Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ja zaczałem robic na plecy takie ćwiczenie ze ławeczka jest ustawiona tak jak do skosu w dół a ja w odwrotnej pozycji czyli nogi na dole i kłade sie przodem i skłony całym ciałem z pełnym wyprostem, dobrze wzmacnia dolna cześc pleców co sie przydaje w martwym ciągu, mozna oczywiście dołozyc jakis cięzar trzymajc oburącz przy klatce jak juz izie za łatwo.

U mnie na siłowni trener mówił ze jak wzmocnimy plecy to automatycznie będziemy na inne partie ięsniowe podnosic wieksze cięzary bo wszystko trzyma sie na plecach i widze ze skutkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Acha, to już mniej więcej wiem co to jest ten zestaw plażowy :)

A jak można ćwiczyć na plecy albo te partie które potrzeba żeby nie schodziły sie ramiona, mając tylko ten sprzęt co opisałem na poprzedniej stronie ?

Czyli samo ćwiczenie klatki i bicepsu nie jest za dobre. Człowiek sie uczy całe życie.

mozesz tak: stajesz na lawce kolanem a druga noga normalnie na podlodze...opierasz sie reka o lawke(przeciwna niz noga) a w druga bierzesz hantla i ciagniesz do siebie do gory... Kumasz?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze na plecy to podciąganie na drążku szeroko nadchwytem i wiosłowanie sztangą w opadzie :hi: + oczywiscie martwy ciąg dla wzmocnienia prostowników grzbietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam, kumam :good:

Będe to ćwiczył.

Tylko czytam to co @Boseron napisał i do połowy tylko daje rade zakumać a dalej sie pogubiłem.

ja zaczałem robic na plecy takie ćwiczenie ze ławeczka jest ustawiona tak jak do skosu w dół a ja w odwrotnej pozycji czyli nogi na dole i kłade sie przodem i skłony całym ciałem z pełnym wyprostem, dobrze wzmacnia dolna cześc pleców co sie przydaje w martwym ciągu, mozna oczywiście dołozyc jakis cięzar trzymajc oburącz przy klatce jak juz izie za łatwo.

Ławeczka ustawiona do skosu.

Kładziemy sie tak, że nogi są w dół.

Kładziemy sie przodem - czyli na brzuchu.

Rozumiem że trzeba tak jakby wisieć od pasa w góre, i opierać sie tylko leżąc na ławce do połowy tułowia ?

BO jeśli tak to nie mam za bardzo możliwości tego ćwiczyć bo z drugiej strony ławeczki mam modlitewnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam, kumam :good:

Będe to ćwiczył.

Tylko czytam to co @Boseron napisał i do połowy tylko daje rade zakumać a dalej sie pogubiłem.

ja zaczałem robic na plecy takie ćwiczenie ze ławeczka jest ustawiona tak jak do skosu w dół a ja w odwrotnej pozycji czyli nogi na dole i kłade sie przodem i skłony całym ciałem z pełnym wyprostem, dobrze wzmacnia dolna cześc pleców co sie przydaje w martwym ciągu, mozna oczywiście dołozyc jakis cięzar trzymajc oburącz przy klatce jak juz izie za łatwo.

Ławeczka ustawiona do skosu.

Kładziemy sie tak, że nogi są w dół.

Kładziemy sie przodem - czyli na brzuchu.

Rozumiem że trzeba tak jakby wisieć od pasa w góre, i opierać sie tylko leżąc na ławce do połowy tułowia ?

BO jeśli tak to nie mam za bardzo możliwości tego ćwiczyć bo z drugiej strony ławeczki mam modlitewnik.

chyba mu o to chodzilo... Ale mozesz rowniez na lawce polozyc sie na brzuchu przy takim srednim skosie i podciagac sztange do siebie :good:

Na silowniach sa czesto specjalne maszyny do tego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dzisiaj chyba wszyscy jada biceps z klata :kox:

haha a nie wszyscy bo ja bary z plecami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płasko weszło 120kg. I niestety ale brakło mi obciążenia w piwnicy. :polew::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płasko weszło 120kg. I niestety ale brakło mi obciążenia w piwnicy. :polew::evil:

Niezle :good: Tez tyle wypychalem :kox: 40cm w lapie na rzezbie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rzezbie :przebiegly

A z czym to się je? :D hehe Ja muszę kilka kg zrzucić, ale to po świętach. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rzezbie :przebiegly

A z czym to się je? :D hehe Ja muszę kilka kg zrzucić, ale to po świętach. :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: kazdy tak mówi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka co roku mowie ze musze isc na silke ale jakos z czasem kiepsko ale teraz to juz serio pojde bo opona mi sie robi od browarkow :gwizdanie: potrzebuje jakies info od specow zeby sie tego pozbyc jak najszybciej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka co roku mowie ze musze isc na silke ale jakos z czasem kiepsko ale teraz to juz serio pojde bo opona mi sie robi od browarkow :gwizdanie: potrzebuje jakies info od specow zeby sie tego pozbyc jak najszybciej :tongue4:

to tak nie działa :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dzisiaj chyba wszyscy jada biceps z klata :kox:

haha a nie wszyscy bo ja bary z plecami :tongue4:

ja męczyłem nogi z tricepsem :good:

a fotek nie wrzucam, bo nie ma czym się chwalić :no: ile ja na tą siłownię biegam, miesiąc dopiero, więc szału nie ma :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś klata, ale samymi pompkami i hantlami, ale skatować idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...