Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

panowie ktos bral z was xplode. Tez wam sie tak pienil podczas rozrabiania? Takie babelki na gorze? Pytam dlatego ze odkupilem od ziomka tego xploda a uzywal do 4dni i sprzedal. Walek nie polecial bo znam go dobrze ale warto wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli mówisz o no-xplode to tak miałem że niedość że się pienił to strasznie ciśnienie w szejkerze podczas mieszania, ze dwa razy trzeba upuścić powietrze podczas mieszania, co do działania - na mnie słabo działał (myślałem że za mało tego biorę ale raz spróbowałem 5 miarek i też za dużego powera nie czułem), ale może na Ciebie dobrze podziała, jak do tej pory najbardziej jestem zadowolony z napalm'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozrabiam go w szklance. Producent pisal zeby w szejkerze do nie rozrawiac bo traci jakies tam wlasciwosci. Dzisiaj wzialem 1 raz i dobrze sie cwiczylo. Do tego cellmass potreningowy i bialka z gainerem powinno cos mi pomoc(mam nadzieje:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano z tym jest dobrze poćwiczyć bo jest wyższy testosteron. Nie czytałeś ksiązki "szwajcengera" :D

Ale najlepiej to tak koło 11tej. Wtedy mi sie najlepiej ćwiczy. Z tym że jak sie pracuje to sie nie da.

Po robocie też człowiek czasami zmęczony. Dlatego myślałem z rańca całkiem ale to trzeba wcześnie wstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tej książki, ale dla mnie to i tak nierealne. Jeszcze do szkoły chodzę, co prawda ostatnie tygodnie, ale potem od razu robota + zaoczne, także ni ptaszka nie wyrobiłbym się rano z treningiem a potem zawalać na budowie i się uczyć. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów aura nie sprzyja wieczornym przebieżkom. :wallbash: Od poniedziałku chyba trzeba się wybrać na bieżnię. :P:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xplode mnie dawał dobrego kopa ale ja brałem 7-8 miarek i ciśnienie mi mocno skakało aż sie chciało ćwiczyć i siła tez poszła, a pienił sie strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xplode mnie dawał dobrego kopa ale ja brałem 7-8 miarek

:shocked:

ja nie wzialem nigdy wiecej jak 2 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xplode mnie dawał dobrego kopa ale ja brałem 7-8 miarek

:shocked:

ja nie wzialem nigdy wiecej jak 2 :gwizdanie:

chlopaki polecam cos co ma geranium:) nie kazdy produkt posiada a klepie to konkretnie... jack3d albo mesomorph... namnie wlasnie czeka pucha jacka :decayed: :decayed: niedlugo trzeba zaczac dobry cykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi po cy bierzecie te napalmy, no-expolde i inne takie rzeczy? tylko dla pobudzenia czy na jakiej zasadzie to działa? bo nie wiem o co chodzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam..Pudzian nic nie bierze i rośnie :laghing2:

:polew: :polew: :polew: :polew: pudzian je genetycznie zmodyfikowane jedzenie tylko:) :kox:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 11:27_________________________________________________

pobudza daje sile i buduje miesnie w polaczeniu z jakas odzywka potreningowa np cellmass.

szybsza regeneracja wiecej energi zwiekszona koncentracja... duzo plusow jest:)) niekktore mocniejsze maja jedna wade zjazd z nich jest jak po koksie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjazd z nich jest jak po koksie :decayed

a skąd wiesz, jak po koksie? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjazd z nich jest jak po koksie :decayed

a skąd wiesz, jak po koksie? :gwizdanie:

aaa wiesz troche w zyciu glupot sie robilo:) torche rzeczy sie zezarlo... bo ja jestem zdania ze trzeba poprobowac wszystkiego na co ma sie ochote;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjazd z nich jest jak po koksie :decayed

a skąd wiesz, jak po koksie? :gwizdanie:

aaa wiesz troche w zyciu glupot sie robilo:) torche rzeczy sie zezarlo... bo ja jestem zdania ze trzeba poprobowac wszystkiego na co ma sie ochote;)

hehe życie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie macie obrzydzenia od jedzenia białka węgli, i tego wszystkiego?

Bo mi się już nie chce na to patrzeć... :no:

Mam kilka smaków i jeden ptaszek.... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...