Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też sie z tobą zgadzam naczytałem sie kiedyś że turbo awx, kolektor awx, wtryski 216 i będzie 170 kucy :decayed::polew: pojechałem na wirusa i mi powiedzieli że więcej niż 15x w moim wypadku 3 nie wyciągną bo gotuje sie w dolocie i jak chce coś więcej walczyć to fmic

Opublikowano

u mnie sam soft na serii dal 144KM przy doladowaniu 1,15

Opublikowano

u mnie sam soft na serii dal 144KM przy doladowaniu 1,15

to świadczy tylko o tym że miałes zdrowy silnik albo soft jest mocny :gwizdanie:

Opublikowano

soft nie jest mocny, mozna bylo dmuchac 1.2 i pewnie jeszcze by pare koni doszlo a chcialem miec bezpiecznie.

Opublikowano

soft nie jest mocny, mozna bylo dmuchac 1.2 i pewnie jeszcze by pare koni doszlo a chcialem miec bezpiecznie.

to miałes zdrową serie bo zwykle AFN/AVG robi sie na ok 140km i ok 300nm bezpiecznie :wink4: tzn wtedy masz płaski moment

Opublikowano

tak to u mnie wyglada

wykresk.jpg

Opublikowano

zdrowiutka motorownia :oklaski: :oklaski: u niektórych niewiele wiecej z 216 wychodziło :gwizdanie:

Opublikowano

teraz po chipie jest niebo a ziemia, czuc moment na plecach :good:

Opublikowano

teraz po chipie jest niebo a ziemia, czuc moment na plecach :good:

do czasu :naughty: chwila i sie przyzwyczaisz, zrobi sie cieplej i nawet będziesz twierdził ze to nie jedzie :kox:

Opublikowano

mi nie chodzi o to ze jedzie, bo nie jedzie jesli chodzi o moc, to moj dupowoz codzienny i chodzi o sama przyjemnosc zwawego jezdzenia nie przekraczajac 2tys obr. czyli moment i elastycznosc ktore mnie teraz satysfakcjonuja :) do zabaw mam cos szybszego, a tutaj chip zagoscil zeby po prostu sie to auto tak nie męczylo :)

Opublikowano

Bardzo ladnie, dobry wynik. Ale jazda do 2 tys to ledwo turbo sie zalaczy a juz konczy swoja prace ;d pociagnij troszke lepiej heh

Opublikowano

widac pieknie, ze wystarczy do 2,5tys, bo niutek juz idzie wysoko i nie widze sensu przy normalnej jezdzie butowac go bardziej :) Jakby mi miala taka seria po czipsie wyjsc to bym nie zastanawial sie nad dodatkowymi kosztami typu turbawka czy wtryski heh

Opublikowano

Bardzo ladnie, dobry wynik. Ale jazda do 2 tys to ledwo turbo sie zalaczy a juz konczy swoja prace ;d pociagnij troszke lepiej heh

od 1800 mam juz 300 niutonow a przy 1600 mam juz moment MAKSYMALNY serii. zeby jezdzic zwawo i ekonomicznie 2tys nie trzeba przekraczac :good:

Opublikowano

Bardzo ladnie, dobry wynik. Ale jazda do 2 tys to ledwo turbo sie zalaczy a juz konczy swoja prace ;d pociagnij troszke lepiej heh

od 1800 mam juz 300 niutonow a przy 1600 mam juz moment MAKSYMALNY serii. zeby jezdzic zwawo i ekonomicznie 2tys nie trzeba przekraczac :good:

Nie samym niutonem się żyje, sprężarka niedługo się upomni o wyższe obroty :wink4:

Opublikowano

spokojnie, regularnie przedmuchiwana jest :>

Opublikowano

spokojnie, regularnie przedmuchiwana jest :>

Uff :wink4::good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ja mam pytanie . mozna same turbo i program i bedzie ok 150 km ?

Opublikowano

a ja mam pytanie . mozna same turbo i program i bedzie ok 150 km ?

o jakie turbo Ci chodzi ?

Opublikowano

a ja mam pytanie . mozna same turbo i program i bedzie ok 150 km ?

będzie ok 150

Opublikowano

ale z czasem i 150 będzie mało :decayed:

ech, zawsze coś ... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.