Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko pracujesz Tomek :good:

maskara, suty urywa :decayed:

jest kozak juz kurde co ty jeszcze nie wymyslisz postep na + !!

o jaaa pirrrdole :kox:

:good:

miało być bezkompromisowo i tego się trzymam...

Ty za ile mi odj..biesz mojego avanta bo kozacko wyglada:D

hehe nie mam czasu żeby robić to zawodowo :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach fajnie choć osobiście przeróbka zderzaka esowego mi nie pasuje, ciekawe jak z z bliska powychodziła folia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach fajnie choć osobiście przeróbka zderzaka esowego mi nie pasuje, ciekawe jak z z bliska powychodziła folia :mysli:

usunięcie miejsca na blachę? czy poszerzenie? :mysli: ogarnę do końca to pocykam porządniejsze fotki :wink4:

Krysiek o jakim spasowaniu my mówimy jak tu wszystko przyłożone tylko jest i na dniach będzie ściągane do wygłuszania auta? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach fajnie choć osobiście przeróbka zderzaka esowego mi nie pasuje, ciekawe jak z z bliska powychodziła folia :mysli:

usunięcie miejsca na blachę? czy poszerzenie? :mysli: ogarnę do końca to pocykam porządniejsze fotki :wink4:

Krysiek o jakim spasowaniu my mówimy jak tu wszystko przyłożone tylko jest i na dniach będzie ściągane do wygłuszania auta? :rolleyes:

Przód jakoś dziwnie wygląda myślałem, że więcej pokombinowałeś z zderzakiem a to może dlatego że kratek nie ma, nie wiem coś mi tam nie pasuje :tongue4: ale ogólnie to mi się podoba, jeszcze tylko opony zmień z tyłu żeby był jakiś naciąg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki na ostatniej fotce już są :tongue4:

oponki z tyłu oczywiście do zmiany w najbliższym czasie :good:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 16:46_________________________________________________jutro będzie w kolorze więc wrzucam szpiegowską :decayed:

dsc02907v.jpg

us homemade w mojej interpretacji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze mówiłem w wersji homemade wnęka jest niższa niz w ori :gwizdanie: spawałeś cos czy sama szpachla poszła :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze mówiłem w wersji homemade wnęka jest niższa niz w ori :gwizdanie: spawałeś cos czy sama szpachla poszła :mysli:

nie wiem Kowi jak to jest ale wymiar wnęki us jest za duży do mojej blachy i robiłem tą wnękę bardziej pod nią... klapa naturalnie cięta i spawana + dorzuciłem do niej kawałek przystanku autobusowego oraz przyciętą listwę.. całą klapę dodatkowo wygładziłem :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...