Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak z pianki pur. Kupione od sprzedawcy polecanego kilka postów wyżej.

Opublikowano

Listwy od tego sprzedawcy sa wporzadku:) dwie tylnie pasuja idealnie, nic nie odstaje, przednie juz gorzej, proponuje wkrecic na jednej srubie i na calej dlugosci klejem do szyb, wtedy ladnie przylega, bo inaczej jest klapa ;p

Jaka masz ta tasme dwustronna,ze Ci tak trzyma?

Opublikowano

Tak z pianki pur. Kupione od sprzedawcy polecanego kilka postów wyżej.

porób proszę parę fotek jak to wygląda na aucie, też rozważam zakup takich listew

Opublikowano

Tak z pianki pur. Kupione od sprzedawcy polecanego kilka postów wyżej.

porób proszę parę fotek jak to wygląda na aucie, też rozważam zakup takich listew

również fotki z bliska by się przydały jak wygląda spasowanie do krawędzi drzwi

Opublikowano

W Łodzi jest dwóch sprzedawców tych listew.

Jeden sprzedaje z pianki PUR na aledrogo,

A drugi z plastiku ABS na olx.

Link parę postów wyżej dotyczył tych z abs'u reszta

chyba wygasła.

Za mówiłem te z pianki PUR. Dam znać po montażu jak wyszło.

Opublikowano

porób proszę parę fotek jak to wygląda na aucie, też rozważam zakup takich listew

również fotki z bliska by się przydały jak wygląda spasowanie do krawędzi drzwi

Chwilowo u mnie cały czas pada i auto całe brudne jak sie pogoda poprawi to zrobie zdjęcia.

Opublikowano

"MATERIAŁ:PLASTIK ABS"

Podobno lepsze są z pianki PUR , te z ABS z tego co tutaj w temacie piszą, nic nie warte....

Opublikowano

Tak na szybko z telefonu

DSC_0023.jpg

DSC_0024.jpg

DSC_0025.jpg

DSC_0026.jpg

DSC_0027.jpg

DSC_0028.jpg

DSC_0029.jpg

Opublikowano

Tylne jakoś wyglądają ale przednie w ogóle to jakaś porażka..

Opublikowano

Tandeta . Przednie nie są nawet podobne do oryginału . Tylnym też dużo brakuje. Na pierwszy rzut oka widać że to nie jest oryginalny produkt ;).

I właśnie dlatego ładne i zdrowe oryginały S4 pomimo upływu ponad 10 lat od wyprodukowania nadal kosztują ponad 1000 pln.

:hi:

Opublikowano

Tandeta . Przednie nie są nawet podobne do oryginału . Tylnym też dużo brakuje. Na pierwszy rzut oka widać że to nie jest oryginalny produkt ;).

I właśnie dlatego ładne i zdrowe oryginały S4 pomimo upływu ponad 10 lat od wyprodukowania nadal kosztują ponad 1000 pln.

:hi:

+1

Te wszystkie zamienniki są warte tyle co pokazuje poniższy film :)

Opublikowano

Plastikowe nakładki na pedałach oraz podstopnica a'la RS4 mówią wszystko o tych "tjunerach" :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Faktycznie trochę słabo te listwy się prezentują :-/

Jak to możliwe ze wcześniej pisano tu ze te listwy są ok...?

Jak by były pomalowane w kolor to efekt byłby pewnie jeszcze słabszy.

Edytowane przez boguc

Opublikowano

Może na ciemnych lakierach wygląda to lepiej ale na srebrnym tak bardzo średnio. Na wiosnę prysnę to w kolor i się zobaczy jak to będzie. Nie wiem może mam listwy robione na nocnej zmianie przed weekendem he he.Też się sugerowałem tym ,że inni byli zadowoleni i dla tego napisałem jak to u mnie wygląda by się ktoś nie przejechał.

Opublikowano

Jest kilku producentów tych listw z pianki PUR możliwe ze wazystkie są tak słabej jakości ?

Ja jako laik od razu widzę różnice między tymi sline a PUR :-/

Sam mialem kupowac te listwy głównie po opiniach forumowiczów...

Ile Cię wyniosły razem z malowaniem ?

Bo jak patrze ze ori można kupić za 500 zł a te prawie 300 + malowanie wychodzi podobna cena.

Edytowane przez boguc

Opublikowano

Tylko tye listwy to imitacja S4 a nie s-line. Listwy S4 to wydatek ok 1000zł. Malowanie na czarno nic mnie nie kosztowało bo malowałem sam.

Opublikowano

podklejałeś taśmą dwustronną czy tylko na 2 śrubach się trzymają?

Opublikowano

Miałem okazję montować w dwóch autach zamienniki, chyba zależy od kogo się kupi bo widzę że jest różnica... widoczne na foto montowane tak jak ori na 2 śrubki czas wymiany 15minut wszystkie....bez wiercenia, kejenia na klejach taśmach itp itd a co to komentów że tylko ori to dziwne, jest to ciekawa sytuacja że głównie na te cisną osoby które właśnie handlują na forum i na nich sporo zarabiają :D

Porównując z ori s4 krawiędzie grubości itd praktycznie mikro różnica, mierzone miarką, przykładane do ori oraz mierzenie grubości suwmiarką (a teraz czekam na hejty ;) pozdrawiam )

http://images78.fotosik.pl/67/829d05e0686c1a18.jpg

http://images78.fotosik.pl/67/d7fb375eb11222bdmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/68/9864a3b7d7444fc2med.jpg

Edytowane przez Kriss1322

Opublikowano

Te wyglądają lepiej niż wcześniejsze :)
Masz jakiś link ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.