Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem ani za ani przeciw i jakby to było dobre jakościowo to bym kupił, był temat nawet na forum jak ktoś te listwy kupił. Skończyło się na tym, że nie były popękane i wyglądały ok natomiast po przyłożeniu do drzwi otwory się nie zgadzały a same listwy były dłuższe więc trzeba było je piłować itd. pamietam ze ten kolega co je kupił zwyczajnie je zwrócił i na tym się zakończył temat. Dawał zdjęcia nawet i tak jakby wziąć to do ręki to wyglądały całkiem ok ale montaż wychodził średnio. Zawsze można zapytać czy istnieje możliwość zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, sam stałem przed dylematem kupić ori listwy czy "coś" innego.

Nabyłem http://allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-avant-listwy-boczne-pianka-pur-i5361114113.htmli powiem tak:

Ori to to nie jest :)

zdjęcia przed malunkiem:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0136331f6fd121c.html

Wygląda tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f14048baaf6f850d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d194e045dfde4fbb.html

Moje uwagi:

Czepić się mogę jedynie do rozstawu śrub do mocowania, w moim przypadku różnica wyniosła jakieś 0.5 cm, udało się to jakoś przykręcić, choć tą różnice widać po przyjrzeniu się na prawym tyle. Na aucie od dwóch miesięcy i nic sie z tym nie dzieje. Pianka twarda.

Ocenę pozostawiam każdemu z osobna.

Jak dla mnie może być i na aucie pozostaje :))

Edytowane przez baseon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz podklejałeś te listwy czy trzymają się na samych śrubach ? Chyba też zaryzykuje i kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy trzymają się jedynie na śrubach z zestawu, ori nie pasowały.

Czyli niczym nie podklejałeś dodatkowo ? Nie odstają od drzwi jeśli się trzymają na samych śrubach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy trzymają się jedynie na śrubach z zestawu, ori nie pasowały.

Czyli niczym nie podklejałeś dodatkowo ? Nie odstają od drzwi jeśli się trzymają na samych śrubach ?

Niczym nie podklejane, jedynie dwie śruby z zestawu na listwę. Zostawiłem sobie możliwość powrotu do oryginalnych listw :) Listwy sa proste i nie odstają od drzwi dobrze są spasowane.

Edytowane przez baseon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kupiłem z pianki pur , wszystko pasuje , nie miałem żadnych problemów , i nic nie odstaje , ale po malowaniu będe od środka podklejał silikonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka s-line , rozmowa z konsultanten firmy cena 330 +40kw , ewentualny odbior osobisty w kutnie , gwarancja , ze spasowaniem tez niby nie ma problemu

https://www.czesci24.pl/szczegoly/1468955/spojler_hokej_zderzaka_przedniego

sorki za ot , ale rozmawiamy o zamiennikach z laminatu wiec pomyslalem ze moze ktos sie zainteresuje

Edytowane przez elmo814
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listy wyglądają całkiem zacnie :)
trzeba będzie zastanowić się nad takim modem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka s-line , rozmowa z konsultanten firmy cena 330 +40kw , ewentualny odbior osobisty w kutnie , gwarancja , ze spasowaniem tez niby nie ma problemu

https://www.czesci24.pl/szczegoly/1468955/spojler_hokej_zderzaka_przedniego

sorki za ot , ale rozmawiamy o zamiennikach z laminatu wiec pomyslalem ze moze ktos sie zainteresuje

To już coś. Po listwach drzwi chodzi mi po głowie właśnie taki kolejny mod. Niebawem z przypływem $$$ nastawie się na taki zamiennik ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kupiłem z pianki pur , wszystko pasuje , nie miałem żadnych problemów , i nic nie odstaje , ale po malowaniu będe od środka podklejał silikonem :)

Podasz link do aukcji ? Chciałem zobaczyć co on tam ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś postęp z tymi "plastikami" ? Noszę się z zamiarem kupna tego...czegoś ;) ale po obejrzeniu na własne oczy stwierdzam że gra nie warta świeczki...odkładam kasę na ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś postęp z tymi "plastikami" ? Noszę się z zamiarem kupna tego...czegoś ;) ale po obejrzeniu na własne oczy stwierdzam że gra nie warta świeczki...odkładam kasę na ori.

Popatrz sobie jeszcze na listwy z pianki PUR, materiał jest dużo lepszy niż laminat. Sam u siebie takie zamontowałem i na razie nie narzekam, nic nie odstaje, nie pęka i pasuje pod oryginalne otwory. Producent zapewniał że nie będzie się nic z tym działo po dłuższym czasie i podobno daje 2 lata gwarancji ale jak z tym jest to juz nie wiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zobaczyć właśnie te PUR , miałem u siebie w pobliżu z laminatu...jak wziąłem do ręki to klękajcie narody,plastikowy bubel :facepalm: Powiedz mi ta pianka PUR od środka ma już ponawiercane dziury i tylko po końcach wkręty czy trzeba wiercić,kleić itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zobaczyć właśnie te PUR , miałem u siebie w pobliżu z laminatu...jak wziąłem do ręki to klękajcie narody,plastikowy bubel :facepalm: Powiedz mi ta pianka PUR od środka ma już ponawiercane dziury i tylko po końcach wkręty czy trzeba wiercić,kleić itp.?

ma wtopione gwinty i śrubki w zestawie tylko przykręcić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam takie listwy. U mnie przednie odstawały na środkach. Musiałem dodatkowo dać taśmę dwustronną. Na drzwiach kierowcy listwa była zbyt do przodu ale dało się to ogarnąć. Ogólnie za te kasę listyw są ok. Lecz jak ktoś jest mega pedantyczny to radzę odpuścić bo nie będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...