Jump to content

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE

Recommended Posts

zdjęcia nie moje, ale właśnie na facebooku ktoś wrzucił pytanie "czy te listwy tak powinny wyglądać". Skoro wszyscy odradzają, ale zazwyczaj nie jest to niczym poparte to zapożyczam i wrzucę tutaj, żebyście wiedzieli czego można się po tych zamiennikach spodziewać...

30740154_1964608210279418_4413082890959585280_n.jpg

30741155_1964608280279411_6880102373386092544_n.jpg

Patrze na foty i nie widzę czego się można spodziewać. Może wina fot lub fona , ale nic nie widzę.☺

17 minut temu, jacek70 napisał:

Patrze na foty i nie widzę czego się można spodziewać. Może wina fot lub fona , ale nic nie widzę.☺

nvm, wyjaśniło się, że chłopak przycisnął je od dołu, a one nie przylegają na całej powierzchni. Ale jeśli nie zobaczyłeś na fotce jak odstają od karoserii to czas na B)

Tak się domyslałem że pewnie odstają , ale tak jak pisałem na fonie słabo to widać. 

z wątku wynikło tylko, że PUR mnie i dwóm innym osobom się wygięły latem. Więc montaż tylko na stałe klejem do szyb

czy ktoś z szanownych zabierał się kiedyś (chociaż myślami) za przełożenie oryginalnych mocowań listew do zamiennika a'la S4. 

W celach edukacyjnych i testowych zakupiłem używki listwy zamienniki z myślą, że będę próbował rozkleić orginalną listwę i wkeić jej wewnętrzną cześć do zamiennika.

Po wstępnych oględzinach zamiennika już widzę, że trzeba będzie wewnętrzną stronę zeszlifować około 5mm, żeby zniwelować grubość ewnetulanie doklejanej cześć mocującej z oryginalnej listwy.

Ogólnie zabieg powinien się udać, trzeba tylko zadbać o dobre spasowanie tych dwóch elementów a w następstwie do płaszczyzny drzwi.

Ktoś coś juz działał w tym kierunku? 

Witam!

Pytanie pchać się w to czy szkoda pieniędzy ?

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Łódż - AUDI A4 B6 B7 S4 S LINE SEDAN AVANT LISTWY NA DRZW, na Allegro.pl, za 350 zł w kategorii {Części karoserii} - {Drzwi}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9390295148? Radość...

W dniu 4.01.2021 o 14:26, Bimberson napisał:

Witam!

Pytanie pchać się w to czy szkoda pieniędzy ?

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Łódż - AUDI A4 B6 B7 S4 S LINE SEDAN AVANT LISTWY NA DRZW, na Allegro.pl, za 350 zł...

Cześć 

Zakładałeś jux te listwy?

W dniu 10.12.2018 o 12:44, jaras99 napisał:

czy ktoś z szanownych zabierał się kiedyś (chociaż myślami) za przełożenie oryginalnych mocowań listew do zamiennika a'la S4. 

W celach edukacyjnych i testowych zakupiłem używki listwy zamienniki z myślą, że będę próbował rozkleić orginalną listwę i wkeić jej wewnętrzną cześć do zamiennika.

Po wstępnych oględzinach zamiennika już widzę, że trzeba będzie wewnętrzną stronę zeszlifować około 5mm, żeby zniwelować grubość ewnetulanie doklejanej cześć mocującej z oryginalnej listwy.

Ogólnie zabieg powinien się udać, trzeba tylko zadbać o dobre spasowanie tych dwóch elementów a w następstwie do płaszczyzny drzwi.

Ktoś coś juz działał w tym kierunku? 

Udało się zabieg? Jak jakość zamiennika?

24 minuty temu, Gustaw666 napisał:

Udało się zabieg? Jak jakość zamiennika?

Odpuściłem temat

Szkoda czasu i pieniędzy na te zamienniki, lepiej dołożyć i kupić ori.