Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byłem dziś tego NXRa przymierzyć i obejrzeć...fajnie leży na głowie ale chyba 2300 to trochę ponad mój budżet niestety...:/

Opublikowano

ma ktoś jakis stary motor Polski na handel ? wsk ,shl itp ? może być bez papieruf :P

Jeśli jesteś, lub jest ktokolwiek zainteresowany

Polskimi motocyklami do odrestaurowania:

1. WFM 1964r

2. WSK (2-ramówka) podobny rocznik

* Więcej info dzownić pod podany

numer w rozsądnych godzinach

Cena: 1850zł KONTAKT: Janusz tel. 502-584-867

SŁUPCA (WLKP)

Kolego Strażak radzę zapoznaj się dokładnie z REGULAMINEM FORUM ..... :hi:

Właśnie przeczytałem regulamin, ale ogarnięcie tego na 100% wymaga więcej praktyki i czasu,

ale dzięki za pomoc w wyjaśnieniu mojego małego problemu ;)

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Dev, a na mechanice motocykli tez się znasz? Czy to bardziej hobbystycznie?

Opublikowano

a jaka jest tam róznica ?

za młodego silnik od simsona, jawki, komara, MZty itd itp rozbierałem i składalem z zamknietymi oczami :grin:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć :-)

Opublikowano

Kupie Kawasaki Z 750 rok minimum 2007 gdyby ktoś chciał sprzedać bądź wiedział kto chce to prosze dać mi znać :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mam osę :wink:

A ja shl-ke [emoji1]
Opublikowano

Koledzy gdyby ktoś z Was szukał pięknego, sprawdzonego i pewnego chopera jakim jest suzuki intruder vs 750 to poproszę o kontakt bo wiem kto takiego posiada i śmiało polecam.

Opublikowano

Kupie Kawasaki Z 750 rok minimum 2007 gdyby ktoś chciał sprzedać bądź wiedział kto chce to prosze dać mi znać :)

Mam. Ale bez przodu :wink:

Opublikowano

Kupie Kawasaki Z 750 rok minimum 2007 gdyby ktoś chciał sprzedać bądź wiedział kto chce to prosze dać mi znać :)

Mam. Ale bez przodu :wink:

Kupiłem już

Niebawem się pochwale tylko musze jakieś foto zrobic

Opublikowano

jak by ktos szukal rr600 pc37 06 pare detali sportowych 22 przelot na a2 ;) zarej

malowanie blak triball czarne

Opublikowano

Kupie Kawasaki Z 750 rok minimum 2007 gdyby ktoś chciał sprzedać bądź wiedział kto chce to prosze dać mi znać :)

Proszę daję znać:

Kawa Z 750 2008 lub 2009 rok. Cena do ustalenia, zadzwoń i zapytaj.

Kontakt Michał W: 669-997-842, Ląd (WLKP)

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Panowie przymierzam sie do hondy nx 650. Miał ktoś styczność z dominatorem ? Chodzi mi wytrzymałość silnika :) i jak ogólnie sie sprawuje :)

Opublikowano

Koniec sezonu:-):-):-):-)

I zarazem koniec przygody z moto dla mnie.:-) Mam turystyka na handel

Opublikowano

a na crossa czy enduro sezon może trwać cały rok :P

Opublikowano

Kupie Kawasaki Z 750 rok minimum 2007 gdyby ktoś chciał sprzedać bądź wiedział kto chce to prosze dać mi znać :)

Proszę daję znać:

Kawa Z 750 2008 lub 2009 rok. Cena do ustalenia, zadzwoń i zapytaj.

Kontakt Michał W: 669-997-842, Ląd (WLKP)

Pisałem już że kupione :)

Koniec sezonu:-):-):-):-)

I zarazem koniec przygody z moto dla mnie.:-) Mam turystyka na handel

Dla mnie sezon się jeszcze nie skończył , trochę chłodno wieczorami ale za dnia da się wytrzymać

Opublikowano

Koniec sezonu:-):-):-):-)

I zarazem koniec przygody z moto dla mnie.:-) Mam turystyka na handel

Co to za turystyk?

Rizgladam sie za jakims wiadrem 1000 ;)

Opublikowano

Chyba na łeb upadłeś

Opublikowano

Spadaj czeresniaku jeden :)

Mi sie wiadro podoba ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.