Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie dziś +8 C ale ogromna ilość piachu na drogach jeszcze mnie troche stopuje :)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 204,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fakt, zatańczyłem parę razy :wink:

Opublikowano

Ja na codzień jeżdżę między innymi tym :)

1578122100_1423997138_thumb.jpg

Opublikowano

A ja przez zime jednego rumaka wyrezalem :)

ce3381d1605c5b5119b4573c3131c664.jpg

70069c724bcd93dbccda114e65b9bc80.jpg

Klasa światowa, mam pierwszą wersję po tej na pedała, powiedz mi skąd dorwałeś kolanko i wydech? [emoji14] Bo tego mi brakuje...
wydech byl niklowany a kolanko nowe z alledrogo ...
Opublikowano

Panowie, jak to teraz wygląda z naszymi przepisami. Słyszałem, że mieli wprowadzić zaostrzenia dla kierowców bez uprawnień?

Opublikowano

A ja słyszałem że jazda bez uprawnień to koszt 500zł

lg 60

Opublikowano

Jeszcze nic nie weszlo dalej za brak A mając B jest 300zł i 500zl jesli nie ma sie żadnej kategori. Wiem bo kumpel wczoraj dostał 3 stówki.

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Opublikowano

Witam Kolegów !

Mam do Was takie pytanie szukam części do starej wfm M06 najtrudniej jest z przodem w dobrym stanie bez luzów. Może ktoś coś wie ? pozdrawiam

Opublikowano

to dobrze ;D co nie zmienia faktu że wypadało by zrobić.

Opublikowano

Nie opyla się. Ha ha

wyslane z LG F60

Opublikowano

3 lata jeździłem bez prawka i jeździłem wszedzie, raz mnie ciachneli dostałem 300zł i pojechałem dalej. Problem zaczyna sie jesli nie ma sie wogóle prawajazdy, w przypadku jesli ma sie B a złapią cię bez A dostajesz mandat nie za jazdę bez prawka ale za brak danej kategori. W moim wypadku przyczyną braku prawka była mlodziencza głupota bo gdy robiłem prawko chodziłem na A + B za oba prawka w tamtym czasie płaciłem 1100zł niestety z czystej głupoty odkładałem egzamin na B az przepadł kurs ......za głupote trzeba płacić i po latach prawko na A kosztowało mnie 2000zł :facepalm:

Opublikowano

No ja mogłem robić zaraz z B ale nie było wtedy funduszu, a później czasu.. teraz jak złotówek jest pod dostatkiem to muszę jeszcze rok czekać przez ten przepis..

Opublikowano

Za głupotę trzeba płacić, gdy skończyłem 18lat prawko na C + E było tańsze niz teraz na A a z tego co wyczytałem znowu mają cos kombinować z egzaminami.

Opublikowano

Robiąc kwity na B twierdzilem ze inne kategorie nie sa mi potrzebne bo nic więcej mnie nie interesuje, z biegiem czasu kupilem moto i co... Uparte moje dziewcze nie dalo mi spokoju abym zrobil prawko, i musialem zrobić, i jak kiedys moglem zrobic na pare złotych i na starych zasadach, to musialem sie jako pierwsza tura ludzi stresować na nowych zasadach. Tak samo teraz uważam ze C Czy E jest mi nie potrzebne a kiedys c**j go wie czy sie nie przyda. Najwyzej pozniej tak samo bede się martwił jak zdać :)

Opublikowano

Robiąc kwity na B twierdzilem ze inne kategorie nie sa mi potrzebne bo nic więcej mnie nie interesuje, z biegiem czasu kupilem moto i co... Uparte moje dziewcze nie dalo mi spokoju abym zrobil prawko, i musialem zrobić, i jak kiedys moglem zrobic na pare złotych i na starych zasadach, to musialem sie jako pierwsza tura ludzi stresować na nowych zasadach. Tak samo teraz uważam ze C Czy E jest mi nie potrzebne a kiedys c**j go wie czy sie nie przyda. Najwyzej pozniej tak samo bede się martwił jak zdać :)

ehe...przekaze Dziewczeciu :D

Opublikowano

Osz Ty!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie miał ktos kiedys Kawasaki gt550 ? Zbieram stare motory i trafil mi sie wlasnie taki okaz za pare groszy z 1989 roku, chcialbym sobie go zrobic i pojezdzic w sezonie na takim starym turystyku w dluzsze traski. Moze mi ktos powiedziec czy przyjemnie sie takim czyms jezdzi ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Zamierzam zostac motocyklista i mam pare pytan. Ile kosztuje teraz prawko na A ( mam na B). Drugie pytanie jakiego moto szukac? Jezdzilem juz suzuki gsx600f i honda cbr F4i. Kwote jaka chcialbym przeznaczyc na moto to okolo 8 tys. Sppodobala mi sie yamaha R6 okolo 2002r. Czy to bylby dobry wybor?

Opublikowano

www.scigacz.pl

Opublikowano

Może i dobry R6 ale tam lubią wyskakiwac biegi

wyslane z LG F60

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.