Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy delikatne...za czasów mojej jeszcze czułem się królem szos :doh: i jej nie oszczędzałem...nic się nie działo kompletnie niepokojącego w tym motocyklu :wink: Pewnie jeździłbym nią do tej pory gdyby nie wymuszenie passata :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wiec tego typu sprawa... ja u siebie tylko musze w zime oponki zmienic i lozysko glowki ramy i jest git tez nie nazekam. A za mocno to ja nie ciskam bo pierwsze dorosle moto i troche zachowawczo smigam. Wieczorem foty zapodam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kręciłem ją zdrowo...taki głupi wiek :decayed: Ja mimo tego że jestem fanem CBR to ta Kawa na prawdę przypadła mi do gustu. Dla mnie tylko miała jedną wadę, przy mojej wadze w szczycie formy była po prostu za mała :whistling:

Wrzuć wątek :wink: Dwa kółka też trzeba eksponować nie tylko audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono motocyklistów.

Mi po kilku latach na motocyklu : byla dr650, trampek650, tdm 900, cbf 1000 - jakoś sie zmieniło i w tym sezonie poszedlem w off road 4x4 (suzuki samurai :wink:.

Dlatego, mam kilka akcesorii na sprzedaz , puszcze w dobych cenach, miedzy innymi:

- Kask nolan szczekowiec N90 - biały , rozmiar L / kupiony w lutym 2012 , a motor sprzedany poczatek maja 2012 - przebieg około 2 tysiace, w zestawie pinlock, karton, pokrowiec

- Kurtka BUSE model Ancona rozmiar L , w bardzo dobrym stanie.

- Spodnie jeansowe motowear espada rozmiar M, stan bardzo dobry.

- Pokrowiec oksforda nowka, jeszcze nie otwarty ,

- Kombinezon przeciwdeszczowy z lidla kolor czarny z czerwonymi wstawkami - nie uzywany !!

- Rekawice Hein-gericke Rozmiar M - stan dobry

- kominiarka RUKKA z windstoperem - stan dobry

Jesli ktos zainteresowany, prosze o info na PW, moge podeslac zdjecia.

Lewa w góre.

Oby do wiosny !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Koledzy jest problem natury elektycznej :whistling::facepalm: Kierunki nie działają tak jak powinny... migają wszystkie cztery jednocześnie na zmianę z podświetleniem zegarów i długimi :doh: Rozprułem instalacje ale nie wiem kompletnie gdzie szukać problemu :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Koledzy jest problem natury elektycznej :whistling::facepalm: Kierunki nie działają tak jak powinny... migają wszystkie cztery jednocześnie na zmianę z podświetleniem zegarów i długimi :doh: Rozprułem instalacje ale nie wiem kompletnie gdzie szukać problemu :doh:

jak ty ten sprzęt złożyłeś :decayed: to ja nie wiem, nie mam pojęcia jak mogę Ci pomóc, bo nie wiem jak można tak porąbać instalację żeby taka choinka była :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instalacji wcześniej nie ruszałem, nie było potrzeby... Wiedziałem, że kable namieszane ale żeby aż tak :shock3: Jutro będę leciał z tematem dalej, dzisiaj już nie mam nerwów :whistling: A jak się wku@!ie to przełożę cała instalacje z jakiegoś rozbitka i finał :whistling:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Szukałem pomocy na fireblade.pl ale tam to forum to w ogóle nie żyje :thumbdown::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instalacji wcześniej nie ruszałem, nie było potrzeby... Wiedziałem, że kable namieszane ale żeby aż tak :shock3: Jutro będę leciał z tematem dalej, dzisiaj już nie mam nerwów :whistling: A jak się wku@!ie to przełożę cała instalacje z jakiegoś rozbitka i finał :whistling:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Szukałem pomocy na fireblade.pl ale tam to forum to w ogóle nie żyje :thumbdown::facepalm:

te motocyklowe fora to w ogóle średnio się kręcą :kwasny: tak jak ALBINEK pisze, najpierw masa, później miernik i jedziesz - szukasz gdzie kierunki, gdzie światła itd :wink: stan wtyczek i izolacji z grubsza też sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź masę , od tego zacznij.

Jak bezpośrednio podłączam masę od aku pod przerywacz to przód bez zmian, a tył prawie ok- na odwrót mrygają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podać dodatkową masę prosto z akumulatora na ramę .Dobrze oczyść do gołej blachy miejsce gdzie podłączysz dodatkową masę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów motocyklistów, śmigam od 12 lat a wszelakiej maści enduro i cross. W tym momencie od 3 lat wr400. Jakby ktoś był chętny na wspólne wycieczki w okolicach krk to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czad widziałem dziś trzech motocyklistów, gdyby nie to, że jestem wczorajszy też bym wyskoczył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem dzisiaj jednego :wink:

Na imprezie sylwestrowej na której byłem była też niepijąca grupa motocyklistów na f4i, f3, zx10r i 954...fajerwerków nie było ale łatwo można sobie wyobrazić co się działo o północy :kox::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem dzisiaj jednego :wink:

Na imprezie sylwestrowej na której byłem była też niepijąca grupa motocyklistów na f4i, f3, zx10r i 954...fajerwerków nie było ale łatwo można sobie wyobrazić co się działo o północy :kox::banan:

Lepsza odcinka,palenie,niż fajerwerki:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...