Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od czterech lat jeżdżę w terenie aktualnie husaberg 570:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szczerze to dzieciaka będę miał już niedługo i szkoda mi żeby taki sprzęt stał w garażu i będzie użyty kilka razy w sezonie, w poprzednim jeździłem praktycznie codziennie, spoty Audi nie spoty, po bułki do sklepu no kierwa wszędzie mega frajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szczerze to dzieciaka będę miał już niedługo i szkoda mi żeby taki sprzęt stał w garażu i będzie użyty kilka razy w sezonie, w poprzednim jeździłem praktycznie codziennie, spoty Audi nie spoty, po bułki do sklepu no kierwa wszędzie mega frajda.

znam to mój syn ma 3lata :wink: rano do obiadu ide znim na dwór itd a po obiedzie ninja i ogień w szopie:grin:wracam na kąpiel:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopaki:hi: Jaki polecacie spray na łańcuch? Kupiłem w tamten sezon jakieś g0wno za 50zl i jak stane na parkingu to czarne kropki na asfalcie:facepalm: i wachacz uj$bany ze masakra:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lancucha castrol i jestem zadowolony Ps:rodzinka mi sie powiekszyla :decayed: brat kupil suzuki gs500:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lancucha castrol i jestem zadowolony Ps:rodzinka mi sie powiekszyla :decayed: brat kupil suzuki gs500:banan:

To gratki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dziecka ;P Aktualnie Gixx 1000 k8 w planach na wiosnę :) Był trampek 675

A kolego na łańcuch polecę Belray Super Clean

Testowałem już trochę tych sprejów i najlepiej sprawował mi się właśnie Bel ray :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie było już kilka, XT 660, potem zestaw YZF 250 + GSR 600 jednak z GSR musiałem się rozstać:(

Co do spray to polecam ten - MOTUL Smar CHAIN LUBE FL FACTORY LINE 400ml (2895391008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo ten MOTUL Smar do łańcucha OFF-ROAD 400ml - MXshop (2895391019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Zostawiają białawy nalot na łańcuchu ale świetnie się utrzymują i super spełniają swoją funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a teraz może coś o oponach?:decayed: Nosze się z zakupem na new sezon Michelin Pilot Road3... Jakie polecacie na moto turystyczno sportowy???:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeździłem na Bridgestone Battlax chyba 016, a obecnie mam Pirelli Diablo i jedne i drugie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...