Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Odradza hidy a ja sie pytam czy ktoś jakieś ma sprawdzone bo cena Philips rozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250zl za komplet to jeszcze nie taka tragedia, te osramy co sa za ponad 400zl to maskara :decayed: Ja za jakis czas bede sprawdzal te http://hidretrofit.pl/sklep/zarniki-nextgen-d2s-5500k-50/, jak swieca tak jak na zdjeciu to zajebiascie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć są dobre jak jest sucho, ale jak deszcz popada to prawie nic nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kazde powyzej 5000k, im bardziej wchodzace w niebieski tym gorzej widac w deszcz :)


Zastanawiam sie nad zakupem przetwornic denso i takie pytanie. Czy duza bedzie roznica w swieceniu w porownaniu z hidowska przetwornica m-tech? Tymczasowo bylyby chinskie palniki d2s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką taśmą najlepiej okleić krawędź odbłyśnika żeby nic mu się nie stało podczas jej odklejania?

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować papierową (malarską) ze słabym klejem - musisz sprawdzić przy kupnie. I jak będziesz odklejał, to zwilż ja delikatnie wodą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jedna przetwornice koito do testow i zobacze jaka jest roznica w swieceniu w porownaniu do hidowskiej przetwornicy m-tech :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie odpalilem jedna lampe na koito druga na przetwornicy hid ale w dzien. Palnik z koito szybko osiagnal kolor wlasciwy czyli bialy z zolta poswiata ale wtrocila sie tam delikatna barwa rozu i to mnie martwi, tak powinien wygladac palnik 4300k w dzien? Natomiast palnik z przetwornica Hid swieci w dzien w kolorze blekitnym a wieczorem na bialo. Oba palniki sa takie same.


Przed chwila wlasnie sprawdzilem jak to w nocy wyglada. Na przetwornicy koito zarnik chinski swieci 2 razy lepiej tz daje dwa razy wiecej swiatla i lepsza barwe.

A powie mi ktos jakie sa objawy ze przetwornica jest lipna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koyto bez problemu wytrzymują HIDy ? Bo zastanawiam sie czy brac u gwertego d4s philipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Klubowiczow ktorzy maja bixy z projektorami od Q7 :decayed: u was tez swieca one bardzo szeroko ze doskonale widac pobocze? Sam robilem bixy i sie zastanawiam czy tak powinno byc, bo zwykle lampy xenony nie swieca tak szeroko :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałes na pytanie. :wink:

I tak u mnie jest tak samo - szeroko i daleko. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzalem na ruskiej stronce jak swieca te od C7 to fajny promien maja ale pobocze beda troche gorzej oswietlac bo konce sie nie rozszczepiaja tak jak w Q7 ale moge sie mylic :huh:


Tak swieci Q7: http://garna-fara.net/image.php?object_type=detailed&image_id=2634&window=popup

Tak z A6 C7: http://garna-fara.net/image.php?object_type=detailed&image_id=2600&window=popup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...