Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Turdzi, powiem Ci, że moją B7 (nie wiem ile dokładnie jest teraz mocy ale tak na czuja pod 290ps) nie miałem żadnych problemów z objechaniem E60 545i 333ps czy to od 60 czy od 100 dostawało z 5 długości do 245 km/h, gościu nie był w stanie zrozumieć jak to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 dostaje w tylek!

no to ladnie musi juz chodzic.To 2.0 T na K04 raczej mie ma co szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 T na K04 to moim zdaniem jak najbardziej rozsadny konkurent dla takiego 3.0 TDI.

mialem okazje zobaczyc, jak chodzi takie 2.0 TFSI i powiem, ze swietnie to jezdzi.

ale to moja opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie sprawdzę :)

Chętnie byśmy oglądnęli filmik z waszej próby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybać można na wiele tematów :). Dla mnie auto ma dawać radość z jazdy i tak właśnie jest. Co do konforntacji z S4 to sam jestem ciekaw :). W niedzielę w rudnikach można sprawdzić :P

Robiłem ostatnio próby na 4 tym biegu 100-170 auto robi w ~ 7.6 sek to chyba całkiem przyzwoicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

360ps musi jechać, nie ma innej opcji:wink:

zrób 100-200 ogniem, jest stosowny wątek, będzie można porównać czysto liczbowo, z s4,2.0T exKuredu i dłubnietymi 1.8T:wink:

A'propo "jedzie, nie jedzie" to wiele zależy jakie odniesienie zastosujemy do określenia mianem "jedzie"

Zielone piekło jest idealnym miejscem do tego, rzecz jasna nie tylko wg mojej opinii, i jako ciekawostkę dla wielu wielbiących rs4 b5 dodam, że ten opluty rs4 b7 północną pętle robi w 7.58, a wersja b5 w 30s dłużej.. mimo, iż uważany za kultowy i znacznie szybszy, pytanie tylko gdzie szybszy ?

Co więcej rs4 b7 jest szybszy o 10s od rs6 c6:kox: które każdemu z nas kojarzy się z przeciągiem.

Dlatego ciągle powtarzam, że szybkość auta nie da się ustalić po przejechaniu 400m, 20km toru daje znacznie lepsze wyniki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co za dużo rozmyślać, auto jest daily carem i takie pozostanie. Mogę nim spokojnie jechać na wakacje i po drodze wjechać na tor ;). Swoim B7 na torze objechałem dłubnięte Evo X i też było zdziwko :D. Liczy się frajda z jazdy a ta u mnie jest pełna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co za dużo rozmyślać, auto jest daily carem i takie pozostanie. Mogę nim spokojnie jechać na wakacje i po drodze wjechać na tor ;). Swoim B7 na torze objechałem dłubnięte Evo X i też było zdziwko :D. Liczy się frajda z jazdy a ta u mnie jest pełna

:thumbup1: i tego się trzymaj :wink:

frajda jest bo ograniasz, bez tego miałbyś tylko szybkie auto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Ty się lepiej pochwal białasem :naughty:

Jak znajdę chwilę to wrzuce, bo troche fotek będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, a z zewnątrz albo wewnątrz będą jakieś mody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie sprawdzę :)

Chętnie byśmy oglądnęli filmik z waszej próby :kox:

moje exB8 jechało po programie podobnie do seryjnego S4, mówię oczywiście o prędkościach od 60km/h w górę.

i też na filmiku widać że 100-170km/h też mam w okolicach 7-8 sek, także myślę że S4 i to pomodzone 3.0tdi będą podobnie jechać, zarówno ze startu jak i rolki

nie wiem jak teraz A6 100-200km/h czy będzie podobnie ale mam wrażenie że jednak B8 lepiej jechało, czekam tylko do 15tyskm przebiegu i lecimy pod 400KM bo poza startem to d*p.y nie urywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej rs4 b7 jest szybszy o 10s od rs6 c6:kox: które każdemu z nas kojarzy się z przeciągiem.

7

KmK RS6 C6 to spasla wielka krowa , ten samochod nie nadaje sie do niczego innego tylko do jazdy po autostradzie.

Jest za ciezkie zle zbalansowane ( z takim klocem z przodu nie moze byc inaczej ) i nie skreca.Praktycznie kazdy z dziennikarzy motoryzacyjnych majacych stycznosc ze sportem motorowym a wiec kumajachych o co chodzi raczej krytykowal to auto niz wpadal w zachwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest koledzy ten wątek z przyspieszeniem aut bo znaleść nie mogę. Ciekaw jestem pojedynku z S4 b8:)

http://a4-klub.pl/showthread.php?136651-Dyskusje-i-por%F3wnanie-osi%B1g%F3w-aut/page11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Rossi bedzie miał wolne w szkole to przyjedziemy jego s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...