Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie załatwiłeś chłopa ... :gwizdanie:

Zamawiam przewody z silikonu do n75 4 czy 5 mm śr. wewn ?

5- chyba za duże będą, ale jak nie będzie spadać, to spróbuj-kiedyś dałem chyba 6, lub 5mm i opaska nie ścisnęła tego dokładnie i uciekało powietrze, ale spróbuj-może będzie szczelnie :wink4:
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie wcześniej planowałem przerobić swoje AEB k03 na k04 tylko koszty mnie przerosły bo wartość wyniesie połowę wartości auta

złoty wirnik na kuleczkach z diamentów swarovskiego? :blink:

:decayed:

Ciężko by to było wyważyć :polew:

Opublikowano

mam pytanie

czy zna ktos jakis zaklad regeneracji turbosprezarek ktory bedzie mogl dowazyc os wirnika ?

Koledze ktory regeneruje turbiny siadla dowazarka, akurat jak robil moje turbo

zamowil nowe urzadzenie ale trzeba czekac 3 tygodnie a turbo poptrzebne na cito

dobrze robia kolesie z bialegostoku po prstu tylko trzeba do nich wyslac turbinke nie pamiaetam juz na jakiej to zasadzie bylo usze poszukac kontakytu albo linku do tej firmy i tam sie dowiedz , albo zadzwon zapytaj wpisz w google turbo julita tam znajdziesz namiary tez na kolesi co dobrze robote robia ja posatram sie do tego bialegostoku jeszcze namiaru poszukac

http://www.autokarambol.pl/kontakt.html tu masz linka do bialego oni dobrze robia

dzwoniłem, pojechali mi 300zł :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

zadzwoniles zapytales masz odpoweidz ;] ja tylko ci napisalem gdzie dobrze to robia

Opublikowano

nie mam do Ciebie pretensji, dzieki za namiar

stawka niezla za 10 minut pracy dowazarki i pracownika

chcialbym polowe....

Opublikowano

w poniedziałek powinienem mieć aluminiową taśmę termoizolacyjną to zakleję nią szczeliny między kielichem a przegrodą. Mam nadzieję że wyjdzie profi. :wink4:

Wrzuć jakieś foty przegrody dla potomnych :)

właśnie skończyłem :) wszystkie łączenia obrobione alu taśmą rozwiązałem też zagadkę uszczelki pomiędzy ścianką a maską. Wykorzystałem piankę bodajże od osłon klimatyzatora. Nie poddała się ciepłu z opalarki , fajnie się formuje łatwo ją dociąć. Naciąłem na szczycie rowek i nasadziłem na przegrodę przy użyciu silikonu odpornego na temperaturę.

ae17c5e6200c6c04med.jpg

5dd61f321706dc09m.jpg d30fc0ac9aaa8f43m.jpg

Opublikowano

w poniedziałek powinienem mieć aluminiową taśmę termoizolacyjną to zakleję nią szczeliny między kielichem a przegrodą. Mam nadzieję że wyjdzie profi. :wink4:

Wrzuć jakieś foty przegrody dla potomnych :)

właśnie skończyłem :) wszystkie łączenia obrobione alu taśmą rozwiązałem też zagadkę uszczelki pomiędzy ścianką a maską. Wykorzystałem piankę bodajże od osłon klimatyzatora. Nie poddała się ciepłu z opalarki , fajnie się formuje łatwo ją dociąć. Naciąłem na szczycie rowek i nasadziłem na przegrodę przy użyciu silikonu odpornego na temperaturę.

ae17c5e6200c6c04med.jpg

5dd61f321706dc09m.jpg d30fc0ac9aaa8f43m.jpg

Auto lepiej się zbiera? słychać turbinke???

Opublikowano

Lekko sapie z DV świstu nie słychać doładowanie 1.0-1.1 bar. Jak odetkam wydech to wtedy będzie słychać. Nie stwierdziłem żeby się lepiej zbierało. Dziwne jest natomiast to że zaczęło mniej palić - przynajmniej 2 ostatnie tankowania. Stylu jazdy nie zmieniłem a trasę do pracy mam cały czas tą samą bez korków :mysli: . Nie twierdzę że to zasługa stożka może po prostu trafiłem na lepsze paliwo/ mniejszy wiatr od frontu na autostradzie.

Opublikowano

jakaś cienka ta oslona, chyba 1mm? ja ta zasunołem 3mm blache :decayed:

Opublikowano

jakaś cienka ta oslona, chyba 1mm? ja ta zasunołem 3mm blache :decayed:

odelżenie auta też jest ważne :wink4:
Opublikowano

jakaś cienka ta oslona, chyba 1mm? ja ta zasunołem 3mm blache :decayed:

odelżenie auta też jest ważne :wink4:

napewno ważne ale dla mnie to te 1-2kg wagi nie zrobi różnicy :wink4: a napewno taka grubsza blacha lepiej izoluje :) ale tez musze taką uszczelke od maski dać :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:04_________________________________________________

Lekko sapie z DV świstu nie słychać doładowanie 1.0-1.1 bar. Jak odetkam wydech to wtedy będzie słychać. Nie stwierdziłem żeby się lepiej zbierało. Dziwne jest natomiast to że zaczęło mniej palić - przynajmniej 2 ostatnie tankowania. Stylu jazdy nie zmieniłem a trasę do pracy mam cały czas tą samą bez korków :mysli: . Nie twierdzę że to zasługa stożka może po prostu trafiłem na lepsze paliwo/ mniejszy wiatr od frontu na autostradzie.

kolego jak dobrze widze to nie masz Tipa z kwasiaka? jak założysz tipa z kwasówki to wtedy bedzie słychać i świst i gwizd :decayed: i psssyyt przy zmianie biegu :>

Opublikowano

kolego jak dobrze widze to nie masz Tipa z kwasiaka? jak założysz tipa z kwasówki to wtedy bedzie słychać i świst i gwizd :decayed: i psssyyt przy zmianie biegu

ja mam z siliconu i też świszcze i gwiżdże :gwizdanie:
Opublikowano

a ja chętnie uspawam takiego tipa :tongue4: jeśli ktoś chętny :)

Opublikowano

kolego jak dobrze widze to nie masz Tipa z kwasiaka? jak założysz tipa z kwasówki to wtedy bedzie słychać i świst i gwizd :decayed: i psssyyt przy zmianie biegu

ja mam z siliconu i też świszcze i gwiżdże :gwizdanie:

[/quot

kolego jak dobrze widze to nie masz Tipa z kwasiaka? jak założysz tipa z kwasówki to wtedy bedzie słychać i świst i gwizd :decayed: i psssyyt przy zmianie biegu

ja mam z siliconu i też świszcze i gwiżdże :gwizdanie:

nie pisze ze z silikonu zły jest bo nie miałem z takim do czynienia, mam z kwasiaka i o takim pisze :)
Opublikowano

jakaś cienka ta oslona, chyba 1mm? ja ta zasunołem 3mm blache :decayed:

Nie ma różnicy jaka grubość. Miałem dostęp i do Alu 3mm ale z uformowanie były by problemy. Przy temp 0`C na dworze robiłem godzinę temu testy z termometrem od strony turbo temp. 70`c (przy więcej termometr się wyłączał) od strony stożka +4`C Zamontowałem kierownicę powietrza jak Moskal nakazał :wink4:

kolego jak dobrze widze to nie masz Tipa z kwasiaka? jak założysz tipa z kwasówki to wtedy bedzie słychać i świst i gwizd :decayed: i psssyyt przy zmianie biegu

ja mam z siliconu i też świszcze i gwiżdże :gwizdanie:

Podeptałem na drodze i macie rację świszcze i parska ale dopiero pod obciążeniem. Tipa z kwasiaka nie mam. Skłaniam się jednak w stronę silikonu chyba że trafi się na forum jakaś mega promocja na TIP z kwasu.

Opublikowano

Podeptałem na drodze i macie rację świszcze i parska ale dopiero pod obciążeniem. Tipa z kwasiaka nie mam. Skłaniam się jednak w stronę silikonu chyba że trafi się na forum jakaś mega promocja na TIP z kwasu.

silikon drozszy a tip jest chyba w dziale sprzedam , JUZIU sprzedaje

Opublikowano

Mam takie pytanko odnośnie dolotu z fmica. Jeśli zrobię go na zasadzie połączenia silikonu + kwasa to będzie ok? Chodzi mi o to, że nie chce mi się prowadzić auta do gościa który wyspawa wszystko z kwasa, tylko połączyć poszczególne części proste z kwasa łącznikami kolankami itd z silikonu. Czy taka forma będzie dobra? czy lepiej wszystko wyspawać?

Opublikowano

Mam takie pytanko odnośnie dolotu z fmica. Jeśli zrobię go na zasadzie połączenia silikonu + kwasa to będzie ok? Chodzi mi o to, że nie chce mi się prowadzić auta do gościa który wyspawa wszystko z kwasa, tylko połączyć poszczególne części proste z kwasa łącznikami kolankami itd z silikonu. Czy taka forma będzie dobra? czy lepiej wszystko wyspawać?

lepiej jest wyspawać całość zależy też przy jakim doładowaniu mi trzymało poskręcane przy standardzie ale po sofcie powyżej 1 bara wypluwało mi węzę i robiły się nieszczelności... trzeba pamiętać by na rurkach zrobić falc by obejma i sylikon miały na czym trzymać

Opublikowano

No u mnie 1 bar na razie jest. Ale jeśli chodzi o przepływ to przecież są różne obejmy. Te najbardziej hardkorowe typu jakieś sgb nie wytrzymają 1 bara?

Opublikowano

No u mnie 1 bar na razie jest. Ale jeśli chodzi o przepływ to przecież są różne obejmy. Te najbardziej hardkorowe typu jakieś sgb nie wytrzymają 1 bara?

musisz cyknąć spawarką na końcu rurki kilka smarków :polew: by obejma się zaparła tak dla bezpieczeństwa... mi przy 1.3bara wypluło wąż

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.