Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytałem o wtryski z a3 ARY do AVJ więc jeśli pasują to wytzymaja w AVJ okolice 220km ?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany wywaliło mi błąd czujnik G28- czujnik prędkości silnika...czy coś takiego.Gdzie to cholerstwo znajdę i jakiej firmy kupić.Z góry dzięki

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 22:27 ----------

Chyba przez to cholertwo potrafi mi silnik zgasnąć.Jeśli mogę mieć jeszcze jedno pytanie.Co to jest EPC?Czasami mi się zapala na desce i wtedy ciężko pali,zwłaszcza gdy mokro na dworze, ale rzadko.

Opublikowano

Kolego to chyba nie bardzo miejsce na takie pytania. Bo co to ma wspólnego z modami? Na pytanie techniczne odnośnie usterek miejsce jest gdzie indziej.

Opublikowano

Bez komentarza.

Opublikowano
Bez komentarza.

To po co piszesz jak "bez komentarza"?!

Kolega wyżej dobrze napisał... Jest odpowiedni dział na takie tematy jak Twój, także nie dąsaj się i szukaj.

Opublikowano

Już spokojnie

Opublikowano

Panowie jest ktoś na forum kto może wyspawać kolektor wylotowy?

mam już wycięte flansze pod turbo TD04HL-16T, jeśli ktoś chce to mam dwa komplety w zapasie :decayed:

chodzi mi o wyspawaniie i dopasowanie na aucie

Opublikowano

Ja chce flansze napisz na priv warunki ;)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie ma ktoś pod ręka wymiary kola kompresji z 3.0tdi BV50?

Opublikowano

Witam. Dopiero teraz zainteresowałem się, aby zmodyfikować swoje audi A4 b6 2002r, poj. 1.8t (150km), tj. zwiększyć moc silnika. Na początek chciałbym wymienić wtryski. Tylko nie wiem jakie są lepsze i gdzie je można dostać ( chodzi mi o używane). Chodzi mi o wydajność, bo czytałem, że są 320cc, chyba 380. Czy do mojego auta będą pasowały np.od seata leona cupra, czy audi s3, a może od s4

Opublikowano

Poczytaj troche ten temat - znajdziesz tu odpowiedz na wszystkie pytania

Opublikowano
Witam. Dopiero teraz zainteresowałem się, aby zmodyfikować swoje audi A4 b6 2002r, poj. 1.8t (150km), tj. zwiększyć moc silnika. Na początek chciałbym wymienić wtryski. Tylko nie wiem jakie są lepsze i gdzie je można dostać ( chodzi mi o używane). Chodzi mi o wydajność, bo czytałem, że są 320cc, chyba 380. Czy do mojego auta będą pasowały np.od seata leona cupra, czy audi s3, a może od s4

Jesli nie chcesz zmieniac turbiny to wystarcza 320 cc i dobry program do tego, wtryski w podpisie:wink:

Opublikowano

Potem IC, turbo, hamulce itd itd...

Opublikowano

Ale wtryski przed samym chipowaniem... Ecu nie zawsze sam ogarnie...

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Witam. Dopiero teraz zainteresowałem się, aby zmodyfikować swoje audi A4 b6 2002r, poj. 1.8t (150km), tj. zwiększyć moc silnika. Na początek chciałbym wymienić wtryski. Tylko nie wiem jakie są lepsze i gdzie je można dostać ( chodzi mi o używane). Chodzi mi o wydajność, bo czytałem, że są 320cc, chyba 380. Czy do mojego auta będą pasowały np.od seata leona cupra, czy audi s3, a może od s4

Jesli nie chcesz zmieniac turbiny to wystarcza 320 cc i dobry program do tego, wtryski w podpisie:wink:

A Ty już chyba tych wtrysków nie masz na sprzedaż co??? :grin:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Witam. Dopiero teraz zainteresowałem się, aby zmodyfikować swoje audi A4 b6 2002r, poj. 1.8t (150km), tj. zwiększyć moc silnika. Na początek chciałbym wymienić wtryski. Tylko nie wiem jakie są lepsze i gdzie je można dostać ( chodzi mi o używane). Chodzi mi o wydajność, bo czytałem, że są 320cc, chyba 380. Czy do mojego auta będą pasowały np.od seata leona cupra, czy audi s3, a może od s4

O takich numerach szukaj:

- 06A906031BA 320cc do K03, K03s,

- 06A906031BC, 06A906031J 380cc do wydajniejszych turbin.

Opublikowano

O takich numerach szukaj:

- 06A906031BA 320cc do K03, K03s,

- 06A906031BC, 06A906031J 380cc do wydajniejszych turbin.

Mam i taki i takie jakby ktoś potrzebował.

Opublikowano

Panowie pompa paliwa z s4 będzie pasować do ośki ?

Opublikowano

Skoro ajl szedl w osce a podobno ma identyczna pompe to powinna pasowac

Opublikowano

Panowie kto mi podejrzy u siebie jeśli ma APU albo AWT jaki ma regulator ciśnienia paliwa?? Albo ktoś wie jaki powinien byc seryjnie? Kumpel ma 3bar a ETKA mi pokazuje 4barowy...

Opublikowano
Panowie kto mi podejrzy u siebie jeśli ma APU albo AWT jaki ma regulator ciśnienia paliwa?? Albo ktoś wie jaki powinien byc seryjnie? Kumpel ma 3bar a ETKA mi pokazuje 4barowy...

4bar ma być.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.