Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do 200km moze i starczy pytanie czy za rok nie wpadniesz na pomysl ze Ci malo, wlozysz hybryde i bedziesz sie meczyl...

tak gregor10 miales racje:) jak zwykle:P

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to moze dlatego nikt z forum na tym nie jezdzi? chetnie bym zobaczyl jakeis logi z tego fmica chinskiego, a raczej orurowania

Opublikowano

To jaki zestaw byście polecili żeby był lepszy niż ten turboworks, trzymał lepsze parametry a jednocześnie był rozwojowy.

Opublikowano

do 200km moze i starczy pytanie czy za rok nie wpadniesz na pomysl ze Ci malo, wlozysz hybryde i bedziesz sie meczyl...

tak gregor10 miales racje:) jak zwykle:P

ile kolego u ciebie kreski pokazały ?

Opublikowano

jeszcze kreski nic nie pokazaly, bo sie motalem z mechanika auta, teraz jest wstepnie chyba ogarniete i czekam za korekta...

obecnie mam wynik na przeplywce 200mg/s

Opublikowano

a jaką suszarkę masz ? hybryda , k03s ?

Opublikowano

hybryda

Opublikowano

to moze dlatego nikt z forum na tym nie jezdzi? chetnie bym zobaczyl jakeis logi z tego fmica chinskiego, a raczej orurowania

Moi klienci jeżdzą tylko na takim orurowaniu robionym przez nas customowo osiągając największe wyniki na k03rs i są na tym forum , nie jeden nie dwa :)

Polecam zapytać czy są zadowoleni ,

BTW U niektórych z tego forum wyrywaliśmy te 'chwasty' zwane 'fmic' i orurowaniem :)

prawda jest brutalna, do 200-215koni starczy byle jaki fmic , potem niekoniecznie. a lag to mit, grube orurowanie kosztuje i niestety nie ma nic plug and play

My natomiast robimy customowe orurowania FMIC na troszkę większe moce niz 220km i sprawdzają się świetnie.

Kwestia KNOW HOW.

Edytowane przez gregor10

Opublikowano

to tak jak u mnie będzie też właśnie planuje FMIC montować 23cmm i orurowanie dolotu 60mm lub 63 mm

Opublikowano

Podreczniki mowia ze powinno byc orurowanie o srednicy wylotu z turbo na odcinku turbo-ic i o srednicy przepustnicy na odcinku ic-przepustnica. U mnie sprawdza sie to idealnie. Przy 1.7b temperatura w dolocie jest o 10-15 stopni wyzsza od otoczenia

Opublikowano

seria przepustnica ma niecale 60 chyba?

Opublikowano

w BFB 63mm

Opublikowano

Zawsze 2.5cala w 1.8T

Opublikowano

u mnie w BEX przepustnica na zewnątrz ma 65mm a w środku 59mm

Opublikowano

to moze dlatego nikt z forum na tym nie jezdzi? chetnie bym zobaczyl jakeis logi z tego fmica chinskiego, a raczej orurowania

Moi klienci jeżdzą tylko na takim orurowaniu robionym przez nas customowo osiągając największe wyniki na k03rs i są na tym forum , nie jeden nie dwa :)

Polecam zapytać czy są zadowoleni ,

BTW U niektórych z tego forum wyrywaliśmy te 'chwasty' zwane 'fmic' i orurowaniem :)

prawda jest brutalna, do 200-215koni starczy byle jaki fmic , potem niekoniecznie. a lag to mit, grube orurowanie kosztuje i niestety nie ma nic plug and play

My natomiast robimy customowe orurowania FMIC na troszkę większe moce niz 220km i sprawdzają się świetnie.

Kwestia KNOW HOW.

Jestem zdecydowanie na tak :D
Opublikowano

gregor a ile u was trzeba wybulic na takie orurowanie pod dany fmic?

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

No właśnie, ile? :wink:

Opublikowano

W sprawie cen piszcie na - [email protected]

Opublikowano

jaka maxymalna wartosc moze osiagnac przeplywomierz w 1.8t bfb?

Opublikowano

Bedziesz musial miec duzo kasy zeby osiagnac tą wartość :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.