Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za późno, zreszta mam sentyment do AVJta kaleki :lol:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktoś był by chętny na moje turbo k03s hybryda ? obecnie dmucha 1,4bara na moc 250km 343nm :)

Witam

Krzysiekvtec

jaka cena ? jaki przebieg ? jest gwarancja?

Edytowane przez maarkus

Opublikowano

A czemu na PW nie dostałem odpowiedzi?

Opublikowano

temat zamknięty na razie turbo zostaje :)

Opublikowano

Panowie zalozylem wczoraj sprzeglo od awx sachs (tarcza, docisk, lozysko-dwumas zostal stary)do 1.8t bfb, niestety podczas ruszania szukac popiskiwanie przez 1-2s to samo podczas zmiany biegow , jest to ewidenty pisk uslizgu sie sprzegla, ulozy sie? dotrze? jakies wskazania?

Opublikowano

Panowie zalozylem wczoraj sprzeglo od awx sachs (tarcza, docisk, lozysko-dwumas zostal stary)do 1.8t bfb, niestety podczas ruszania szukac popiskiwanie przez 1-2s to samo podczas zmiany biegow , jest to ewidenty pisk uslizgu sie sprzegla, ulozy sie? dotrze? jakies wskazania?

U mnie po założeniu tego samego zestawu, ślizgało się delikatnie przez 10 km potem spokój.Z tym, że tarcza kevlar.

Opublikowano

Panowie zalozylem wczoraj sprzeglo od awx sachs (tarcza, docisk, lozysko-dwumas zostal stary)do 1.8t bfb, niestety podczas ruszania szukac popiskiwanie przez 1-2s to samo podczas zmiany biegow , jest to ewidenty pisk uslizgu sie sprzegla, ulozy sie? dotrze? jakies wskazania?

Ułoży. Też tak miałem na początku. Jakbym kanarka pod pedałem trzymał i piszczał przy każdym wciśnięciu. Za jakiś czas była już cisza.

Opublikowano

pany mam szybkie pytanie,czy zakładając sensor przepływki od avj czy tam bfb w obudowę 3'' to będzie to samo co przepływka od s4 ?

te sensory są takie samę?

Opublikowano

takie same

Opublikowano

Mateusz na 100% ? bo tuner powiedział mi właśni, że są inne :eusathink:

Opublikowano

roznica miedzy 2.75 a 3" przeplywka na tym samym wkladzie to pewnie pewnie niecałe 20%, wiec w teorii jak jedna wystarcza na 250km, to druga powinna na 300 chiba

Opublikowano

Pany tak na szybko prosze mi tu podać z laski swojej czy te wtryski podchodzą do avj http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/22-wtryskiwacz-440cc-bosch.html

Powinny chyba 300+ ogarnąć. Czy dawać 630 ?

O i pany jaka pompe wkladac, najlepjej jakąś ori moze np z s4 b6/7 ?

Opublikowano

A jaki nr tych 630 ?

Opublikowano

Sporo się różnią od serii. Czemu ta dysza taka długa ?

Opublikowano

są 100% p&p

Opublikowano

jak by ktoś szukał tipa srednicy fi 50mm - 76mm czyli na k03rs2 lub k03s z zapasem to pw

p.s nie mam w planach polerki i spawu tigiem dla tych których to razi :]

yszm6eym.jpg

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Witam posiadam dlubnieta audi b5 1,8t na okolo 220hp i czy przy zmianie pompy paliwa na ta z s4 ( 2,7bit) , ktora podobno podchodzi p&p do kazdych 1,8t trzeba robic jakies zmiany w sofcie ? czy poprostu zakladam i jezdze na niej ( o ile jest sprawna).?

Opublikowano

cisnienie na listwie masz powiedzmy stałe, montujac wieksza pompe nie zmieniasz przeplywu paliwa do wtryskiwaczy bo po to jest regulator zeby je stabilizowal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.