Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem co to i od kogo :)

fajnie szybko wstaje i z potencjałem na jakies 240-250 ps :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podobno bażanta wciągnęła komuś a z wydechu dmucha jak rakieta :D

Fajna turbawki dev!

P. S wałek ADR mam jak coś i tanio oddam oznaczenie J 8.4mm N ma 8.7mm więc znikoma wartość

Opublikowano

wiem co to i od kogo :)

fajnie szybko wstaje i z potencjałem na jakies 240-250 ps :)

Na seryjnym kolektorze na pewno, tutaj ta wartość jest "nieco" wyższa :wink:

Opublikowano

Hehe moje turbo polecialo az nad morze . U mnie siedziało dwa dni.oj ciężko będzie 250 zrobić na niej

Opublikowano

po czym sugerujecie ile można na niej zrobić? bo compressor inducer to troche za mało informacji a nic wiecej ze zdjęcia nie widać...

Opublikowano

Wiemy po tym co mówiła osoba która robiła to turbo :)

Opublikowano

To turbo od Dev to jest ode mnie które odesłałem gościowi a on wysłał je jak widać dalej .ogólnie to d*py nie urwie bo logi nie kłamały

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

czasami to perspektywa ale to koło wygląda na ogromne, po co ta osoba dawała tak wielkie koło budując turbo na 250ps.. ?

No nie urwie bo problemem jest wciąż małe żeliwo ;)

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

po co ta osoba dawała tak wielkie koło budując turbo na 250ps.. ?

bo pewnie myslala ze da rade "czysta" zrobic :facepalm:

Opublikowano

To turbo dobrze wstawalo ale góra była niczym k03s ☺

Opublikowano

Bardzo lubie czytać te dyskuje. W kółko to samo. :)

Jak ma małą dupcie to będzie szybko wstawać ale też górą będzie ograniczona.

Przyjdą mrozy, zaleje sie lpg albo pb100 z boosterem i na 3 biegu zrobi moc na jeden może kilka przejazdów. Przeciez liczy sie i tak wykres na forum a nie realne osiągi.

Opublikowano

nudny sie robi ten watek bo wszystko jest juz oklepane ;D czekam na temat 4.2t modyfikacje :)

Opublikowano

K04TFSI było modne w 2008 r.

VR6T już wychodzi z mody także jest tak jak mówisz Piotrek. Tylko V8T :)

Opublikowano

chyba lepszy był by kompresor :)

Opublikowano

chyba lepszy był by kompresor :)

Tak po hamerykańsku :) Pamiętam jak widziałem test Dodge hellcat . Sam kompresor potrzebuje ponad 70KM by się rozkręcić. Moje poprzednie auto nie miało takiej mocy haha .

Myślę, że za jakiś czas pewnie zaczną się mody na grubo w rodzinie FSI czy TFSI

Opublikowano

Wszystko rozbija sie o kase. Auta z 1.8T są dostępne dla kowalskiego, ale nie każdego stać na TFSI za 50K i potem jeszcze mody.

Co do samych modów jest wiele projektów opisanych. Wiadomo, że kruczkami nikt sie nie chwali ale po założeniu FMIC, DP, hybrydy albo k04, wtrysków z S3 i mamy ponad 300KM i 450Nm. Cywilizowane, ciche z szerokim momentem obrotowym.

Grunt wybrać sprawdzonego tunera, który wszystko dopasuje. Wezmie na siebie odpowiedzialność i gwarancje ze da sie osiagnąć właściwą moc.

Nie mowie, zeby sie nie kształcic i nie chciec rozumiec co sie dzieje z autem ale jak pokazuja przyklady na 1.8T wiele kombinuje zeby bylo taniej. Szukaja sami roznych hybryd, ktore potem okazuja sie niewypałami, zle dobrane wirniki, ciulowe gruszki itp itd. Wydają kase przez to na sciaganie i reklamowanie turbin.

Człowiek uczy sie na błedach, ale lepiej jest sie uczyc na bledach innych.

Opublikowano

Panowie zna ktoś wymiary POMP paliwa BOSCH 040 i walbro 255??

Opublikowano

040 mam wiec moge ci zmierzyc ale srednica na 99% 40mm

Opublikowano

040 już też mam od rana i niestety za duża (za wysoka :facepalm: )do baku b7 po silniku 2.0 TFSI

Ale dzięki za chęci Krzysiek :thumbup1:

Ktoś wie czy do baku z B6 1.8 t wchodzi bez problemu ? Lub Jak w zbiorniku po 2.0 TFSI A4 B7 to ustrojstwo zamontować ................. :angry:

Ewentualnie nie szuka nikt nówki Boscha 040 :decayed::naughty:

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

040 już też mam od rana i niestety za duża (za wysoka :facepalm: )do baku b7 po silniku 2.0 TFSI

Ale dzięki za chęci Krzysiek :thumbup1:

Ktoś wie czy do baku z B6 1.8 t wchodzi bez problemu ? Lub Jak w zbiorniku po 2.0 TFSI A4 B7 to ustrojstwo zamontować ................. :angry:

Ewentualnie nie szuka nikt nówki Boscha 040 :decayed::naughty:

Chodzi o pompę paliwa ? A do B6 2004 BFB podejdzie ? ile chcesz za nią ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.