Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego, w tym samym poscie napisałem dlaczego i kiedy sie da to zrobić

wystroj pare samochodow na szerokopasmowce z lpg to bedziesz wiedzial, a nie wprowadzasz w blad setki ludzi, powinni banowac za takie rzeczy, wtedy kazdy by sie dwa razy zastanowil co pisze.

Ale oczywiscie kazdy madry gaziarz powie ze sie nie da. :grin:

To napisz jak jest i jak to się robi, przez pół roboty będę miał :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich, moj AEB ma strasznie mulowaty dół, auto dopiero zaczy na jechac po 3.5 tys. obrotach. Czy to wina zuzytego trubo? Mysle nad przesiadka na K03s, i odpowiednio dalej wiekszy IC moze i w przyszlosci wtryski/wydech. Moj cel to okolo maxymalnie 230 km.

Opublikowano

Witam wszystkich, moj AEB ma strasznie mulowaty dół, auto dopiero zaczy na jechac po 3.5 tys. obrotach. Czy to wina zuzytego trubo? Mysle nad przesiadka na K03s, i odpowiednio dalej wiekszy IC moze i w przyszlosci wtryski/wydech. Moj cel to okolo maxymalnie 230 km.

fajnie. powodzenia w modach

Opublikowano

zakucie (o ile wymaga tylko korb) da sie pewnie zrobić poniżej 2k pln

nie, po prostu nie

Opublikowano

korby JR są złe?

Opublikowano

korby JR są złe?

są złe.

Opublikowano

Panowie a czy wtryski wystarcza 320 cc żeby podnieść moc do 210 km bez petlenia wtryskiwaczy czy szukać mocniejszych?

Opublikowano

jesli mnie google nie kłamie to do 220 maks, 210 powinno dać radę ale wczesniej pewnie turbo sie skonczy

Opublikowano

Moje 320 obrobiły 212 KM więc spokojnie stykną do K03.

Opublikowano

na regulatorze 3barowym stykaja a w b5 na 4ro troche wiecej jak 220 da rade

Opublikowano

Moje 320 obrobiły 212 KM więc spokojnie stykną do K03.

Tylko wtryskiem 320 i miałeś tą moc czy jeszcze inne mody były robione . Jeśli tak to jakie.

Opublikowano

212 z k03 ?

Opublikowano

Co w tym dziwnego, miałem tyle samo na totalnej serii

Opublikowano

Aaa no myślałem ze 200 to max na k03

Opublikowano

wg tematu etap budowy i podnoszenia mocy na forum naszym to 320cc w teori 240 hp

Opublikowano

Aaa no myślałem ze 200 to max na k03

Z tym że EGT jest bardzo wysokie a kolektor z turbo świecą na żółto :facepalm:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Ja mam k03 wtrysk 320 drugi ic jade za tydzien na hamownie zobaczymy co będzie planowalem na okolo 200 ale teraz to juz nie wiem.. hehe

Opublikowano

Nie ma co się bawić :) wszyscy z tego co widzę i tak kończą bądź nie na fmic i hybrydzie ;) łącznie ze mną :) i wszyscy żałują że kilka razy płacili zamiast od razu zrobić porządnie :). Dev a Twoje turbo co miałem jeździ już w innym aucie więc w sumie już chyba z 2.5 roku i to bez luzów :). Więc ucinam spekulacje że hybrydy są na rok czy dwa ;).

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

Aaa no myślałem ze 200 to max na k03

Wszystko zależy w jakiej kondycji jest silnik i turbawka. Jak żeliwo popękane to już tak fajnie nie będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.