Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

otwór centrujący można poszerzyć bez problemu..

na bank bez najmniejszego problemu i uszczerbku na zdrowiu dla felgi ?

nie ma uszczerbku na zdrowiu felgi :) poprostu musisz powiększyć trochę otwór..i tyle..na tym i tak felga się nie trzyma to jest tylko po to żeby dobrze przypasować felgę do środka..więc jeśli pasuje Ci et i szerokość felgi możesz spokojnie brać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry tokarz dorobi uchwyt do toczenia i można działać. Ja mam taki zrobiony do prostowania tarcz hamulcowych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru felg to na grafit sie wlasnie po to maluje zeby wizualnie- "zgubic" felge.

Ta moda sie wlasnie z motorsportu wziela- gdzie nie ma znaczenia lans tylko wartosc uzytkowa.

Jezeli lans- to tylko kolory srebrne lub biale- z ktorymi komponuja sie wlasnie duze rozmiary jak 19/20cali, a z kolei grafit/czarny polysk- to do mniejszych rozmiarow, ale nie mniej jak 17/18, ale za to do szerszej gumy wyglada kox.

Grafit tez fajnie komponuje sie z zaciskami w "wyraznym" kolorze jak zolty lub czerwony (mozna tez zaryzykowac z zielonym jak to zdaje sie paput mial- u niego ciekawie wygladalo)

Tyle ode mnie

Pozdro :)

Tu z kolegą Tygrysem nie moge sie zgodzic odnosnie czarnych felg . Moim skromnym zdaniem czarne felgi powinny byc jak najwieksze bo pomniejszaja wizualnie tak przypuszczam o -1. Jak żona miała kiedys Golfa IV i miała czarne 17 to wszyscy mówili o 16 . W Ałdi 3 malem 18 czarne- mówili ,że to 17 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ten czerwony rs i bmw podobają..

Picture240.png

Picture243.png

ciekawe jak te felgi by wyglądały na czarnym b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk te monobloki są faktycznie w takiej cenie że tam tak około po 300 $ za sztukę ? Bo aż mi się wierzyć nie chce.. ? Fajna alternatywa :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 300 dolarów nie euro, czyli jeszcze ciekawiej :naughty:

tutaj se możesz oblukać http://www.simply13.com/products-page/?category=67

w ogóle sorki za OT ale nie wiedziałem że te koła są tak tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam , czy ktos wie jakie najmniejsze ET przyjmuje B8 w 18 calowej feldze 8.5 cala? Da rade upchac w tylne nadkole felge z ET +/- 29 , 30 i oponie 225 lub 235 na wyzej wymienionej feldze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ładne masz to autko w realu :good: tylko zapomniałes zabrać wora ze śmieciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron autko na żywo ładnie sie prezentuje :) i na drodze i na parkingu hehe :)

lookniete dzisiaj w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale 300$ + VAT + Cło + fraht - za sztukę

nie no wiadomo, dodatkowe koszta są..

ale i tak spodziewałem się lekko innej ceny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ładne masz to autko w realu :good: tylko zapomniałes zabrać wora ze śmieciami

No właśnie i ja musiałem zapchać nim bagażnik :thumbdown:

:decayed:

A co do auta to je obadałem w Bukowinie ale dzisiaj jeszcze bardziej, robi wrażenie :good:

Jedynie co bym teraz zmienił to lekko przyciemnił przednie szyby i o wiele będzie lepszy wygląd, zresztą mówiłem Ci dzisiaj w Krk na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...