Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Przypominam, że spocik jest w TEN CZWARTEK :> o 20:30

ooo a myslalem ze o 21:30. dobrze ze napisales bo bym sie spoźnił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!!

Nie wiecie gdzie w Łodzi można kupić płyn do wspomagania FEBI zielony mineralny?? Ewentualnie czy ktoś nie ma do odsprzedania 1 opakowania takiego?? Coś mi się wydaje, że płyn w moim układzie kwalifikuje się do wymiany - ma kolor kakao :wallbash: i czasami odzywa się wspomaganie (wyje) po jakiejś dłuższej jeździe. W związku z tym chciałbym przepłukać układ i zalać swieżym płynem...

Mam nadzieję, że na spocie ktoś rzuci fachowym okiem na to, bo może jestem przewrażliwiony :shocked:

Do zobaczenia w czwartek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki. Nie wiem czemu mi radio nie zapisuje danych wprowadzonych ( bo ustawiam subwoofer na +15, bass na +7 , trebles na +5 ) i jak wylacze silnik to sie nie zapisuje tych danych. Prawdopodobnie kabel nie jest podlaczony. Moglby ktos sprawdzic na spocie? :kox::cool: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktos napisac mi dokładnie gdzie jest ten spot czy pod Sphinxem czy pod Filipsem bo sie troche rozchorowałem i nie chce mi sie szukac ale postaram sie wpasc mimo choroby :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktos napisac mi dokładnie gdzie jest ten spot czy pod Sphinxem czy pod Filipsem bo sie troche rozchorowałem i nie chce mi sie szukac ale postaram sie wpasc mimo choroby :>

Zaczynamy pod Sphinxem 20:30, a później jak będzie więcej autek przenosimy się pod Philipsa. No chyba, że i tam będzie już za malo miejsca :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy padła już tutaj taka propozycja, jak tak, to przepraszam... Można by się spotykać w galerii na wyższych poziomach parkingowych - oświetlone, pod dachem, pierwsza godzina bezpłatna, druga chyba 2 zł, trzecia 3, czwarta 5. Pomyślcie, bo może to nie jest zły pomysł;) A4 jak narazie sprzedane, więc muszę się tłuc civic'iem, ale mam nadzieję, że mnie nie wywalicie, jak podjadę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze pewnie dobrze sie bawicie na zlocie, a mnie nie ma . Nagly przypadek. Dzisiaj jest nowy rok wietnamski(chinski) i musialem z rodzicami pojechac do rodziny :( wybaczcie ale nastepnym razem bede !

To z okazji nowego roku wietnamskiego zycze wam i naszym niuniom jak najwiecej zdrowia :th: duzo hajsu , pomyslnosci , szczescia ! :hi::drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik udany :kox:

Dzieki za życzenia i ja też życzę Ci wszystkiego naj...

Wracając na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Kopcińskiego stanąłem jako pierwszy i obok mnie A4 zamieniłem dwa słowa

przez okienko przekazałem kalendarzyk mam nadzieję że koleżka dołączy ,był zdziwiony ale zainteresowany... :)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...