Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratuluję Ragga :good: niech dobrze i zdrowo się chowa :) :

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ojciec Raggamann :good: :good: :good: :good:

Gratuluje :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Dzięki :notworthy: ...ale mnie zaszczyt VIP mi pogratulował :kox: ze wstydu się zaróżowiłem że tak późno :gwizdanie: z ten teges było wczoraj :kox:

Opublikowano

raggaman Gratulacje dla Ciebie, a zdrowia dla Twoich pań

...

Będę w Zamościu w Święta mogę zajechać i looknąć na live ( może siekniemy po ziarenku za zdrowie młodej i pod te Święta ) :kox: można by Lukas-a wyrwać na małe co nie co :gwizdanie:

Tylko na święta czy dłużej jak dłużej to we wtorek po świętach mamy takie klubowe spotkanko w barze :gwizdanie: szczegóły będą w wątku spotów zamojskich link w moim podpisie no i może Lukas też zawinie :wink4:

Opublikowano

ragga GRATULACJE

Opublikowano

Gratki raga !!! :good:

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

Gratulacje córusi tatusia :> długa bestia i dość duża. Małżonka pewnie ledwo żyje, tak długo się męczyć to tylko kobieta potrafi. U mnie było o wiele krócej ponad 1,5h a za drugim razem 15 minut

Opublikowano

Dziękuję Panowie :hi::wink4:

Opijać będę, ale na pewno nie przed Świętami bo mam taki zapierdol, że na samą myśl łapy wyciągają mi się do ziemi..jak u orangutana :kwasny:

Już się nie mogę doczekac, aż moje dziewczyny wrócą do domu :kox: :kox:

Opublikowano

Raga to masz łądny prezent na świeta gratuluje :good:

Opublikowano

gartulacje tatuśku :good:

Opublikowano

Gratulejszon PIXI i gratulejszon Ragga. Trza zrobić teraz jakąś ankietę żeby wybrać imię :decayed:

Opublikowano

ragga gratulacje wielkie. Opiekuj się paniami dobrze :good:

Ragga tatusiem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Trza zrobić teraz jakąś ankietę żeby wybrać imię :decayed:

Ardiaaaaaanoooooooooooo przecież taki temat już był w Hyde Parku :gwizdanie:

Poza tym imię już ma :decayed:

Opublikowano

Gratki i ode mnie :kox:

Opublikowano

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Graty Łojciec !!

Opublikowano

Trza zrobić teraz jakąś ankietę żeby wybrać imię :decayed:

Ardiaaaaaanoooooooooooo przecież taki temat już był w Hyde Parku :gwizdanie:

Poza tym imię już ma :decayed:

No to sory, ostatnio mam trochę braki na forum. Czasu ni ma. A jak ma na imię? Adela?

Opublikowano

Gratulacje, Redżi :good::)

Opublikowano

Ragosław Ty paździeżaku, zajebiaszczo na maxa, że hej!!! :)

Opublikowano

A jak ma na imię? Adela?

Blisko. Amelia :wink4:

Dzięki Panowie cycusiowie :good::kox:

Czas udać się na spoczynek..za dużo atrakcji jak dla mnie na jeden dzień :)

Wahałem się ..być czy nie być podczas porodu..byłem..i powiem, że to taki kop z adrenaliny dla mnie, że nogi się uginają..i oczywiście pomocna dłoń dla rodzicielki :wink4: ( Dzięki Kolkov za pomoc w decyzji :naughty: ).

Ps. Poziek...tera Twoja kolej :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witam :hi:

Dziś o 13:35 urodziła się moja ślicznotka :rose::giveheart:

Waży 3,1 KG i mierzy 56 cm.

Walka trwała od 04: 00 :decayed:

Mama i Córcia mają się dobrze.

Gratulacje!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.