Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj mimo całkiem dużego ruchu na drogach wydawało mi się, że jakoś tak bezpiecznie jest i ostrożnie wszyscy jechali mimo nawet sporych prędkości.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potwierdzam słowa Wita, ten gość od ŁukaszaR ma warsztat w Wolicy, to za Ożarowem w strone Poznania i jest niezłym magikiem jezeli chodzi o alarmy. :th:

Opublikowano

Potwierdzam słowa Wita, ten gość od ŁukaszaR ma warsztat w Wolicy, to za Ożarowem w strone Poznania i jest niezłym magikiem jezeli chodzi o alarmy. :th:

Jest dobry, co tu gadać - już wiele osób z moich znajomych jest zadowolonych i ja sam też (2 raz).

Wczoraj tylko potwierdziłem tą tezę widząc montaż z innego zakładu niby tego samego tylko trochę taniej - tam tylko nie jestem jednak do końca pewien czy to co zostało zamontowane "taniej" to jest to co miało być.

Opublikowano

angela, i ile czasu wczoraj jechalas do Kielc? :P

Opublikowano

Angeee.

Ty wczoraj do Kielc :shocked:

Aaaaaa, fakt - pytałaś jakiś czas temu kiedy i ja jadę i jakoś mi umknęło i nie zdązyłem odpowiedzeć.

Sorry :embarrassed:

Ja jechałem wczoraj z Wawy do Tarnowa 5 godzin :kox:

Opublikowano

Nie no spoko.....musze wam powiedziec, ze calkiem....calkiem...

Do Kielc 3 godz....z Kielc do Pinczowa.....20min :tongue4:

Tak mnie nastraszyliscie.......ze spodziewalam sie, ze bedzie gorzej....

Wylecialam zaraz po pracy o 20.....

Opublikowano

No Agela,

Albo masz lekki bucik, albo coś Ci :a4fan: szwankuje.

Do Kielc 3 godziny, chyba, że ze Szczecina :polew: :polew: :polew: to zrozumiem

Opublikowano

No Agela,

Albo masz lekki bucik, albo coś Ci :a4fan: szwankuje.

Do Kielc 3 godziny, chyba, że ze Szczecina :polew: :polew: :polew: to zrozumiem

heehe......nie no wszystko ok......

ale biorac pod uwage wczorajszy ruch na drodze to calkiem niezle........

tak jak mowilam spodziewalam sie, ze bedzie duzo gorzej......

Opublikowano

Ja tam sie nigdzie nie spieszę ...loooozik :drunk:

Opublikowano

Ja tam sie nigdzie nie spieszę ...loooozik :drunk:

hehe ja tez...chyba sie starzeje :>

dziwie sie tylko szaleńcom mnie mijajacym..po co,dlaczego, gdzie?

Opublikowano

No czasem kaaażdy sobie powariujuje.....ale to służbowym...hehehe :tongue4:

Opublikowano

No Agela,

Albo masz lekki bucik, albo coś Ci :a4fan: szwankuje.

Do Kielc 3 godziny, chyba, że ze Szczecina :polew: :polew: :polew: to zrozumiem

heehe......nie no wszystko ok......

ale biorac pod uwage wczorajszy ruch na drodze to calkiem niezle........

tak jak mowilam spodziewalam sie, ze bedzie duzo gorzej......

Nie było tak żle też myślałem że bedzie gorzej :notworthy:

Opublikowano

Hornecik to przypadkiem prywatnie nie jeździ srebrną Thalią ?? ---> http://pl.youtube.com/watch?v=LJQKdE7KryE&eurl=http://www.transportowcy.blogspot.com/ :D

Hehe no chyba ,że avansował bo jeździ granatową z tego co widziałem :P

Srebrny kolor nie rzuca się tak w oczy jak granat z żółtym napisem.

Opublikowano

a potem napiszą że z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doszło do tragedi :thumbdown::bicz:

Opublikowano

ale zblokowanie kół sie w renowkach zdaza. Najlepszym przykladem tego jest moja cliowka, ktora mozecie obejzec tutaj:http://moje.extreme.prv.pl/

Mojej mamie w meganie tez sie to przydazylo, na szczescie na postoju i ruszyc po prostu nie mogla :/

Opublikowano

a potem napiszą że z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doszło do tragedi :thumbdown::bicz:

Tak też pewien człowiek wyjechał mi na czołówkę na zakręcie z za Tira...i....rozpitolił moja Brówkę ;(

400x300kr1.jpg

Opublikowano

Jest dzisiaj spocik w GalMoku? Bo nie wiem jak mam rozplanować wieczór

Opublikowano

Jest dzisiaj spocik w GalMoku? Bo nie wiem jak mam rozplanować wieczór

Tak sobie rozplanuj żeby zabrać ode mnie graty :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.