Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OKEJ patafiany. Bierhalle kiedy ?

dziś?? :decayed:

Pasi :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja czekam na termin tylko, na FB cos malo chetnych bylo.

Za tydzien w piatek?

Opublikowano

stolik kto zamówi ?

i kto będzie pilnował ??

:decayed:

Opublikowano

stolik kto zamówi ?

i kto będzie pilnował ??

:decayed:

Znowu Ty ? :decayed:

Tym razem nie powinno byc problemu z miejscami, wtedy bylismy tuz przed swietami :cool1:

Opublikowano

Coś słaby odzew, chyba pantofle muszą z tygodniowym wyprzedzeniem sobie wszystko ustawić :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kurde wdał bym sie w dyskusje ale rozsądek podpowieda mi ze lepiej nie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kurde wdał bym sie w dyskusje ale rozsądek podpowieda mi ze lepiej nie :kox: :kox: :kox:

:buziak::wink4::naughty: :naughty:

Opublikowano

kurde wdał bym sie w dyskusje ale rozsądek podpowieda mi ze lepiej nie :kox: :kox: :kox:

:>

dobra decyzja :wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 14:53_________________________________________________

stolik kto zamówi ?

i kto będzie pilnował ??

:decayed:

Znowu Ty ? :decayed:

Tym razem nie powinno byc problemu z miejscami, wtedy bylismy tuz przed swietami :cool1:

zastanowię się - dla was Fszystko :gwizdanie:

Opublikowano

Coś słaby odzew, chyba pantofle muszą z tygodniowym wyprzedzeniem sobie wszystko ustawić :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Będę!

Opublikowano

Będę!

Patrzcie i uczcie się :good: :good:

Opublikowano

Coś słaby odzew, chyba pantofle muszą z tygodniowym wyprzedzeniem sobie wszystko ustawić :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

U mnie to z dwutygodniowym :decayed:

Opublikowano

kurfffa dawno nie widzialem tyle gowna w tym temacie co przez ostatnie kilka dni,jadom se az milo :polew:.Fly sie przyjebal do Raggi ze Ragga sie przyjebal do Kaliego ktory cale zycie sie przyjebywal do wszystkich co (tak jak ja) jezdza klekotami i kupil se klekota a Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:-co robi notorycznie od pamietnego maja az sie Zielonemu ulało ,to by chyba bylo wszystko co jest zawarte na jakichs ostatnich 20-stu stronach tego watku

Opublikowano

kurfffa dawno nie widzialem tyle gowna w tym temacie co przez ostatnie kilka dni,jadom se az milo :polew:.Fly sie przyjebal do Raggi ze Ragga sie przyjebal do Kaliego ktory cale zycie sie przyjebywal do wszystkich co (tak jak ja) jezdza klekotami i kupil se klekota a Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:-co robi notorycznie od pamietnego maja az sie Zielonemu ulało ,to by chyba bylo wszystko co jest zawarte na jakichs ostatnich 20-stu stronach tego watku

:kox: :kox: :kox: dobre dobre :polew:
Opublikowano

Kokos piękne podsumowanie. Dokładnie tak było. I po co czytać wszystko? Wpadniesz co pare dni, streścisz co się działo i każdy wszystko wie ;)

Opublikowano

kurfffa dawno nie widzialem tyle gowna w tym temacie co przez ostatnie kilka dni,jadom se az milo :polew:.Fly sie przyjebal do Raggi ze Ragga sie przyjebal do Kaliego ktory cale zycie sie przyjebywal do wszystkich co (tak jak ja) jezdza klekotami i kupil se klekota a Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:-co robi notorycznie od pamietnego maja az sie Zielonemu ulało ,to by chyba bylo wszystko co jest zawarte na jakichs ostatnich 20-stu stronach tego watku

Nie pierd...ol tylko jutro napieraj do Biersale :decayed:
Opublikowano

Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:

Właśnie dlatego się ochajtałem :good:

Kokos piękne podsumowanie. Dokładnie tak było. I po co czytać wszystko? Wpadniesz co pare dni, streścisz co się działo i każdy wszystko wie ;)

I po co się podlizujesz ? On mógłby być twoim ojcem :gwizdanie:

Opublikowano

kurfffa dawno nie widzialem tyle gowna w tym temacie co przez ostatnie kilka dni,jadom se az milo :polew:.Fly sie przyjebal do Raggi ze Ragga sie przyjebal do Kaliego ktory cale zycie sie przyjebywal do wszystkich co (tak jak ja) jezdza klekotami i kupil se klekota a Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:-co robi notorycznie od pamietnego maja az sie Zielonemu ulało ,to by chyba bylo wszystko co jest zawarte na jakichs ostatnich 20-stu stronach tego watku

Ale zayebał wszystkim po całości :kox: ..... :polew:

:siema: laseczki :naughty:

Nosfer też pier*olnoł między oczy z tym Ojcem :decayed:

Opublikowano

ja się pisze na piffko jak cos ale teraz przez tydzien jestem na slowacji wiec jak cos to pozniejszy termin

Opublikowano

Piffko ? :D Buuuba proooosze cie :D Ja mam jeszcze jednego desperadosika od Ciebie :D DziekoFFka :* :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.