Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatecznie dzisiaj Torwar o 19?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko żeby nikt dzisiaj wieczorem nie miał pretensji że dupeczki na Torwar nie dotarły...

Opublikowano

No to i ja będę :D jak trafię.

Opublikowano

No to jak tak to ja też bede na Torwarze po 19

Opublikowano

Stara brygada się szykuje a wujka nie będzie :kwasny:

Opublikowano

Jak w salamot wsiądziesz to jeszcze zdążysz.

Z lotniska Cię odbiorę :wink:

Opublikowano
Jak w salamot wsiądziesz to jeszcze zdążysz.

Z lotniska Cię odbiorę :wink:

Nawet OLT nie ma już miejsc a co dopiero LOT.... nawet nie ma czym na szybko dolecieć :facepalm:

Opublikowano

Szkoda że cie nie będzie hornet :P

Opublikowano

to co dziś w Promenadzie nie ma nikogo??

Opublikowano

Klimat na Torwarze klasunia :cool1:

Opublikowano

Trochę starej gwardii i dużo wspomnień.

Miło było was poznać Panowie:)

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Trochę starej gwardii i dużo wspomnień.

Miło było was poznać Panowie:)

Opublikowano

Na Torwarze git , jak za starych fajnych czasów :)

Opublikowano
Dzięki za spota.

Pany! Otwierają autostradę A2!!!

Jechałem tamtędy przed chwilą. W c**j ludzi. Orkiestra i wogóle!

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,11778324,Wieczorem_otworza_autostrade_do_Warszawy.html

a tam otwieraja, objazd przez błonie będzie

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Dzięki za spota.

Pany! Otwierają autostradę A2!!!

Jechałem tamtędy przed chwilą. W c**j ludzi. Orkiestra i wogóle!

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,11778324,Wieczorem_otworza_autostrade_do_Warszawy.html

a tam otwieraja, objazd przez błonie będzie

Opublikowano

Aw Yeach!

Miło było :decayed:

Opublikowano

Spotes git na Torwarze! Szkoda tylko że Oniak nie mógł zvagować auta :grin: Mam nadzieję że za tydzień przyniesie interfejs :whistling:

Opublikowano

a tam otwieraja, objazd przez błonie będzie

Odcinek E dzisiaj. Odcinek D za tydzień. Reszta nie wygląda źle.

Zobacz ten filmik. Robi na prawdę wrażenie.

http://youtu.be/zPBWSIVilCI

---------- Post dopisany 23-05-2012 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 23:07 ----------

za***iście: http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,11777973,Autostrada_A2_na_Euro_2012_do_stolicy__Tak__W_godzine_.html

Opublikowano

Dobry!

Opublikowano

Przed euro otworzą a po zamkną i znowu wróci ślimacze tempo prac bo trzeba będzie gdzie indziej nadgonić robotę. Teraz wszystkie ekipy robią A2 a reszta dróg stoi (patrz węzeł koło lotniska gdzie od długiego czasu może jest ze 2-3 pracowników na budowie).

Ciekawe jaka będzie jakość takiej expresowej roboty:eusathink:

Czy ktoś wie jak będzie rozwiązany system opłat? Bramki będą na wjazdach czy wyjazdach? Ja będę głównie korzystał do dojazdów do Błonia czyli na bardzo krótkim odcinku (jak skończą S2 z Ursynowa) więc wolałbym na wyjazdach.

A tak w ogóle może być niezłe pośmiewisko na turnieju: http://wiadomosci.wp.pl/page,2,title,Groza-oszukanym-przy-budowie-autostrad-przedsiebiorcom-ze-zaleja-ich-betonem,wid,14508583,wiadomosc.html

Opublikowano

Jeśli to rozwiążą tak samo jak jest na A1 to na wjeździe masz bramkę która ci wydaje bilecik, i na zjeździe masz kase, dajesz bilecik i na podstawie przejechanego odcinka masz naliczaną opłatę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.