Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, Tomaszust jak jesteś dzisiaj w Radomiu to daj zanć, może zaliczymy ,,ślizgawke" wieczorem?

No no, ja sezon otworzyłem już w piątek. :kox: Co prawda w tym roku auto mam wyjątkowo podsterowne (kończą mi się amortyzatory i opony), ale jeździć się da. Oczywiście wieczorem wyjadę, więc zdzwonimy się. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzie w Wawie (albo Pruszkowiacy: W Pruszkowie iokolicach) można się poślizgać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Wawie (albo Pruszkowiacy: W Pruszkowie iokolicach) można się poślizgać ??

W nocy to wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia ponieważ jesteś z Radomia więc pewnie wiesz, jak trafić na ulicę Żółkiewskiego 140? tam jest komis samochodowy, nigdy w życiu nie byłem w Radomiu i nie mam pojęcia bende jechał normlanie od Warszawy nie żadnymi skrótami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia ponieważ jesteś z Radomia więc pewnie wiesz, jak trafić na ulicę Żółkiewskiego 140? tam jest komis samochodowy, nigdy w życiu nie byłem w Radomiu i nie mam pojęcia bende jechał normlanie od Warszawy nie żadnymi skrótami.

Od Warszawy z pierwszego ronda kierujesz się na LUBLIN RZESZÓW, następnie na drugim skrzyżowaniu ze światłami skręcasz w prawo i to jest ul. Żółkiewskiego. Gdzie dokładnie ten komis to nie kojarzę, ale pojedziesz cały czas tą ulicą (jest dosyć długa) i na pewno wypatrzysz.

EDIT: Pomyłka - wytłumaczyłem Ci drogę na ul. Zbrowskiego. Zaraz zorientuję się gdzie jest Żółkiewskiego...

EDIT2: Żółkiewskiego to jest część obwodnicy Radomia, czyli na pierwszym rondzie w lewo na LUBLIN / RZESZÓW, mijasz dwa skrzyżowania, o których wcześniej mówiłem, mijasz wiadukt i po prawej stronie będzie mały komis. Bardzo prosta droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia ponieważ jesteś z Radomia więc pewnie wiesz, jak trafić na ulicę Żółkiewskiego 140? tam jest komis samochodowy, nigdy w życiu nie byłem w Radomiu i nie mam pojęcia bende jechał normlanie od Warszawy nie żadnymi skrótami.

http://maps.google.pl/ sprawdź tutaj, pokaże Ci trasę od -> do..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Wawie (albo Pruszkowiacy: W Pruszkowie iokolicach) można się poślizgać ??

Bronisze szefie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w legionowie na starej giełdzie samochodowej :) jest wielki plac :) + broniszki :D + parking m1 :)

+ u pozia na działce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa, d*pa, d*pa[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:36:08_________________________________________________dupa, d*pa, d*pa[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:36:27_________________________________________________dupa, d*pa, d*pa[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:36:39_________________________________________________dupa, d*pa, d*pa[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:36:49_________________________________________________dupa, d*pa, d*pa

[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:37:05_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

No, za każdym razem zmienia

:polew: :polew: :polew:

Konsekwentnie za każdym razem - jak ten mały facet co w lodówce światło gasi

Uwielbiam to...

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpuszcza się dupek. Na zewnątrz +1. Chyba pupa dzisiaj ze ślizgania...

co ty pit....sz właśnie przyjechałem i jest -1.5 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza mówi że co najmniej do piątku 0.0 mm deszczu i śniegu.

A pod koniec tygodnia nawet 4 stopnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza mówi że co najmniej do piątku 0.0 mm deszczu i śniegu.

A pod koniec tygodnia nawet 4 stopnie.

Nabiera mocy, żeby później konkretnie wiunąć. Będzie pogoda dla wybranych. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Wawie (albo Pruszkowiacy: W Pruszkowie iokolicach) można się poślizgać ??

Bronisze szefie :good:

:good: :good: :good:

Właśnie wróciłem z wymiany opon... :gwizdanie:

Hehe podjchałem też z ciekawości do TESCO - Piastów / mają zapisy na tydzien w przód :decayed: KOX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się dzisiaj wieczorkiem pisze na B. ?? na pojeżdżawkę ? :evil:

Ja muszę dziś skoczyć do Warsiawy, ale gdzie Ty te pojeżdżawkie chcesz zrobić?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...