Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ragga narzeka jak są roztopy bo nie może się poślizgać :polew:

Nie, ragga po prostu nie umie jeździć brudnym autem. :wink4::decayed:

e tam wszystkiego da się nauczyć, mój już jest tak uje***ny że nie widać że to auto :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ragga narzeka jak są roztopy bo nie może się poślizgać :polew:

Nie, ragga po prostu nie umie jeździć brudnym autem. :wink4::decayed:

e tam wszystkiego da się nauczyć, mój już jest tak uje***ny że nie widać że to auto :kox:

To na co wyglada ze sie tak zapytam :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi jak masz możliwość to zapodaj sobie FIS'a od killerka :kox: jemu to FIS potrzebny jak zającowi dzwonek na polowaniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie ma tragedii i pozostane przy tym co mam

Jak sądzicie? :polew:

Jak sie dobrze przypatrzec... to widac tam srednie spalanie 0.0 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa mać za naprawe, a właściwie wymiane FIS-a chcą 550 zeta madafaka.

Ale chyba nie ma tragedii i pozostane przy tym co mam a60bbb7dd34d5b39m.jpg

Jak sądzicie? :polew:

Przecież jeszcze widać 2.5*C na plusie i 0,0l spalanko, wiec na razie 550 niech zostanie w portfelu. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedasz auta z takim bublem, więc lepiej zrób od razu to przynajmniej i Ty skorzystasz, nie tylko nowy właściciel.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fort Wola może być

o kurfa to ja nie przyjeżdżam :kox: :kox: :kox: :kox: :tongue4: :tongue4: :wink4:

tylko nie mówcie AndyN :decayed:

:polew: :polew: znów będzie że Flyer z kolegą przyjechał :gwizdanie:

o ile pamiętam to z kuzynem :gwizdanie: :naughty:

Z liścią? :decayed::naughty::sesese:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 16:44_________________________________________________

Karwa mać za naprawe, a właściwie wymiane FIS-a chcą 550 zeta madafaka.

Ale chyba nie ma tragedii i pozostane przy tym co mam

a60bbb7dd34d5b39m.jpg

Jak sądzicie? :polew:

Mnie się podoba. Ładny bursztynowy odcień :naughty:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 16:45_________________________________________________

Komuś brakuje niutków? http://moto.pl/MotoPL/1,88389,6138657.html :decayed::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga narzeka jak są roztopy bo nie może się poślizgać :polew:

Nie, ragga po prostu nie umie jeździć brudnym autem. :wink4::decayed:

e tam wszystkiego da się nauczyć, mój już jest tak uje***ny że nie widać że to auto :kox:

To na co wyglada ze sie tak zapytam :chytry:

zrobię mu jutro foty to sam ocenisz i chyba go w końcu wykąpie :polew: bo ten brud chyba jest ciężki i parę KM odejmuje :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa mać za naprawe, a właściwie wymiane FIS-a chcą 550 zeta madafaka.

Ale chyba nie ma tragedii i pozostane przy tym co mam a60bbb7dd34d5b39m.jpg

Jak sądzicie? :polew:

Kup to i przekładaj sam wyświetlacz FIS.

http://moto.allegro.pl/item521616714_audi_a4_licznik_fis_z_roku_2000_lift.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką masz pewność że tamten będzie śmigał :naughty:

taki placyk by się przydał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedasz auta z takim bublem, więc lepiej zrób od razu to przynajmniej i Ty skorzystasz, nie tylko nowy właściciel.. :wink4:

Eee, tam.

Norbi.

Ładny wydruk na dobrej kolorowej drukarce jakiegoś fajnego widoku, np:

- średnie spalanie - 7,5

- temperatura - jakieś 21 stopni (przecież każdy lubi jak jest ciepło, ale nie zbyt ciepło)

- przebieg - około 98 tysięcy

- godzina - 17:53 (końcówka dnia, a przede wszystkim pracy zawsze pozytywnie nastraja)

- jak Ci FIS wyświetlał RDS radia - wykonawca Mariah Carey (nawet jak ktoś nie lubi jej wycia, to na widok nazwiska natychmiast myśli o jej melonach i jest błogo)

- bonusowo możesz se druknąć jakiś sloganik, typu: "za***iście dziś wyglądasz" - komplementy (nawet kłamstwa) zawsze poprawiają samopoczucie. Uwaga! W tym punkcie masz tylko jedno ograniczenie w kreatywności - hasełka powinny być bezosobowe, nie wiesz czy auto odkupi facet czy kobitka.

Nastepnie wydruk przyklejasz na FISa, i:

1) przy odrobinie automotywacji zaczniesz wierzyć w to co widzisz, a przynajmniej w niektóre punkty - a to już zdecydowany, dobry wpływ na permanentną poprawę samopoczucia

2) bedzie tanio

3) przy odrobinie motywacji z Twojej strony (a tu umiejętności posiadasz) - żona uwierzy, że bryka pali tak mało (nawet jak w myślach se doda 20% i tak jesteś na wygranej pozycji) - startujac do RSa powiesz, że tenże pali nieco więcej nż eSa, będzie mniej marudzenia (no, chyba, że Twoja Kobieta, podobnież zresztą jak moja - nie marudzi :polew:)

4) konsekwencją pokazania nowego "FISa" na Spocie będzie 3 miesiące dyskusji na temat tego, że takie spalanie w eSie jest/nie jest możliwe. Głosy tych, którzy to czytają zginą w ferworze ogólnej dyskusji. A my ubawimy się jak norki

5) potencjalny kupujący oczywiście nie uwierzy w te wydrukowane banialuki, ale myśl o melonach Mariah i dobicie tym "za***iście wyglądasz" skutecznie go zmiękczy, więc zapłaci każdą kasę jaką sobie krzykniesz.

Dawaj info PW czy masz dostęp do kolorowej drukarki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany .. ja mam dość tej piździarni , chodzenia w kurtkach i płaszczach..zimna trzaskającego pory na nosie :decayed:

Oby do wiosny ..i znów będzie ładnie , ciepło i nago :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam,

Tak przez przypadek przeglądnąłem zacne gremium forum A4 i co mogę stwierdzić odnośnie wypowiedzi niektórych "kolegów" ze str. 2154 + :gwizdanie:Sami znawcy, koneserzy marki i wszechwiedzący - tylko pogratulować błyskotliwości, ponieważ takie wypowiedzi zasługują chyba na Wasz autograf pod zamieszczonymi zdjęciami. :polew: nawet na butli z gazem.

- Po pierwsze to za ile ja sprzedaje RS4 jest tylko i wyłącznie sprawą naszej firmy nic więcej, czy ta cena jest dobra czy zła, oceni sam rynek

i zainteresowany. Wartość rynkowa 43000 Euro na rynku niemieckim dla przypomnienia wg DEKRA, tak więc kalkulatorek w rączkę i można dokładnie przeliczyć i dopiero się zastanowić na oceną.

- Po drugie dla poważnie zainteresowanego a nie onanisty jest pełna dokumentacja samochodu, więc o jaką "świnie" chodzi? Może o wypowiadającego się gębę :good: W związku, że prowadzimy pełną ewidencję przyszły klient ma dostęp do wszystkiego łącznie

z pełna historią modelu zapisaną elektronicznie tyle w temacie.

- Po trzecie Adamooo, niektórzy mają Alcantarę na podsufitce ponieważ mają taki kaprys, a niekoniecznie muszą przenosić Twoje doświadczenia. Mi się podoba, a Tobie nie musi - kwestia gustu. Jeśli nie znasz szczegółów się nie wypowiadaj. Prosta zasada ale dobra.

Tak więc pragnę zakończyć dywagację na mój temat, ponieważ sobie tego nie życzę. Cieszę się, że większość aż ma takie możliwości finansowe żeby żonglować ogłoszeniami, jednak w tym wypadku RS-em sobie tyłka nie podetrzecie, nie wystarczy dla wszystkich. Dziwie się poziomem tego forum, w gruncie rzeczy czego można się spodziewać...

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego rozwoju zacnego klubu.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Pawełek szybko zareagował, barwo ziomek :good:

Ostro pojechałeś teraz przestaną Ciebie lubić tak jak mnie :polew: :polew:

Damy rade :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...