Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe Pawełek szybko zareagował, barwo ziomek :good:

Ostro pojechałeś teraz przestaną Ciebie lubić tak jak mnie :polew: :polew:

Damy rade :cool1:

no muszę napisać, że jesteś w dechę :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Po takim tekstcie, przychodzi mi odrazu myśl że ktoś musiał się poskarżyć. Ale nie mam zamiaru nad tym dywagować.

- Co do wartości auta, piszesz że auto jest wycenione według dekra w Niemczech, a my jesteśmy w Polsce, czyli powinniśmy brać wycenę według autotax, tak jak to robią w naszych urzędach.

- Dla Mnie auto będzie wartę tyle, ile za nie ktoś zapłaci. Takie mam podejście do tego.

Rozmowa się zaczęła od tego że w ogłoszeniu napisałeś "Od nowości użytkowany wyłącznie przez 1 właściciela jako samochód pokazowy / demonstracyjny, serwisowany w ASO, bezwypadkowy.

My tylko stwierdziliśmy fakty że było inaczej i udowodniliśmy to koledze A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Pawełek szybko zareagował, barwo ziomek :good:

Ostro pojechałeś teraz przestaną Ciebie lubić tak jak mnie :polew: :polew:

Damy rade :cool1:

no muszę napisać, że jesteś w dechę :nose:

dobrze ze nie wiem o co chodzi z tym RS4

A3 jak tam twoje 230 konne skubi sie ma

nie powinienes zmienić forum przypadkiem ??[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 18:55_________________________________________________C.MILE po co ty sie tak unosisz ??

jakbym miał tyle kasy to twoje RS4 bym sobie kupił

ale nie mam i moge jedynie popatrzeć na takie auto

a co ty masz w środku to mozesz miec co chcesz twoje auto i tobie ma sie podobać

ale nie wiem po co zaraz sie unosić o nie wiadomo co

Po takim tekstcie, przychodzi mi odrazu myśl że ktoś musiał się poskarżyć. Ale nie mam zamiaru nad tym dywagować.

- Co do wartości auta, piszesz że auto jest wycenione według dekra w Niemczech, a my jesteśmy w Polsce, czyli powinniśmy brać wycenę według autotax, tak jak to robią w naszych urzędach.

- Dla Mnie auto będzie wartę tyle, ile za nie ktoś zapłaci. Takie mam podejście do tego.

Rozmowa się zaczęła od tego że w ogłoszeniu napisałeś "Od nowości użytkowany wyłącznie przez 1 właściciela jako samochód pokazowy / demonstracyjny, serwisowany w ASO, bezwypadkowy.

My tylko stwierdziliśmy fakty że było inaczej i udowodniliśmy to koledze A3

to sie zgadza

warte jest tyle ile sie za nie ktos zapłaci

co nie znaczy ze nie jest warte tych pieniędzy [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 18:58_________________________________________________

Po takim tekstcie, przychodzi mi odrazu myśl że ktoś musiał się poskarżyć. Ale nie mam zamiaru nad tym dywagować.

ciekawe kto ??

czyzby A3 ???

nie nie możliwe on ma swoje skubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi jak masz możliwość to zapodaj sobie FIS'a od killerka :kox: jemu to FIS potrzebny jak zającowi dzwonek na polowaniu :kox:

Maciek mi to proponował i chyba skorzystam, tylko znowu trzeba z imobiliserem walczyć :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 tylko na tyle cie stać ??

bo na PW to ozorek masz troche nie za kulturalny

i proponuje przestać fikać zebyś od tego fikania sie nie przewrócił

a jak twój skubi ma wiecej niz 230 PS to gratuluje

idz do łazienki i zrób sobie "ręke" to ci ulży

PS uważaj zebyś tylko nikomu kuku nie zorbił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa mać za naprawe, a właściwie wymiane FIS-a chcą 550 zeta madafaka.

Ale chyba nie ma tragedii i pozostane przy tym co mam a60bbb7dd34d5b39m.jpg

Jak sądzicie? :polew:

Kup to i przekładaj sam wyświetlacz FIS.

http://moto.allegro.pl/item521616714_audi_a4_licznik_fis_z_roku_2000_lift.html

Wierzysz,że ten żyje? bo ja nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa mać za naprawe, a właściwie wymiane FIS-a chcą 550 zeta madafaka.

Ale chyba nie ma tragedii i pozostane przy tym co mam a60bbb7dd34d5b39m.jpg

Jak sądzicie? :polew:

Kup to i przekładaj sam wyświetlacz FIS.

http://moto.allegro.pl/item521616714_audi_a4_licznik_fis_z_roku_2000_lift.html

Wierzysz,że ten żyje? bo ja nie.

no ale jaka jest tego przyczyna :)

czy to wina samego LCD o ile to tak mozna nazwać

czy jakiegos małego scalaka

bo jesli LCD to przełozyć i powinno być OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedasz auta z takim bublem, więc lepiej zrób od razu to przynajmniej i Ty skorzystasz, nie tylko nowy właściciel.. :wink4:

Eee, tam.

Norbi.

Ładny wydruk na dobrej kolorowej drukarce jakiegoś fajnego widoku, np:

- średnie spalanie - 7,5

- temperatura - jakieś 21 stopni (przecież każdy lubi jak jest ciepło, ale nie zbyt ciepło)

- przebieg - około 98 tysięcy

- godzina - 17:53 (końcówka dnia, a przede wszystkim pracy zawsze pozytywnie nastraja)

- jak Ci FIS wyświetlał RDS radia - wykonawca Mariah Carey (nawet jak ktoś nie lubi jej wycia, to na widok nazwiska natychmiast myśli o jej melonach i jest błogo)

- bonusowo możesz se druknąć jakiś sloganik, typu: "za***iście dziś wyglądasz" - komplementy (nawet kłamstwa) zawsze poprawiają samopoczucie. Uwaga! W tym punkcie masz tylko jedno ograniczenie w kreatywności - hasełka powinny być bezosobowe, nie wiesz czy auto odkupi facet czy kobitka.

Nastepnie wydruk przyklejasz na FISa, i:

1) przy odrobinie automotywacji zaczniesz wierzyć w to co widzisz, a przynajmniej w niektóre punkty - a to już zdecydowany, dobry wpływ na permanentną poprawę samopoczucia

2) bedzie tanio

3) przy odrobinie motywacji z Twojej strony (a tu umiejętności posiadasz) - żona uwierzy, że bryka pali tak mało (nawet jak w myślach se doda 20% i tak jesteś na wygranej pozycji) - startujac do RSa powiesz, że tenże pali nieco więcej nż eSa, będzie mniej marudzenia (no, chyba, że Twoja Kobieta, podobnież zresztą jak moja - nie marudzi :polew:)

4) konsekwencją pokazania nowego "FISa" na Spocie będzie 3 miesiące dyskusji na temat tego, że takie spalanie w eSie jest/nie jest możliwe. Głosy tych, którzy to czytają zginą w ferworze ogólnej dyskusji. A my ubawimy się jak norki

5) potencjalny kupujący oczywiście nie uwierzy w te wydrukowane banialuki, ale myśl o melonach Mariah i dobicie tym "za***iście wyglądasz" skutecznie go zmiękczy, więc zapłaci każdą kasę jaką sobie krzykniesz.

Dawaj info PW czy masz dostęp do kolorowej drukarki :decayed:

Ku..rwa Wit!!!!!!!! Umierłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 19:26_________________________________________________

Norbi w dziale sprzedam czy warsztat ktoś się ogłasza że naprawia... :wink4:

Dzięki :good:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 19:30_________________________________________________Właśnie ciekawe co czyni te wyświetlacze takimi dziełami sztuki nowoczesnej :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberek bo w przeciwieństwie do Ciebie jak mam coś do jednej osoby to nie robie dymu na forum tak jak Ty żeby zaistnieć wśród kolegów tylko pisze PW bo nie widze sensu popisywać się na forum

I nie fikam tylko jak masz zerową wiedze o Subaru to się nie wypowiadaj żadne Subaru nie ma 230KM mają troche inne moce więc jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj, to że napisałem Ci że moje Subaru ma więcej nie chodziło żebym szpanował przed takim pseudo człowiekiem jak Ty tylko to była poprawka Twojej nie wiedzy na temat tej pięknej marki...

Widze że Ty masz jakieś problemy ze sobą piszesz o jakiś kiblach i dziwnych rzeczach z tym związanych...u mnie w domu się tego nie preferuje widze że Ty masz lepszą praktyke...

I przestań się do mnie dopierdalać na każdym kroku.

Paweł napisał świetnie i podsumował takich użytkowników jak Ty co wyżej srają niż dupe mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doje...jecie sobie jak mali chłopcy w piaskownicy zaraz może zaczniecie sie napier.....alać łopatkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden Boberek ani inny użytkownik nie będzie dawał mi do zrozumienia że mam wypier.... z forum bo mam inne auto to jest dopiero dziecinne, mam inne auto to już na forum nie moge wejść... co za płytkość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga bez majtek chodzi :tongue4:

Ja nie ..ale w komjunikacji miejskiej czasami można jakiegoś pierożka dostrzec :kox::D [br]Dopisany: Styczeń 12, 2009, 08:59:21 _________________________________________________

Żaden Boberek ani inny użytkownik nie będzie dawał mi do zrozumienia że mam wypier.... z forum bo mam inne auto to jest dopiero dziecinne, mam inne auto to już na forum nie moge wejść... co za płytkość...

Stary .. proszę Cię ...opanuj gemoroida bo nie potrzebnie sie spina :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...