Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :hi:

Raguś aleś ty się koleżeński zrobił ostatnio :polew::good:

:hi:

Moscalito ...staram się kurna wiesz...szczególnie z kobietami ocieplam ..te ..no ....stosunki :naughty::decayed::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Już się ogry pobudziły? Strzała meneliki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemandero :hi:

Kurna, powiem wam coś.. Ludzie są debilami :decayed:

W Fortisie pracuje taki koleś, codziennie rano przyjeżdża do pracy (ale nie wjeżdża na praking firmowy – bo z resztą nie wszycy mogą) i parkuje na chodniku (jak większość).

Różnica jest taka, że chłopak ze 28 lat, jak zaparkuje to siedzi w samochodzie dopóki inni nie zaparkują za nim i przed nim – tak, że będzie wiedział, że jego autko jest bezpieczne.

Po czym, wychodzi z samochodu zamyka z pilota, obchodzi dookoła i ciągnie za każdą klamkę czy się nie otworzy.. :shocked::P

Zawsz jak widzę, że stoi na tym chodniku w aucie, to zawijam i parkuję za nim – tylko tak, że zaczynam hamować z opóźnieniem i zbliżam się do niego szybciej niż robi się to na parkingu.. :evil:

Rodzi się we mnie wtedy moje złe alter ego – tak zabawnie podskakuje na tym fotelu, wpatrując się we wsteczne lusterko i energicznie macha łapką, żebym się zatrzymał i cofnął do odpowiedniej dla niego odległości.. Oczywiście grzecznie cofam i idę do pracy.. A On zaczyna obchodzić swój samochód i sprawdzać klamki.. :P - mówię wam – normalnie jak w jakiś dziwnych filmach.. :rolleyes:

Mam później trochę wyrzuty sumienia, że go tak traktuje – ale jakoś tak nie moge powstrzymać się od tych pieszczot.. :decayed:

Ps. Jeździ grafitową Ibizą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, świetną masz zabawę.. :D

Taka mała rozrywka :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Może ostatnio mu się coś przytrafiło i chłopak trochę wystraszony :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :papa:

Stronę to ogołnie zamula :co: czy to ja mam problem z netem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, świetną masz zabawę.. :D

:embarrassed: Wiem, nie jestem z tego dumny.. aleee..

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś może za dużo ramek klubowych bo mi sie jedna rozleciała dzisiaj a nie bede jezdził z trytytką sprawa pilna (może być nawet stary wzór) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wziąłem do pracy alkomat i dwóch delikwentów mogło sie pochwalić wynikami :

1. 1,18

2. 1,64

od razu napisali własnorecznie prośbe o zwolnienie z pracy w trybie natychmistowym bez daty które wrzuciłem do szuflady , panowie przebrali sie i pojechali do domów z NN.

Przy nastepnym "razie" podania z wpisana aktualną data i wydrukiem z alkomatu lecą do kadr.

Myśle ze to pomoże, bo ostatni mam masakre z nimi. miałem taka metode ,ze gdy złapałem pijanego kolesia to mu wstawiałem wsteczny urlop 5 dni ,czyli w praktyce wyglądało to tak ,ze miał wypisany urlop za tydzień który przepracował, ale to juz nie pomaga........

mowie wam masakra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal :blink:

No to ładny wuj ! Sebmiś po zlocie miał 1,17 :D

_________________________________________________

http://www.fileshost.com/download.php?id=EB3932A71 - :D Mama roku - porządne kobiety :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu w Kaletce Norbi mial chyba 1,0 i polecial do domu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sie nie ma czym chwalić. Nie wiem dlaczego nikt nie powstrzymal kolegi :no:

Pijani kierowcy wiaza smierc... zwlaszcza majac ponad czysta kóni :chytry:

Alkomat był popsuty. luzuj poślad :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal ależ koleżeński ...... wątpię w to aby pomogło, w tym kraju tak się robi, ile razy widziałem jak jadą rano do pracy autobusem albo własnymi autami (wtedy jakiś trzeźwy kieruje) a reszta wiali browary całą drogę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wziąłem do pracy alkomat i dwóch delikwentów mogło sie pochwalić wynikami :

1. 1,18

2. 1,64

od razu napisali własnorecznie prośbe o zwolnienie z pracy w trybie natychmistowym bez daty które wrzuciłem do szuflady , panowie przebrali sie i pojechali do domów z NN.

Przy nastepnym "razie" podania z wpisana aktualną data i wydrukiem z alkomatu lecą do kadr.

Myśle ze to pomoże, bo ostatni mam masakre z nimi. miałem taka metode ,ze gdy złapałem pijanego kolesia to mu wstawiałem wsteczny urlop 5 dni ,czyli w praktyce wyglądało to tak ,ze miał wypisany urlop za tydzień który przepracował, ale to juz nie pomaga........

mowie wam masakra....

Moskal od dnia w którym złapiesz delikwenta, do dnia wypłaty obcinaj po np. 3 zeta za godzinę pracy. Wóda będzie bardzo drogo ich kosztowała. Poważnie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...