Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ty sie nie smiej ostatnio zdzwoni ksiegowa zebym sie pojawil podpisac zmiane umowy patrze a tam podwyzka :shocked::polew:

:shocked:

nie chce mi sie z Toba gadac ....

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio zdzwoni ksiegowa zebym sie pojawil podpisac zmiane umowy patrze a tam podwyzka

Lukas zapytaj swojej księgowej czy by nie chciała pracować w pałacu Mostowskich :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza :grin:

....ze az normalnie glupio :polew:

Taka specyfika, raz ekipa nawala 173 posty, a innym razem jakby wszystkich wytruło :grin:

Life :grin:

Ja też hardwork na leżaku. Już teraz wiem dlaczego pracuje się w biurze. Zarąbiście cieżko się skupić jak słonko świeci, obok zimne piwko i gril się smaży :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kichol jak nowe a4 ? jakieś wieści ?[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 16:26 _________________________________________________Lukas i jak bezpiecznik ?

Oniak jak przygotowania..biała się już mrozi ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe....a ja czuje sie jakby byla sobota albo niedziela :afro:

Zarąbiście cieżko się skupić jak słonko świeci, obok zimne piwko i gril się smaży :grin:

wit.s...zapomniales dodac...i mloda piers pod reka :tongue::afro:

definitywniie mi odwala :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek z dzisiejszego etapu Rajdu Polski, ktory przebiegał po polach mojego szwagra z Giżycka :grin:

Na zawodach spotkałem Oniaka i Norbiego, ale gdzieś sie szybko ulotnili. Żałujcie chłopaki bo reszte dnia spędziłem śmigając motorówką po Niegocinie.

A mogliście dołączyć :bicz:

http://picasaweb.google.pl/malinowy/RajdPolski

IMG_0358.jpg?imgmax=720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema All

Udało mi się dotłuc do sieci ....

Widzę, że impreza udała się na całego :grin: Wiciu masz jeszcze to PS2 czy zajeździli totalnie :polew:

Wy tu nie ściemniajcie o jakimś lansie tylko dawajcie do sopotu, rozumiem Wicia że nie może się skupić na pracy :wink: Zastanawiam się tylko jak będzie wyglądał powrót .... ludzi co nie miara !!

no nic tylko pozazdroscic.......tylko zeby wam to slonko za bardzo nie dogrzalo :grin:

Spokojnie damy radę.... zimne drinki, cipeły piasek i gorące :cool: :cool:

Ja też hardwork na leżaku. Już teraz wiem dlaczego pracuje się w biurze. Zarąbiście cieżko się skupić jak słonko świeci, obok zimne piwko i gril się smaży :grin:

Tylko mi nie mów że pracujesz w czasie wolnym od pracy :polew: :polew: zostaw te kwitki !!

Dobra spadam dalej się bujać po rozgrznaym i złocistym piasku .....

see you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet Ty jesteś w Sopocie ?? to czemu nie zaleciałeś na spot Trójmiejski dzisiaj ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet Ty jesteś w Sopocie ?? to czemu nie zaleciałeś na spot Trójmiejski dzisiaj ??

Nic mi nie było wiadomo o takim spociku.. poprawię się następnym razem :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dół to do następnego razu i niech się Mazowsze pucuje jak się wybiera nad Morze !! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dół to do następnego razu i niech się Mazowsze pucuje jak się wybiera nad Morze !! :grin:

Spoko masz to jak w banku :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kichol jak nowe a4 ? jakieś wieści ?[br]

od 50 minut jest w kraju lata na gnojowicę, ma 116KM i jest to Avant,jest od mniemca jedzie do mnie na kołach i podobno nie bita, zobaczymy :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my juz tez wrocilismy ale byl KOX panowie pierwszy raz z oniakiem na takich wystepach i bylismy w :shocked: jak oni tam zapierniczaja a my w odleglosci metra od auta i tylko "pstryk pstryk pstryk" zdjecia poszly dostalo sie kamieniami po glowie i ogien zeby tuman kurzu nas nie dognal :polew: naprawde polecam [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 17:37 _________________________________________________Pstryk Pstryk Pstryk :cool:

f123ef3775fa3311.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 50 minut jest w kraju lata na gnojowicę, ma 116KM i jest to Avant

w koncu sluszny rodzaj nadwozia brachu :tongue:

pogratulej jak bedzie wszystko zalatwione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my juz tez wrocilismy ale byl KOX panowie pierwszy raz z oniakiem na takich wystepach i bylismy w :shocked: jak oni tam zapierniczaja a my w odleglosci metra od auta i tylko "pstryk pstryk pstryk" zdjecia poszly dostalo sie kamieniami po glowie i ogien zeby tuman kurzu nas nie dognal :polew: naprawde polecam [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 17:37 _________________________________________________Pstryk Pstryk Pstryk :cool:

Oooo.. Lukas, Ty tez tam byles? Dawaj linka do reszty fotek "z bliska". Ja wolalem zostac w bezpiecznej odleglosci i pozostal mi tylko moj teleobiektyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KICHOL czekamy na fotki...

zdjęcia postaram sie jutro zamieścić a reszta na spocie 19.06.2007 niestety wcześniej pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...