Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A uj wie ,coś tam mu wgrywali dzisiaj , ale co i jak to sam napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że po nowej turbawie po IC to za***isty wynik z AWX hyhy

i 30 stopni.... w końcu gorąc jest...

A co za dmuchawkę zamontowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykres KOX nie ma to jak dobra promocja :thumbup:

Ja dzisiaj bujalem sie z tym moim filtrem kabinowym co mi tak go ladnie zalozyli i odkrylem cos ciekawego : mialem w vagu blad czujnika czystego powietrza (oniak nie szukaj tej funkcji u siebie to inna technologia :D) no to szukam go przy filtrze kabinowym no ale gazownicy umiescili mi go kolo AQ :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn tu masz wszystko o schowku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12905.0

Do twojego to nie mam pojęcia jak to zrobić.

Aaaa uwaga dzisiaj byłem przy hamowaniu Adasia fury i :

screenhunter01jun211957nh5.jpg

No widze że po nowej turbawie po IC to za***isty wynik z AWX hyhy

Jednak V-Tech robi naprawde dobrą robote :oklaski:

Uuuuu to Hugo przy zwykłym programie ma to samo, a łyżka na to... niemożliwe :bicz2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s dzieki za koncepcje, zaporzyczylem ja :P

nie znam sie na tych tjuningach ale 175 KM to chyba zadna rewela :thumbdown:

chyba z 50 KM brakuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wiem dlaczego Adas dzisiaj na silownie poszedl cisnienie mu skoczylo i wcale sie nie dziwie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam , ale w Kraq 200 KM to pryszcz zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sie boje myslec ile by u mnie bylo jakby zaczeli moja rezac :shocked: Pewnie cos kolo 350 toz to prawie RS :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sie boje myslec ile by u mnie bylo jakby zaczeli moja rezac :shocked: Pewnie cos kolo 350 toz to prawie RS :cool:

No no Luki hamuj bajere bo mi ciśnienie skoczy :bicz3:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 21:43 _________________________________________________Myśle,że temp. powietrza załatwiła Adasia... wszyscy doładowani w takie dzionki mamy o 50 kucy mniej. Ja z włączoną klimą nawet z Ticusiem nie staje na światłach bo by :bicz3: mi złoił :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolo wpadł skodą 1.9 TDI 105 KM i mu zrobili programikiem 160 KM / 390 niuta :shocked: kox

U mnie różnica między 28 stopni na dworze a 7 stopni była 12 Koni , przy 260 KM to pryszcz na d*pie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle,że temp. powietrza załatwiła Adasia... wszyscy doładowani w takie dzionki mamy o 50 kucy mniej.

Moja była hamowana przy temperaturze 28,5"C i wynik widać u mnie w podpisie.U mnie totalna seria , więc to co widać na wykresie powyżej to jakieś jaja :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolo wpadł skodą 1.9 TDI 105 KM i mu zrobili programikiem 160 KM / 390 niuta :shocked: kox

U mnie różnica między 28 stopni na dworze a 7 stopni była 12 Koni , przy 260 KM to pryszcz na d*pie :D

No to brykiet, a ja myślałem ,że to temp. tak daje się we znaki :blink:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 22:39 _________________________________________________

Myśle,że temp. powietrza załatwiła Adasia... wszyscy doładowani w takie dzionki mamy o 50 kucy mniej.

Moja była hamowana przy temperaturze 28,5"C i wynik widać u mnie w podpisie.U mnie totalna seria , więc to co widać na wykresie powyżej to jakieś jaja :blink:

To w zime masz ze dwieście pińdzisiąt :naughty:

Poważnie to git wynik :quattro:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 22:40 _________________________________________________

U mnie różnica między 28 stopni na dworze a 7 stopni była 12 Koni , przy 260 KM to pryszcz na d*pie

Oniak K i urwał, wiecznie się hamujesz a o kolegach, ba przyjaciołąch, pójde dalej.. prawie rodzinie zapominasz :bicz3: nie ładnie :thumbdown: poskarże się Ani i bedzie :foch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie hamowałem już dawno ,z miesiąc temu. Jak będe jechał to nie zapomne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momento. Zapytaj edwarda jak wygląda dotacie do przewodów klimy. Na spocie rozkęcimy najpierw brykie oniaka, a potem pokombinujemy jak to zrobić u nas. Jak masz etkę na laptopie-zabier go na spota. Żywcem nas nie wezmą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z kolacji z Adasiem tylko troche przeklinal jutro rezaja dalej i szukaja przyczyny twierdza ze to przeplywka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...