Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam, ale taki na hak holowniczy - na 3 rowery.

Czy wymaga demontazu kol w rowerze? jesli nie sprawi Ci to klopotu, to go zabierz i sie przymierzy do mojej :a4fan:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2007, 15:50 _________________________________________________Gdzie jutro sie odbedzie spocik? Jesli w Promenadzie, to moze ktos pogada z administratorem i pozwola wjechac na 4p. Pamietacie co mowil ten ochroniarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak ktoś chce ELSE full to brać laptopy płyty dyski przenośne na spota :drool: 6 giga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś chce ELSE full to brać laptopy płyty dyski przenośne na spota :drool: 6 giga

6GB :shocked: o ludzie jak to nagrać może na jakiś serwer będzie prościej wrzucić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wymaga demontazu kol w rowerze? jesli nie sprawi Ci to klopotu, to go zabierz i sie przymierzy do mojej :a4fan:

Zabrałbym gdybym miał czym :)

A tak serio to nie mam jeszcze swojego autka i dlatego dopinam się do kogoś.

Nie za bardzo mam jak się z tym przetransportować.

Kół nie składasz.

Ja mam coś takiego:

http://www.thule.com/Thule/ProductDetailPage____28556.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6GB shocked o ludzie jak to nagrać może na jakiś serwer będzie prościej wrzucić ...

Ja to mam na dysku zew , wpadaj z laptopem to sobie fruuu, nawet nie wiem jak to działa jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam na dysku zew , wpadaj z laptopem to sobie fruuu, nawet nie wiem jak to działa jeszcze :D

Weź może lapka to się zgra, a reszta rozdysponuje tym między sobą jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyski przenosne sa :th: jutro zgrywamy :drool:

własnie jestem po spocie a Adasiem i wyjasnil mi ze mam zj**..... przełacznik od swiatel (kupiłem nowy i swieci sie pozycja na 0 :rant: )jutro bede wyjmowal wszystkim przełaczniki z B6 na testy takze szykowac sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Was korki :polew: Super ono i kichol ze sie poznalismy, szkoda ze tak krotko i bez :drunk: niestety ja bylem od 3 na nogach, troche zmeczony jestem, dzieki za mini spota u Rogala :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyski przenosne sa :th: jutro zgrywamy :drool:

własnie jestem po spocie a Adasiem i wyjasnil mi ze mam zj**..... przełacznik od swiatel (kupiłem nowy i swieci sie pozycja na 0 :rant: )jutro bede wyjmowal wszystkim przełaczniki z B6 na testy takze szykowac sie :decayed:

Łuki damy rade jutro to wyrezać :)

myślę że VAG prawde powie i naprawi to cacko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misie kolorowe przypominam , że do końca miesiąca trzeba wpłacić kaske za zlot na konto ośrodka.Wszystkie informacje są w pierwszym poście http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12646.msg154186.html#msg154186

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko w takim razie jutro o 19 w promce...ja jestem skazany na łaski mojej kobiety więc duże prawdopodobieństwo iż przybędziemy polówką.

Luki spóźniłeś się bo tak to bym dał ci przełącznik z mojej byłej B6 a tak to pozamiatane.

Do zobaczyska juto.

Ono lapka biorę spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i może ja jutro dotrę na tego spota :mysli:

ty to bys gruby przyjechał do czewy do starych znajomych palacz i raju czekają nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede w czwartek :th: a do raja nie mam tel.

w czwartek to ja jade do gdańska a jak chcesz do w asistance jest moj nr , ci podam tel do raja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Kurde, nie przyjadę dzisiaj

Wczoraj z ludźmi z roboty najebaliśmy się jak świnie i dzisiaj rano nie nadawałem się do jazdy :/

Jutro pojadę na zlot AKP....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...