Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Z miejsca nie miałem startu, ale już 2, 3 i 4 jako tako :) Co do obciążenia to ja miałem kocyk, zeszyt i długopis więc mniej więcej sumuje się na wagę Lukasa :polew:

Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke :D

Z AKE cięzko mi się łapać, ale ze stockowym AWX`em mogę wyskoczyć na krechę.. co będzie to będzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

lukaszr ... gratulacje zakupu .. furak wypas .... :thumbup:

Nie dziękuję :). Cieszę się, że w końcu udało mi się znaleźć coś sensownego.

Będę musiał się do Ciebie uśmiechnąć przy okazji.

Ale to zgadamy się w następnym tygodniu lub przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr ... gratulacje zakupu .. furak wypas .... :thumbup:

Nie dziękuję :). Cieszę się, że w końcu udało mi się znaleźć coś sensownego.

Będę musiał się do Ciebie uśmiechnąć przy okazji.

Ale to zgadamy się w następnym tygodniu lub przy okazji ;)

spoko .... ;)

a na Zlocik rozumiem ze jedziesz nowym nabytkiem .... ? :drunk::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejsca nie miałem startu, ale już 2, 3 i 4 jako tako :) Co do obciążenia to ja miałem kocyk, zeszyt i długopis więc mniej więcej sumuje się na wagę Lukasa :polew:

Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke :D

Z AKE cięzko mi się łapać, ale ze stockowym AWX`em mogę wyskoczyć na krechę.. co będzie to będzie :D

he ja mogę stanąć na kreskeczke :P mam stockowy AWX :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze :tongue4:

Kolor piękniutki - taki właśnie chciałem - czarniutki jak węgiel, a dokładnie kolor: EBONY BLACK PEARLESCENT.

Czarna kolor ładna kolor... stary po roku Ci cały lakier zejdzie jak będziesz chciał ją mieć czystą :polew: Zobaczysz co znaczy ciemny lakier dla całego syfu z ulicy :disgust:

Zgadza się, bardzo ciężko utrzymać ten kolor w czystości. Moja poprzedia 4-czka była czarna i chcąc mięc ją czystą nonstop jeździłem na myjkę raz .dwa razy w tyg.i po roku lakier był matowy :confused4: NIGDY WIęCEJ MYJNI AUTOMATYCZNEJ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz. No gratki chłopie. Niestety nie będę na najbliższym spocie/zlocie, więc ... prawdopodobnie dzisiaj-jutro odwiedzę Cię w domciu coby furaka przetestować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejsca nie miałem startu, ale już 2, 3 i 4 jako tako :) Co do obciążenia to ja miałem kocyk, zeszyt i długopis więc mniej więcej sumuje się na wagę Lukasa :polew:

Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke :D

Z AKE cięzko mi się łapać, ale ze stockowym AWX`em mogę wyskoczyć na krechę.. co będzie to będzie :D

he ja mogę stanąć na kreskeczke :P mam stockowy AWX :decayed:

Jaki tam stockowy... zepsuta turbina, popaprany program :tongue4::polew:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 09:14 _________________________________________________

Lukasz. No gratki chłopie. Niestety nie będę na najbliższym spocie/zlocie, więc ... prawdopodobnie dzisiaj-jutro odwiedzę Cię w domciu coby furaka przetestować :decayed:

Jak to na zlocie nie bedziesz :shocked:??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, bardzo ciężko utrzymać ten kolor w czystości. Moja poprzedia 4-czka była czarna i chcąc mięc ją czystą nonstop jeździłem na myjkę raz .dwa razy w tyg.i po roku lakier był matowy :confused4: NIGDY WIęCEJ MYJNI AUTOMATYCZNEJ!!!

Jasne. Jeśli ktoś myje na automacie to takie są tego rezultaty. Wystarczy jednak wyczaic dobrą ciśnieniówkę i bedzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealna opcja to cisnieniowka z recznym myciem i suszenie na automacie+wosk (reasumujac automat bez szczotkowania)... Jest w wawie taka myjka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, bardzo ciężko utrzymać ten kolor w czystości. Moja poprzedia 4-czka była czarna i chcąc mięc ją czystą nonstop jeździłem na myjkę raz .dwa razy w tyg.i po roku lakier był matowy :confused4: NIGDY WIęCEJ MYJNI AUTOMATYCZNEJ!!!

Jasne. Jeśli ktoś myje na automacie to takie są tego rezultaty. Wystarczy jednak wyczaic dobrą ciśnieniówkę i bedzie OK.

Wszystko się zgadza, teraz tylko ciśnieniowa i jest ok :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze na Wilanowska, kolo Galerii Mokotow. Automatyczna do bani (sprawdzilem na primerze, a na :a4fan: nie probowalem nawet :> ). Natomiast reczna jest OK. Mycie + wosk okolo 35PLN, i wyjezdza sie po godzinie calkiem ladnym i suchym autkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rodzinnym Plonsku jest taka myjka, najpierw woda pod cisnieniem, pozniej leca szczotka z jakims plynem/szamponem, pozniej oplukuja i bryka wjezdza na suszenie+wosk. Calosc trwa moze 10-15 min, chyba, ze ktos robil offroad to i 20-30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rodzinnym Plonsku jest taka myjka, najpierw woda pod cisnieniem, pozniej leca szczotka z jakims plynem/szamponem, pozniej oplukuja i bryka wjezdza na suszenie+wosk. Calosc trwa moze 10-15 min, chyba, ze ktos robil offroad to i 20-30 min.

Panowie. Mi chodzi o samoobslugowa myjkę cisnieniową - na monety. Znajdzcie jakas myjke na drodze z/do pracy i wystarczy korzystac dwa razy na tydzien zeby miec zawsze czyste i lsniace autko. Ja polecam myjke pod Fortem Wola bo ma duzo stanowisk i zawsze dobre cisnienie wody. Jak zlapiecie wprawe to umycie autka zajmuje doslownie 5 minut. A kosztuje 5-7PLN (w zaleznosci od przybrudzenia).

- Najpierw program 1 (mycie woda pod cisnieniem z proszkiem)

- Nastepnie od razu program 3 (konserwacja polimerami) bo cisnienie i tak jest wystarczajaco duze i nie trzeba brac osobnego splukiwania wczesniej,

- Na koniec program 4 (nablyszczanie zdemineralizowana woda).

- Nastepnie nalezy rozpedzic autko do okolo 80-100km/h zeby woda splynela w kilka sekund. Trzeba uwazac na policje :) Pozniej pod domem/praca wystarczy wytrzec pozostale kilka kropelek szmatka z mikrofibry.

Dodatkowo raz na 2 miesiace konserwacja auta dobrymi kosmetykami np. Meguiars. Szczegolnie polecam 3 fazowy system Deep Crystal. Wiecej informacji tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1514.0.html

Dzieki ochronie dobrym woskiem, brud nie wzera sie w lakier i mycie bezdotykowe samą woda pod cisnieniem jest w stanie poradzic sobie z kazdymi zabrudzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kosztuje 5-7PLN

no nie wiem czy dasz rade bo ciezko obiec cale auto za 2zł :tongue4:

Co do Kubicy to czuje ze bedzie masa ludzi i nic sie nie zobaczy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he ja mogę stanąć na kreskeczke :P mam stockowy AWX :decayed:

Jak zrobisz nowy program... :polew: jak masz wgraną serię nie mam szans :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kosztuje 5-7PLN

no nie wiem czy dasz rade bo ciezko obiec cale auto za 2zł :tongue4:

Założymy się? :) Pod Promenada jest 4ro stanowiskowa myjka BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...