Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uchwyt juz ogarnalem ale mam pytanko mce wersja high ale niestety nie z końcówka f da rade podłączyć fotochrom żeby się rozjaśnial po wbiciu R lub włączeniu lampki ?

Opublikowano

fotochrom nie ma nic wspólnego z mce. Żeby działało to co chcesz musisz podprowadzić do lusterka zasilanie z lampy wstecznego oraz wymienić/ dodać odpowiednie diody w lampce (zeby nie ściemniało się po włączeniu lampki).

Opublikowano

A możesz dokładnie powiedzieć co i jak ?

Opublikowano
W dniu 22.03.2019 o 17:45, Bromchit napisał:

Ja u siebie nie wymieniałem I wszystko hula. 

dzięki za info :hi:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

czy montaż MCE high z B7  do B6 daje możliwość włączenia opcji kierunkowskazów w trybie USA? mam europejski bixenon w aucie.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie nie wiem co jest przyczyną mojego problemu i jak mogę go rozwiązać. Została wymieniona szyba pod czujniki i wymienione lustro na takie z czujnikami deszczu/zmierzchu odrazu wpadł przełącznik auto, przełącznik drl/clh itp. Ogólnie wszystko zrobione zgodnie ze sztuka jak fabryka, po zmianie kodowania wszystko działa z jednym problemem. Po przekręceniu na zapłon przednie wycieraczki wykonują jedno przetarcie, jest to irytujące bo jadą po suchej powierzchni i zaraz gumy szlak trafi. Co jest tego przyczyną że odpalają się automatycznie po przekręceniu zapłonu? 

Opublikowano

A gdzie masz podpięte zasilanie czujnika deszczu - powinno być stałe +12V. Wycieraczju nie powinny wykonywać takiego ruchu - nie działają dopóki ich sam nie wyzwolisz lub nie przekroczysz prędkości chyba 10 km/h przy mokrej szybie.

Edytowane przez bobikos

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie, 

Mam w swojej A4 b7 Bi-Xenon plus DRL.  Mam kompletną wiązkę, przełącznik AUTO, PRZEŁĄCZNIK CHL/DRL oraz lusterko fotochrom. Natomiast nie wiem, jak to wszystko podłączyć by działało. 

Ktoś pomoże ogarnąć? 

Pozdrawiam

Opublikowano

tu masz wszystko 

 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Siemka. Otóż mam zrobiony swap moduł MCE  byl L i wywalało błąd spalonej zarowki podswietlania tablicy rejestracyjnej więc został założony moduł z końcówka N i jest ten sam problem. Podswietlenie tablicy led  o nr 4H0943021 i 4H0943022 i gdzie szukać przyczyny wypalonej żarówki?

Opublikowano

W modułach z B7 jest to normalne że ledy w podświetleniu tablicy wywalają błąd. Trzeba dodać opornik lub wrócić do żarówek.

Opublikowano
W dniu 21.10.2022 o 06:56, MaTeo85 napisał(a):

W modułach z B7 jest to normalne że ledy w podświetleniu tablicy wywalają błąd. Trzeba dodać opornik lub wrócić do żarówek.

To normalne  ze do jazdy dziennej będzie błąd wywalał a na mijana nie

Opublikowano

Na mijania Jeśli nie jest oryginalny xenon to znak że ktoś wstawił Led już z odpowiednim opornikiem, stąd brak błędu.

Normalnie jak jest w b7 drl to powinien być też xenon.

Opublikowano
2 godziny temu, MaTeo85 napisał(a):

Na mijania Jeśli nie jest oryginalny xenon to znak że ktoś wstawił Led już z odpowiednim opornikiem, stąd brak błędu.

Normalnie jak jest w b7 drl to powinien być też xenon.

 No wlasnie mam w B6 oryginalny bixenon

Opublikowano

W b6 nie było DRLa

Opublikowano

No nie. Został podciągnięty z bixenona

Opublikowano
3 minuty temu, tomaszko01 napisał(a):

No nie. Został podciągnięty z bixenona

To już nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Opublikowano

Do B6 został zrobiony swap z B7 kompletny z Clh i drl.  W B6 znajduje się bixenon oryginalny. Przy odpalaniu światła normalnie zapalają się do jazdy dziennej i wywala błąd spalonej lewej żarówki tablicy rejestracyjnej żarówki są oryg  4H0 943 021 i 4H0 943 022 jak przełącza je normalnie na światła mijania to błąd znika kupiłem coś takiego na allegro 

ALLEGRO.PL

 ale nic się  zmienilo

Opublikowano

Jeśli w podświetlenie włożysz zwykłe żarówki to masz błąd? W ogłoszeniu napisane: "A4 2000-2004 B6 (w B7 działa tylko z lampkami na chipie Osram 10W)" więc na module z b7 nie musi to działać. Jak masz ori hak i podłączysz przyczepkę ze światłami led to robi się "choinka" te moduły nie lubią się z ledami.

Opublikowano
30 minut temu, tass napisał(a):

Jeśli w podświetlenie włożysz zwykłe żarówki to masz błąd? W ogłoszeniu napisane: "A4 2000-2004 B6 (w B7 działa tylko z lampkami na chipie Osram 10W)" więc na module z b7 nie musi to działać. Jak masz ori hak i podłączysz przyczepkę ze światłami led to robi się "choinka" te moduły nie lubią się z ledami.

Zwykłych jeszcze nie wkładałem. Haka nie mam.  A jak włożę rezystor ceramiczny to coś pomoże?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.