Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

yebanny jeszcze nie widziałem tak czystego auta :good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy: - wstyd mi ;( :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

popraw kurna tez slupek.... ponaciagaj tak zeby material zachodzil do sierodka wtedy uszczelka ladnie dojdzie i bedzie malina, ja widziales na fotkach jak ja poobklejałem....

no o tym słupku piszę, miałem nadzieje że ta uszczelka bardziej na niego zachodzi, ogarnę to niebawem :wink4:

dzięki paweł za glinkę, jutro się będę nią bawił

powiedz mi jeszcze jedno czym myjesz auto? masz lakier na felgach czy to gołe alu wypolerowane? niewpływa źle ten szampon na takie świecące bajery ? :decayed:

Ja mam tester Megsowego Wash&Wax, myję także aktywna pianą, felgi też tym lecę ale odrazu spłukuję :wink4:, do kól używam APC od Megsa, a niebawem zamawiam to http://showcarshine.pl/84-meguiars-mag-aluminum-polish-metale-jak-lustro-gratis-mikrofibra.html, i powinny sie błyszczeć :wink4:

yebanny jeszcze nie widziałem tak czystego auta :good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy: - wstyd mi ;( :confused4:

Dzięki Ive :hi:, Aerospace, po wyschnięciu daje zajebistą satynkę, i nie zbiera tak bardzo kurzu, wystarczy przetrzeć Dusterem i jak nówka deska :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tu tak głaszczesz to auteczko a ja wczoraj napierdalałem po nowej feldze avka3 kluczem asz sie wgnioty porobiły bo zejść z piasty nie chciała :kox:

chyba jest coś nie halo jest ze mna :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tu tak głaszczesz to auteczko a ja wczoraj nawalałem po nowej feldze avka3 kluczem asz sie wgnioty porobiły bo zejść z piasty nie chciała :kox:

chyba jest coś nie halo jest ze mna :blink:

chyba tak, przesiadka na b6 Ci nie służy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kox auto wyglada super dekory tez i ta czystosc :) wyglada jakby z salonu wyjechal :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kox auto wyglada super dekory tez i ta czystosc :) wyglada jakby z salonu wyjechal :hi:

tak dobrze to jeszcze nie ma, ale to kwestia czasu :wink4:

Wczoraj dokończyłem dzieła, szyby wymyte Meguiar`s Glass Cleaner.

80047396.jpg

50/50

95631489.jpg

Szyba przed

94906572.jpg

Szyba po

76819794.jpg

Całość po zabiegu

20769874.jpg

No i nowy stickers :decayed:

19447364.jpg

Koła też doczekały sie mycia, użyte APC od Meguiars`a, niestety na nic dedykowanego do kół nie starczyło kaski :confused4:, Oponki po wyschnięciu potraktowane 303 Aerospace Protectant :wink4:

16377729.jpg

79068437.jpg

72889463.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy, pada czasami u ciebie deszcz :naughty:

Jest kozak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy, pada czasami u ciebie deszcz :naughty:

Jest kozak :kox:

czasami pada :naughty:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 21:50_________________________________________________Panowie szukam koła na zimę mam 2 typy 1 w 16" drugi w 17" :gwizdanie:, zobaczymy co sie pierwsze trafi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem kto mi auto umyje :decayed: kiedy furmanke podstwić? :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________masz wszystkie dokładki w kolorze tak?? dobrze widze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem kto mi auto umyje :decayed: kiedy furmanke podstwić? :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________masz wszystkie dokładki w kolorze tak?? dobrze widze??

wszystkie :wink4:, tylko progi coś licho mi pomalował bo od wsiadania mi już podkład wyszedł na zewnątrz, ale mam puszkę lakieru w kolorze auta, to sie poprawi :wink4:

a co do mycia auta, to jak sie jeszcze troszkę podszkolę na swoich autach to możemy coś pomyślęć, następna w kolejce stoi Suzuki Vitara, z tym że tam bedzie robiona korekta maszynowo, zobaczymy jak wyjdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ja nic nie chcę gadać ale co Ty kulfa masz spódnicę ubraną na tych fotach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ja nic nie chcę gadać ale co Ty kulfa masz spódnicę ubraną na tych fotach :polew: :polew: :polew:

Odpertol się to są spodenki VAnsa :polew:

Swietnie teraz widac kolor Pawel :cool1:

real to pewnie dopiero :kox: :kox: :kox:

jest o niebo lepiej, ale rys ręcznie nie udało sie zlikwidować, brakło samozaparcia, i po ręcznej korekcie efekt był mizerny, także na jesieni napewno bedzie powtórka z rozrywki tym razem maszynowo :wink4:, i wtedy ma byc igła :kox:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 19:27_________________________________________________Jest nowy patent na rezanko przednich lamp :kox:

http://m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=304398

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy jak bys zamawial to daj znac, przygarne jedna puszke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy jak bys zamawial to daj znac, przygarne jedna puszke :naughty:

właśnie rozkmniam to i szukam gdzies w PL, jak nie znajdę to trzeba bedzie gdzieś za granicą szukać :wink4:

Pawełek widze że Ci sie nudzi za dnia w domu :decayed:

za dnia nie, bo robota goni, ale wieczorami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy patent na rezanko przednich lamp :kox:

http://m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=304398

Dobry patent :good: dużo lepiej niż całe siuśkowe klosze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy jak bys zamawial to daj znac, przygarne jedna puszke :naughty:

właśnie rozkmniam to i szukam gdzies w PL, jak nie znajdę to trzeba bedzie gdzieś za granicą szukać :wink4:

Pawełek widze że Ci sie nudzi za dnia w domu :decayed:

za dnia nie, bo robota goni, ale wieczorami :decayed:

Ślepy ja juz szukalem u Nas jedyna firma co ma cos podobnego to motip a tak to tylko w usa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy jak bys zamawial to daj znac, przygarne jedna puszke :naughty:

właśnie rozkmniam to i szukam gdzies w PL, jak nie znajdę to trzeba bedzie gdzieś za granicą szukać :wink4:

Pawełek widze że Ci sie nudzi za dnia w domu :decayed:

za dnia nie, bo robota goni, ale wieczorami :decayed:

Ślepy ja juz szukalem u Nas jedyna firma co ma cos podobnego to motip a tak to tylko w usa :disgust:

no właśnie widziałem :confused4:, musże sie rozglądnąć gdzieś u mnie za tym moze coś znajdę jak nie to trzeba bedzie zrobić Import z US :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...