Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

wogole dzis lukam sobie twoje foty i dopiero zauwazlem ze ty nie masz tej wycinki na wydech w dokladce ... jak to zakleilems czy taka juz dorwales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wogole dzis lukam sobie twoje foty i dopiero zauwazlem ze ty nie masz tej wycinki na wydech w dokladce ... jak to zakleilems czy taka juz dorwales?

spawał mi to znajomek, eleganco ogarnięta robota, tylko karwa gdzieś zawadziłem, i mam tam lekkie pękniecie, ale w planach jest customowy dyfuzorek w zderzak, także przy okazji sie to ogarnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapawene wiele osób już ci to pisało ale masz fajne autko i super felgi!! pozdrawiam

:hi:

Dzisiaj w końcu nabyłem 2 wiaderka, jedno z LM, a drugie Curvera idealne pod GG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma klimy :decayed:

jakoś mi to nie przeszkadza :gwizdanie:

a co masz jakiś komplecik w dobrej kasie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szukasz czasem konsoli poliftowej, mam namiar na rarytasik poliftowa bez klimy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szukasz czasem konsoli poliftowej, mam namiar na rarytasik poliftowa bez klimy :naughty:

jedną już licytuję :naughty:, a spasi obudowa konsoli 1 din pod 2 din po malej przeróbce? kosz i resztę pierdół bede miał z 2din :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 18:28_________________________________________________

A nie szukasz czasem konsoli poliftowej, mam namiar na rarytasik poliftowa bez klimy :naughty:

Rzuć cenę na PW :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam climatronic od Jelcza. Chcesz? :kox:

nie bo by mnie do tylniej szyby wywiało :polew:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 21:09_________________________________________________Powrót do przeszłośći :decayed:

dsc0242v.jpg

Ramka Grilla w czarnym połysku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym i jak malujesz ramkę żeby nie odpryskiwał lakier ??

tym razem, poszła w ruch folia ORACAL :wink4:, zobaczymy jak długo wytrzyma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Niewidomy napisz mi na PW co dokładnie potrzebujesz do tej instalaci klimy to jestem w stanie spytać u mnie jednego gościa i dało by może radę załatwić taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidomy napisz mi na PW co dokładnie potrzebujesz do tej instalaci klimy to jestem w stanie spytać u mnie jednego gościa i dało by może radę załatwić taniej :wink4:

w sumie to chyba wszystko :decayed:, nie wnikałem jeszcze w temat, bo nie spieszno mi z tym :wink4:, da sie wyżyć, i tak wcześniej bym się pokusił o zmianę silnika niż dołożenie klimy :wink4:

Czarne lampki jakoś mi sie nie widzą, choć chodzi za mną jeden patent na lampki :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...