Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

mistrzu co tam nic nie modzisz w OOOO? :wink4:

:no:,nie ma czasu cały tydzień jestem 400km od domu :thumbdown:, tylko na niedziele zjezdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spokojnie, spokojnie :wink4:, póki co przyszło ubezpieczenie do suki, no i dzisiaj zrobiony przegląd :gwizdanie:, gościu stwierdził że nie może dobrze wybadać górnych wachaczy, bo jest za duże koło i za nisko siedzi :evil:, ale wszystko jest ok :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

wiesz że się nie dziwie :decayed:, u mnie jest sporo wyżej, a już miał problemy z oglądniećiem tego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nie podbil ci przegladu ? :decayed:

podbił podbił :naughty:,powiedziałem że na wiosne wymieniałem wszystkie wachacze górne, i podbił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nie podbil ci przegladu ? :decayed:

podbił podbił :naughty:,powiedziałem że na wiosne wymieniałem wszystkie wahacze górne, i podbił :naughty:

:polew: :polew: to tak jak u mnie pyta sie czy mam gasnice.Gdzie pan trzyma chciał bym zobaczyc.A ja ze w garazu

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nie podbil ci przegladu ? :decayed:

podbił podbił :naughty:,powiedziałem że na wiosne wymieniałem wszystkie wahacze górne, i podbił :naughty:

:polew: :polew: to tak jak u mnie pyta sie czy mam gasnice.Gdzie pan trzyma chciał bym zobaczyc.A ja ze w garazu

:polew: :polew:

Mi się nawet o gaśnicę nie pytał :wink4: światełka, amory i zawieszenie przód :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że się nie dziwie :decayed:, u mnie jest sporo wyżej, a już miał problemy z oglądniećiem tego :polew:

To u mnie gościu miał problemy z górnymi i w końcu zapytał tylko czy nic nie puka :decayed: Powiedziałem że jest gites i odjechałem... tydzień temu sprawdzam u kumpla na kanale a tu dolne wahacze wyjechane że masakra :gwizdanie: a je akurat oglądał od dołu... więc nie wiem jak u was ale u mnie przegląd to czysta formalność... Chyba że masz 30- letniego maluszka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że się nie dziwie :decayed:, u mnie jest sporo wyżej, a już miał problemy z oglądniećiem tego :polew:

To u mnie gościu miał problemy z górnymi i w końcu zapytał tylko czy nic nie puka :decayed: Powiedziałem że jest gites i odjechałem... tydzień temu sprawdzam u kumpla na kanale a tu dolne wahacze wyjechane że masakra :gwizdanie: a je akurat oglądał od dołu... więc nie wiem jak u was ale u mnie przegląd to czysta formalność... Chyba że masz 30- letniego maluszka :polew:

mam znajomgo diagnostę, także wolę żeby mi wszystko dokladnie sprawdził :wink4:, jednak bezpieczeństwo ponad wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie... Nie mówie tu o nie podbijaniu przeglądu ale chociaż mógł powiedzieć co mam do wymiany... :disgust: nie zapomnę jak robiłem przegląd po sprowadzeniu to podjechał tym kinem do sprawdzenia świateł i odjechał... A lewa lampa biła całkowicie w kosmos :wallbash: dopiero musiałem go upominać. Na szczęście za każdym razem jak odwiedzam kumpla to wjeżdżamy na kanał i sprawdzamy dokładnie wszystko. Może jak już założę gwint i nowe wahacze to nie będzie zonków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości zapytam... Na zimę podnosisz gwint do samej góry? :gwizdanie: Bo ja będę zakładał na dniach jak przyjdzie paczuszka i zastanawiam się jak to będzie w zimie skoro taka hardcorowa ma być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości zapytam... Na zimę podnosisz gwint do samej góry? :gwizdanie: Bo ja będę zakładał na dniach jak przyjdzie paczuszka i zastanawiam się jak to będzie w zimie skoro taka hardcorowa ma być :decayed:

Ja bede szukał seryjnego zawiasu na zimę :wink4:, szkoda mi niszczyć gwint :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... Wszyscy ściągają gwint na zimę a ja zakładam :mysli: Może tą zimę prześmigam bo nie mam kasy chwilowo na serię dodatkowo. Najwyżej będę się bujał Favoritką :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie znajdę nic w dobrej kasie to też zostanie gwint :wink4:, ale wolałbym go sciągnąć i odświeżyć :wink4:, dzisiaj na trzepakach wyszło 70% także jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz na myśli mówiąc "odświeżyć"? Bo w kwestii gwintu jestem laikiem a przed założeniem wypadałoby coś zrobić żeby przez zimę się nie zapiekł :rolleyes: Czym najlepiej smarować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smar miedziany :cool1:,muszę malnąć sprężyny bo są lekko przyrdzewiałe, no i ogólnie wyszysćić i zakonserwowac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...