Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie prace? :decayed:

Włozone recaro , wnetrze , poskladana elektryka i drzwi. Reszta na razie stoi bo musimy wyjechac z silnikiem :gwizdanie: Turbiny padlu kupilismy nowe k03 :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie prace? :decayed:

Włozone recaro , wnetrze , poskladana elektryka i drzwi. Reszta na razie stoi bo musimy wyjechac z silnikiem :gwizdanie: Turbiny padlu kupilismy nowe k03 :kox::wink4:

a miales nikomu nie mowic :tongue4:

jedyny plus ze wkoncu ja widzialem po 8msc i nawet taka mi sie podobuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny plus ze wkoncu ja widzialem po 8msc i nawet taka mi sie podobuje :kox:

on ci ją kórwa struga nozykiem do tapet z pniaka dębu "Bartka" , ze tak długo mu schodzi ????

japierdole 8 miesięcy :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz auto do zera , zmien silnik , hamulce, zawieszenie wszystko po drodze przerob , Cale pomaluj i poskladaj znow + kolejne wyjecie silnika i zmiana turbin , fmic , tu daj felgi do prostowania tam do malowania , tu tego brakuje zamow itd itp... sory ale mam tez inne zajecia :) Nikolasa stoi 13 miesiecy a nawet nie odpalona i nie pomalowana :) Czas leci jak wsciekly a problemow zawsze po drodze mnostwo. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czapki z głów panowie dla tego pana z jego cierpliwosc i dokładnosc a moze pokażesz fotki chociaż srodka :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz auto do zera , zmien silnik , hamulce, zawieszenie wszystko po drodze przerob , Cale pomaluj i poskladaj znow + kolejne wyjecie silnika i zmiana turbin , fmic , tu daj felgi do prostowania tam do malowania , tu tego brakuje zamow itd itp... sory ale mam tez inne zajecia :) Nikolasa stoi 13 miesiecy a nawet nie odpalona i nie pomalowana :) Czas leci jak wsciekly a problemow zawsze po drodze mnostwo. :hi:

napierdolisz sie jak głupi

zamiast kupić normalnie ese to sie bawią w takie rzeźby...

jeszcze grube swapy to rozumiem ale takie grzebanie to :thumbdown:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 20:43_________________________________________________ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie prace? :decayed:

Włozone recaro , wnetrze , poskladana elektryka i drzwi. Reszta na razie stoi bo musimy wyjechac z silnikiem :gwizdanie: Turbiny padlu kupilismy nowe k03 :kox::wink4:

a miales nikomu nie mowic :tongue4:

jedyny plus ze wkoncu ja widzialem po 8msc i nawet taka mi sie podobuje :kox:

Coś Ty myślał? Szwajcarska precyzja wymaga czasu... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu to jest zaniedbanie a nie precyzja :polew: tylko cicho bo zaraz tamten bedzie sie madrowal :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie pier$%lic ...

Dajcie wszystkoe potrzebne czesci od razu , wszystko co trzeba od razu i poradze sE w miesiac + malowanie. To nie jest projekt nikolasa , tu idzie znacznie mniejsza kasa w czesci i robocizne , nie zyje tyklo z tego auta wiec nie pier$%cie ze siedze i skladam 8 miesiecy bo bym na pieprzony zus nie zarobil :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie pier$%lic ...

Dajcie wszystkoe potrzebne czesci od razu , wszystko co trzeba od razu i poradze sE w miesiac + malowanie. To nie jest projekt nikolasa , tu idzie znacznie mniejsza kasa w czesci i robocizne , nie zyje tyklo z tego auta wiec nie pier$%cie ze siedze i skladam 8 miesiecy bo bym na pieprzony zus nie zarobil :thumbdown:

nosb nie sr** ogniem , ja sie nabijam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sram kupą a nie ogniem :P

BTW : kasku sE strzelil w kolano :D

p1020889p.th.jpg

p1020894.th.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sram kupą a nie ogniem :P

BTW : kasku sE strzelil w kolano :D

p1020889p.th.jpg

p1020894.th.jpg

:hi:

to ten 2 kaska ulep?ma juz cwiary na tyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...