Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój jak był mały też był szczepiony. Lekko gorączkował a tak to git,

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też mam w Medicover a to jest wlasnie placowka medicoveru / damiana. co za barany.

juz katary od rana maja maluchy. no rece opadaja...

za szczepionke nie zaplacilismy i zglosilismy to jako reklamacje do centrum damiana, bo to oni są właścicielem. To powiedziano nam ze nasze nazwisko znajdzie się we wszystkich placówkach damiana, medicover i partnerow i nikt nas nie bedzie obsługiwał.

Zgłoszenie też poszło przy okazji do ministerstwa zdrowia, sanepidu, głównego instytutu sanitarnego. póki co w odpowiedzi mamy informację że dziękują za zgłoszenie i coraz więcej takich sytuacji się pojawia. otwierają takie małe gó** placówki osiedlowe by tylko kasę trzepać. zrobię wszystko by zamknęli ten burdel i nikt więcej tam nie zachorował. nie odpuszczę im bo wiadomo jakie mogą być powikłania przy obniżonej odporności u takich maluchów

Pół biedy jeśli to tylko katar ale rodzice też chodzą tam z dziećmi po chorobach zakaźnych i można się czegoś poważniejszego nabawić

masz rację, ale jeszcze nie wiadomo czy tylko katar poki co, mam nadzieje ze tak. ale mala juz miala goraczke w nocy, byc moze to tylko normalny objaw poszczepienny. dalismy leki i chyba jest oki poki co

Opublikowano

Moja Maja ma wszystkie szczepionki oprócz pneumokoków. Ogólnie zawsze było ok raz tylko zareagowała jednodniową gorączką i tyle. Co do przychodni chodzimy do ośrodka u mnie na osiedlu i tam ktoś pomyślał mądrze i jest przedzielony ośrodek na pół recepcja jest takim łącznikiem 2 osobne wejścia dla chorych i zdrowych także nie ma problemu że na szczepieniu jest się wśród ludzi chorych... No chyba że jakas stara baba pomyli wejścia i przejdzie przez ta strefę " zdrową " ...

Mam pytanie co do tego L4 po porodzie na matkę... Czy to tylko liczy się małżeństw ? Nie mam jeszcze ślubu z Martyna i ciekaw jestem czy przegapiłem 2 tygodnie Łaby[emoji14]podstawę miałem bo Martyna miała cesarke

Wysłane z Tapatalk przy użyciu Honor 4x

Opublikowano

Chyba musicie miec papierek inaczej mogą podważyc l4.

Opublikowano

No właśnie to jest chore - wg ZUS nie jesteście rodziną - niech jeszcze dłużej czekają na ustawy o związkach partnerskich. Na szczęście zmienili przepisy w 2015:

Od 14 sierpnia 2015 r. – zgodnie z nowym brzmieniem art. 32 ust. 2 ustawy zasiłkowej – krąg osób, które uznano za członków rodziny, nad którymi sprawowanie opieki w okresie ich choroby uprawnia do pobierania zasiłku opiekuńczego, został rozszerzony o rodzica dziecka, ojczyma oraz macochę.

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Ja i tak mam to w nosie bo 29.04 bierzemy ślub :) .. Chociaż nie powiem bo po urodzeniu dziecka w urzędzie stanu cywilnego Martyna musila przed urzędnikiem " przysposobic " mnie i oświadczyć że jestem ojcem dziecka ... Czynność jak i podejście totalnie idiotyczne ...

Wysłane z Tapatalk przy użyciu Honor 4x

Opublikowano

Jak sobie radza z jedzeniem Wasze brzdące ?

Moja mała "wiosłuje" od dwoch miesiecy łyżką tudzież widelcem jak stara a ma dopiero 1.5 roku.

Opublikowano

Mój wisi na cycu. Za dwa miesiące bedzie miał rozszerzaną dietę.

Opublikowano

od którego miesiąca wprowadzaliście do diety coś więcej niż same mleko z cyca? :)

Opublikowano

Jak sobie radza z jedzeniem Wasze brzdące ?

Moja mała "wiosłuje" od dwoch miesiecy łyżką tudzież widelcem jak stara a ma dopiero 1.5 roku.

Moja jest starsza od Twojej 5 mcy i jak na razie średnio jej to idzie ale np herbatka z kubka pije sama-jak za dużo nie ma :decayed:

Opublikowano

od którego miesiąca wprowadzaliście do diety coś więcej niż same mleko z cyca? :)

Moja twierdzi że dietę rozszerza się stopniowo od 6 miesiąca. Nie ma się co spieszyć, do 1 roku życia mleko z cyca może być podstawą. Ja się generalnie na tym nie znam. Moja połknęła encyklopedię żywienia dziecka. :decayed:

Edytowane przez szczuraz

Opublikowano

od którego miesiąca wprowadzaliście do diety coś więcej niż same mleko z cyca? :)

córka początek piątego zaczęła słoiczki wcinać. śliwa wchodzi jej bardzo dobrze ;)

Opublikowano

od którego miesiąca wprowadzaliście do diety coś więcej niż same mleko z cyca? :)

Moja twierdzi że dietę rozszerza się stopniowo od 6 miesiąca. Nie ma się co spieszyć, do 1 roku życia mleko z cyca może być podstawą. Ja się generalnie na tym nie znam. Moja połknęła encyklopedię żywienia dziecka. :decayed:

Moja dobrze zje potem poprawi cyckiem, pierdnie albo narobi i dzida po chałupie :facepalm:

Opublikowano

U mnie mała to tylko czeka aż jej się da łyżkę albo widelca do jedzenia, niestety wszystko później jest w jedzeniu, dla tego na widelca dostaje tylko takie rzeczy jak ziemniak, parówka, pieróg itd, a od zupy to z daleka przynajmniej samodzielnie

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

Moja Maja je wszystko i we wszystkich ilościach hehe... A co do jedzenia wprowadzamy jej Od 5tego miesiąca... Od papek a teraz to już je jak my tylko nie przyprawione ...https://youtu.be/fR-7Fq9H-uM

Wysłane z Tapatalk przy użyciu Honor 4x

Opublikowano

Witam wszystkich, od czwartku również jestem szczęśliwym tatusiem Antosi, przyszła na świat przez cesarkę, mimo że miał być to naturalny poród. I tu uwaga, szybkość cesarskiego cięcia to 12minut! :wink: Nie zdążyłem do szpitala nawet dojechać ;) Fajnie poczytać doświadczenia innych którzy przechodzą przez tacierzyństwo :wink: Ja również będę jutro załatwiał opiekę nad żoną, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam! :)

Opublikowano

Witam wszystkich, od czwartku również jestem szczęśliwym tatusiem Antosi, przyszła na świat przez cesarkę, mimo że miał być to naturalny poród. I tu uwaga, szybkość cesarskiego cięcia to 12minut! :wink: Nie zdążyłem do szpitala nawet dojechać ;) Fajnie poczytać doświadczenia innych którzy przechodzą przez tacierzyństwo :wink: Ja również będę jutro załatwiał opiekę nad żoną, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam! :)

gratulacje !! ja przy Mai z racji, że to pierwsze dziecko na początku sprawdzałem czy oddycha co chwile :P ale podobno to normalne przy pierwszym dziecku :D

Opublikowano

Nom :) kup mate będziesz miał spokój :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Polecam monitor oddechu. Trzeba dać za niego parę zł ale mi obsłużył 2 chłopaków i za niedługo odsprzedam go dalej.

Opublikowano

Następne rób a nie odsprzedajesz :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.