Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie na 2260 jest do puszki 15mm :D w a4 b7

Edytowane przez baszmak7

Opublikowano

u mnie na 2260 jest do puszki 15mm :D w a4 b7

jak Ci to tam wlazło że masz jeszcze tyle miejsca? masz jakąś fote? :wink:

Opublikowano

u mnie na 2260 jest do puszki 15mm :D w a4 b7

Jaka baze miales w tej B7? BKE? ile wyplulo po modach? :)

Opublikowano

Jak juz sie tak chwalicie luzami to ja tez mam 15mm na Gtb2260 tylko moje GTB ma wiesza średnicę około 2-3cm od 2260vk

Opublikowano

Koledzy jak tam z kopceniem w gtb22?

wysłane z Commodore 64

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak dobrze się wystroi to tylko mały odkurz jest..

Opublikowano

Ja jeszcze 2 tyg czekam na strojenie, mam nadzieje że nic sie nie spiertoli z powodu jezdzenia na nie wystrojonym kopcącym secie

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Ja jeszcze 2 tyg czekam na strojenie, mam nadzieje że nic sie nie spiertoli z powodu jezdzenia na nie wystrojonym kopcącym secie

Jezdzij delikatnie i nic mu nie bedzie ;-)

Opublikowano

u mnie na 2260 jest do puszki 15mm :D w a4 b7

w czym qr**? jakie ty masz b7?

Edytowane przez daniels

Opublikowano
Przepraszam ze z innej beczki ale potrzebuje zmienić silikon i zapomniałem jaki był wymiar X w GTB2260VK......mógłby ktoś podpowiedzieć nie musiałbym dwa razy demontować(foto zapożyczone).

Clipboard01.jpg

Opublikowano

około 54mm

Opublikowano

pytanko do B5 wsadziłem GTB17 i czy może ono tam być bez podpory ?? ;D

Opublikowano

Lepiej żeby podpora była.. mniejsze naprężenia na szpilki w głowicy, po za tym ta sprężarka jest sporo większa i cięższa od AJM. Jest tam sporo miejsca więc w czym problem z zamocowaniem podpory??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Małe pytanie jaki wydech zrobić pod tą turbine? 2,5"starczy. Środkowy i końcowy tłumik jakiś sportowy czy są jakieś praktyki montowania układów wydechowych z mocniejszych wersji a4?

Opublikowano

:hi: Panowie taki pytanko, jakie silikony przychodzą do FMIC ? chodzi mi o wymiar :wink:

Opublikowano

Zależy jaka firma fmic.pl ma konce wylotowe z intercoolera o srednicy 57mm

Opublikowano

właśnie ja nie zakładałem go i nie wiem dokładnie ale chyba to będzie ten

Opublikowano

Lepiej żeby podpora była.. mniejsze naprężenia na szpilki w głowicy, po za tym ta sprężarka jest sporo większa i cięższa od AJM. Jest tam sporo miejsca więc w czym problem z zamocowaniem podpory??

+5

Jak juz sie tak chwalicie luzami to ja tez mam 15mm na Gtb2260 tylko moje GTB ma wiesza średnicę około 2-3cm od 2260vk

Peter wyobraź sobie że u mnie też jest 15mm do puchy

:wink:

Edytowane przez daniels

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie co konkretniej trzeba zmieniac/przerabiac przy zakladaniu gtb17 do AVFa? Dp, splyw oleju, dolot z filtra do turbo rowniez trzeba zmieniac? No i czy wlot do strony zimnej musi byc przespawany na wprost czy pozostaje tak jak jest ori w gtb? Oczywiscie fmic i program to wiadoma sprawa. Sprzeglo z AVFa jezeli jest w dobrym stanie, a program bedzie zrobiony z glowa to chyba powinno to ogarniac, co nie? Z gory dzieki za odpowiedzi. :)

Opublikowano

Panowie co konkretniej trzeba zmieniac/przerabiac przy zakladaniu gtb17 do AVFa? Dp, splyw oleju, dolot z filtra do turbo rowniez trzeba zmieniac? No i czy wlot do strony zimnej musi byc przespawany na wprost czy pozostaje tak jak jest ori w gtb? Oczywiscie fmic i program to wiadoma sprawa. Sprzeglo z AVFa jezeli jest w dobrym stanie, a program bedzie zrobiony z glowa to chyba powinno to ogarniac, co nie? Z gory dzieki za odpowiedzi. :)

Przede wszystkim przerobic sterowanie z elektroniki na gruche

Edytowane przez strus90

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.