Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

upa9yteg.jpg

Dołączam się do życzeń ???

Opublikowano

WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT WSZYSTKIM ZYCZE!! :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Z okazji Bożego Narodzenia,

Składam Wam serdeczne życzenia.

Niech Wam święta miłe będą,

Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.

:hi:

Opublikowano

:wink:

Dla Wszystkich zdrowych, rodzinnych swiat Bozego Narodzenia!

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego, magicznych świąt spędzonych w rodzinnej, ciepłej atmosferze.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wesołych dla wszystkich TrOOOOpów :decayed:

Opublikowano

Wesołych!!!

Opublikowano
Wesołych dla wszystkich TrOOOOpów :decayed:

To chyba na Wszystkich Świętych życzenia.

--------------------------------------------------

Ode mnie też wesołych! Szczęśliwego Alleluja i niechaj rezanie nie ustaje!

Opublikowano

Zdrowych, Pogodnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

I wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego rezacze!

I wierszyk na Nowy Rok:

W Nowym Roku, tuż po balu,

oprócz szczęścia, zdrowia szmalu,

proś niebiosa by Ci mody

dużo dały radości i wygody.

Do Siego Roku!

Opublikowano

Wesołych Świąt :grzywa:

Opublikowano

Zdrowych i Wesołych Świąt wszystkim życzę

Opublikowano

ja także życze Wam Wesołych Świąt !!!

Opublikowano

Wesołych Świąt i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :decayed:

Opublikowano

Wzajemnie, Życzę Wszystkiego Najlepszego z Okazji Świąt oraz Nowego nadchodzącego 2014 Roku.

Opublikowano
  • Autor

Najlepszego wszystkim !

Pany za jakiś tydzień będę miał do sprzedania praktycznie nówkę zawias gwintowany z mojej B8 KW V2 wersja INOX pasuje do kombi/sedan FWD/AWD i koła 19" wzór RS4 B7 oczywiście oryginał od B8 oraz dojazdówkę 19" i tylne boczki z roletami w skórze :wink:

Opublikowano
Najlepszego wszystkim !

Pany za jakiś tydzień będę miał do sprzedania praktycznie nówkę zawias gwintowany z mojej B8 KW V2 wersja INOX pasuje do kombi/sedan FWD/AWD i koła 19" wzór RS4 B7 oczywiście oryginał od B8 oraz dojazdówkę 19" i tylne boczki z roletami w skórze :wink:

Po ile boczki i jaka skóra, wstępnie rezerwuje.

Opublikowano
Najlepszego wszystkim !

Pany za jakiś tydzień będę miał do sprzedania praktycznie nówkę zawias gwintowany z mojej B8 KW V2 wersja INOX pasuje do kombi/sedan FWD/AWD i koła 19" wzór RS4 B7 oczywiście oryginał od B8 oraz dojazdówkę 19" i tylne boczki z roletami w skórze :wink:

do KW sprawdz sobie nr tylnych sprezyn, bo ich regulacja jest sporo mniejsza niz przodu.

ewentualnie od razu zamow "spring spacer'y" - tak z Ciekawosci jaka cena?

Opublikowano
  • Autor
do KW sprawdz sobie nr tylnych sprezyn, bo ich regulacja jest sporo mniejsza niz przodu.

ewentualnie od razu zamow "spring spacer'y"

Bez obrazy ale za cholerę nie kumam jak to ma się tyczyć do mojej informacji... :whistling:

Pany podstawowa sprawa. Ogłoszenia będą w dziale sprzedam. Nie będzie żadnych rezerwacji i tego typu historii - albo ktoś kupuje albo nie... Boczki w czarnej skórze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.