Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakie ledy wziac na rejestrację? Ori Audi czy jakies inne macie do polecenia?

Tylko ori, chociaż idą święta.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jakie ledy wziac na rejestrację? Ori Audi czy jakies inne macie do polecenia?

ja mam u siebie Ledy od kolegi z forum. za***iście jasno świeci i chyba wrzucę ori leda. Tu raczej innej odpowiedzi się nie spodziewaj :)

Panowie jakie ledy wziac na rejestrację? Ori Audi czy jakies inne macie do polecenia?

Tylko ori, chociaż idą święta.

z tymi świętami to nie ma jaj. Tylko znicze z marketów wyjadą, zaraz załadują regały mikołajami!

Masakra.. a dopiero miałem 18naście lat :(

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

Też kiedyś miałem 18 lat. Podobno.

Z ledami można kombinować, jak ktoś lubi, ale efekt może być marny. Albo za jasno, albo za ciemno, albo barwa nie taka. Jak założy ori, to ma pewność, że ktoś już to przerabiał i dobrał idealnie. Mam na myśli Audi.

Opublikowano

Też kiedyś miałem 18 lat. Podobno.

Z ledami można kombinować, jak ktoś lubi, ale efekt może być marny. Albo za jasno, albo za ciemno, albo barwa nie taka. Jak założy ori, to ma pewność, że ktoś już to przerabiał i dobrał idealnie. Mam na myśli Audi.

Ja sam mam ledy w golfie kupione na allegro i swieca juz 3 rok. Jedyny mankament to ich jasność. Sa tak mocne ze aż w nocy nie widac literek na tablicy :-P Do audi zamowie jednak ori.
Opublikowano

ja zaryzykowałem z tanimi - 4 dychy z wysylem, wcześniej napisałem

do typa maila czy nie powodują błędu - napisał że nie - tak też jest. świecą nawet spoko.

btw jaka sytuacja przed chwilą u mnie w pracy. przyszedł do mnie na załadunek kot. widać że młody ale nie bał sie skubany niczego. akurat trafił na przerwe to go podkarmiłem bo widzialem że głodny. kończe śniadanie, przyjeżdżają ostatnie trzy kanapy, załadowaliśmy z kumplem, zamykam trase na czytniku, patrzę a kot hyc na pake od atego. to ciul. zamknąłem szybko drzwi i poszedlem zanieść dokumenty do biura. kierowca właśnie odjeżdża. jestem ciekaw min pajacy na magazynie w Kielcach jak im futrzak wypierdzieli na otwarciu drzwi [emoji90][emoji90][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji108]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaju

Opublikowano
jestem ciekaw min pajacy na magazynie w Kielcach jak im futrzak wypierdzieli na otwarciu drzwi

Ja jestem ciekaw miny kota jak już zczai, że wylądował w innym mieście :decayed:

Swoją drogą... może miał rodzinę?

Opublikowano

Ponawiam pytanie: przyciski multifunkcji są takie same w B8 w kierownicy czteroramiennej i trzyramiennej?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

chodzi ci o kierownice 2008-2011 czy 2011- 20.. ? jeśli o te pierwszą to te same

Opublikowano

U mnie się przypałętały 4 małe kociaki, waleczne strasznie, jednego kumple gdzieś tam wydał a trzy zostały i były około tygodnia ale od 2 dni nie ma żadnego, kurierzy są często z przesyłkami więc może się też zapakowały hehe

Opublikowano

Ponawiam pytanie: przyciski multifunkcji są takie same w B8 w kierownicy czteroramiennej i trzyramiennej?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

chodzi ci o kierownice 2008-2011 czy 2011- 20.. ? jeśli o te pierwszą to te same
przedliftową. dzięki :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

jest możliwość kupienia ori lakieru w puszcze 1l ?

Opublikowano

Szukam speca od języka niemieckiego, potrzebuję przetłumaczyć krótki tekst.

Opublikowano

Szukam speca od języka niemieckiego, potrzebuję przetłumaczyć krótki tekst.

krótki to jest ile i na kiedy?

Opublikowano

Krótki i na kiedy się da. Jest to zapisana kartka pocztowa. Daj maila na pw to ci podeślę foto. Jak można.

Opublikowano

Pany nie piszcie mi tyle wiadomości bo ocipieje :decayed:

Nie jestem w stanie wszystkim odpowiadać na bieżaco


MMI.png

Opublikowano

Grzegorz musisz sekretarkę zatrudnić ;)

Opublikowano

to sie "asystenka prezesa" albo tak bardziej swiatowo "executive assistant" nazywa. Ale musialby jej wyleasingowac jakas A4 chyba... :grin:

Wyplata za parę dni. Kusi mnie ta elektryczna klapa, wiec może i ja ci zaśmiece skrzynkę :)

Edytowane przez Netfcher

Opublikowano

Pany nie piszcie mi tyle wiadomości bo ocipieje :decayed:

Nie jestem w stanie wszystkim odpowiadać na bieżaco

MMI.png

Zrób prepaidy po 10, 20 i 50 PLN i pobieraj zyla za poradę. :D Ja bym zapłacił ;)

Opublikowano

hehe Grześ ma tyle roboty że to i tak cud że nam odpisuje :D

ale nie od wczoraj wiadomo że on jest nie z tej ziemi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.