Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na forum pisali, że nie można. Ale ja bym zadzwonił do ASO i zapytał czy to zrobią :P

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedający chyba nie do końca wie jak to ma być :grin:

Bo tak to jest zaprojektowane żeby odwracać.

ale to tak zaprojektowane jest [emoji14] żeby było dwustronne

I kto tu teraz wyszedł na ignoranta? :grin:

Ciekawe!!! Nawet nie widziałem że tak można

Nie ma wstydu :wink: Pamiętam jak byłem u 1-go Rezacza RP i paczkę w bagażniku miałem na tym korytku... popatrzył :eusathink: i mówi... że dużo widział, ale że to tak można ... :D:grin:
Przyznaje sie bez bicia, że też noe mialem o tym pojęcia... [emoji14]

Wysłane z mojego GT-S7710

Opublikowano
Jak chcesz to mam taki zestaw z kluczykiem mogę oddać

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy kolor grafitowy w b8 lift występował w kilku odcieniach ? chodzi o daytona grey.

Opublikowano

Gibon już kupiłeś coś?

Masz chęć na polifta?

tąpniete z LG F60

Opublikowano

ma ktoś na sprzedaż kolorowy licznik o numerze 8k0 920 930 C , CX ??

Opublikowano

jesli szukasz licznika, to proponuje taki po 2009 roku(nie znam nr), ale taki licznik pokazuje temp oleju razem z lap timerem - dla mnie to spory atut :wink:

Opublikowano

jesli szukasz licznika, to proponuje taki po 2009 roku(nie znam nr), ale taki licznik pokazuje temp oleju razem z lap timerem - dla mnie to spory atut :wink:

To jest bardzo przydatna funkcja tylko denerwujące jest to ze okno z temperatura oleju jest z laptimerem z ktorego sie w ogole nie korzysta. Lepiej gdyby byla możliwość wyswietlania tego z reszta wskazań komputera pokladowego.
Opublikowano

100zł za 3 poliftowe kratki podświetlane to jakaś okazja ?

Opublikowano

Dobra cena

Opublikowano

A to wezmę będzie do foteli pasowało.

Opublikowano

moje podświetlenie uchwytów na napoje

2k2vysbb.jpg

4pp9zjxi.jpg

efekt trochę za mocny, dałem 3 diody w kubki, a spokojnie starczą dwie

eee no całkiem całkiem.. ale ten pasek obok kubków tez podświetliłeś ?? :D

ja bym diody dał pod stoperami trzymajacymi kubek.. chyba ze nie ma tam miejsca bo jakis mechanizm co ?? bo nie pamietam :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

moje podświetlenie uchwytów na napoje

2k2vysbb.jpg

4pp9zjxi.jpg

efekt trochę za mocny, dałem 3 diody w kubki, a spokojnie starczą dwie

eee no całkiem całkiem.. ale ten pasek obok kubków tez podświetliłeś ?? :D

ja bym diody dał pod stoperami trzymajacymi kubek.. chyba ze nie ma tam miejsca bo jakis mechanizm co ?? bo nie pamietam :)

Chyba bedzie tyle. Sprawdzę jutro :D

Opublikowano

Jak sobie radzicie z przymarzającymi wycieraczkami przednimi w zimie.

W innych samochodach podnosi się wycieraczki i nie przymarzają.

Możesz sobie z menu wybrać położenie serwisowe i odchylić.

Gdzie to zmienic bo nie mogę znaleźć

Ok już znalazłem

Edytowane przez Zbig208

Opublikowano

8K0098623 zestaw montażowy zderzaka przód. ma ktoś na zbyciu?

Opublikowano

8K0098623 zestaw montażowy zderzaka przód. ma ktoś na zbyciu?

czyżby tylko tego już ci tylko brakowało?

Opublikowano

Siemano.

Próbował ktoś zamienić czerwone diody w lampce w podsufitce na jakieś innego koloru? Np. niebieskie i jaki to dało efekt?

Chodzi mi o te diody:

22138526443615873867.jpg

Opublikowano

Podrzuci ktoś nr tej wkładki okrągłej z napisem s-line do ściętej kiery s-line?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.