Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie do czego sluzy "Tryb podrozy" w Car - oswietlenie zewnetrzne? Jest wlacz lub wylacz

MMI 3G+

Btw. zakodowalem sobie Podświetlenie przestrzeni nóg i Regulacja z poziomu CAR w zielonym menu a potem restart mmi i nie moge tego znalezc w "car" :|

Edytowane przez Kooga

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od kiedy pamietam w audi sa montowane dwa klaksony o roznych czestotliwosciach. Juz chyba w pierwszych a4 b5 byly

tak zgadza sie :wink:

a po co 2 klaksony??

żeby było stereo :D jeden masz niskotonowy a drugi wysoko, pojedynczo słabo słyszalne razem bardzo dobrze

Opublikowano

Panowie do czego sluzy "Tryb podrozy" w Car - oswietlenie zewnetrzne? Jest wlacz lub wylacz

Zdaje się, że przestawienie świateł do jazdy w krajach o ruchu lewostronnym (UK, IE, JP, AU itp)

(ale mogę się mylić)

Edytowane przez Winger

Opublikowano

Panowie do czego sluzy "Tryb podrozy" w Car - oswietlenie zewnetrzne? Jest wlacz lub wylacz

Zdaje się, że przestawienie świateł do jazdy w krajach o ruchu lewostronnym (UK, IE, JP, AU itp)

(ale mogę się mylić)

Niedawno znowu to wlaczylem na "wlacz" i po prostu xenony sie opuszczaja o jakies 5-10cm :)

Opublikowano

kiera moze i jest z A4 ale multifunkcja nie jest. poza tym ta naklejka jest w takim miejscu ze widac, ze ja ktos sobie po prostu przykleil. ta multi nie bedzie dzialac w A4.

Opublikowano

:bry:

Panowie poradźcie czy tylni zderzak od RS4 podchodzi P&P do zwykłego avanta?

Opublikowano

Rs4 ma szerokie błotniki cos tam trzeba rzeźbić

Opublikowano

Właśnie błotniki ma inne i stąd moje pytanie :-) pewnie zderzak też jest szerszy

Opublikowano

Panowie, szybkie pytanie bo dłubię w garażu. jak wyłączyć alarm by nie wył po wyjęciu aku? i drugie pytanie jak po wyjęciu aku otworzyć później klapę bagażnika?

Opublikowano

Klape otworzysz awaryjnie od srodka. Zdejmujesz plastikowa zaslepke i tam masz takie biale ciegno ktore popychasz i odblokowywujesz zamek. Jesli masz elektryczna klape to trzeba dość mocno ja pchac do gory żeby ja otworzyć.

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie, muszę kupić nowe letnie opony.

Obecnie miałem na 19 felga 8,5 oponę jak z fabryki, czyli 255/35/19, strasznie szeroko jak na 190km

Zastanawiam się nad przejściem na 235/35 albo 245/35, jeżdzi ktoś z Was na takim rozmiarze??

Opublikowano

245/35/19 Układa się idealnie na 8,5 cala :)

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie, muszę kupić nowe letnie opony.

Obecnie miałem na 19 felga 8,5 oponę jak z fabryki, czyli 255/35/19, strasznie szeroko jak na 190km

Zastanawiam się nad przejściem na 235/35 albo 245/35, jeżdzi ktoś z Was na takim rozmiarze??

235 niestety będzie lekki naciąg ja mam 245/35 i jest w sam raz idealnie ;)

Opublikowano

Również potwierdzam, 245/35 r19 na 8,5 cała siedzi idealnie ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

orientuje się ktoś czy nadkola z allroad pasują do zwykłej wersji?

Opublikowano

Cześć,

Lusterka od RS5 (lub S5) będą pasować do A4 (obojętne czy przedlift czy polift)?

Edytowane przez mlody020

Opublikowano

Inne mocowanie

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie, muszę kupić nowe letnie opony.

Obecnie miałem na 19 felga 8,5 oponę jak z fabryki, czyli 255/35/19, strasznie szeroko jak na 190km

Zastanawiam się nad przejściem na 235/35 albo 245/35, jeżdzi ktoś z Was na takim rozmiarze??

235 niestety będzie lekki naciąg ja mam 245/35 i jest w sam raz idealnie ;)

Ja mam u siebie w b6 225/35 przy 19" i 8.5 i jest duży naciąg
Opublikowano

Dzięki chłopaki, czyli kupuje 245/35 , nie chce naciągu .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.