Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
51 minut temu, lumberjack napisał:

Panowie tak to wyglada na ori najzwyklejszym najwyzszym zawieszeniu... myslicie ze przy -30 eibachach sie schowa? :D

Bez szans :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
59 minut temu, lumberjack napisał:

Panowie tak to wyglada na ori najzwyklejszym najwyzszym zawieszeniu... myslicie ze przy -30 eibachach sie schowa? :D

Przy okazji widzicie zderzaczek rs4 spasowany na zwyklym b8 hehe :D

received_10216503188758554.jpeg

Jakie śa parametry tego koła? Pokaż jak w całości wygląda ten zderzak z rsa

Opublikowano

10" et20, zderzak na szerokosc da sie spasowac idealnie, ale ma dwa mankamenty, ten rant co schodzi sie z blotnikiem jest węższy w rsie i druga sprawa jak sie go idealnie spasuje na szerokosc to jest ok 10mm za dlugi w miejscu zejscia z blotnikiem... ja kupilem pod kolor i to byl blad, najlepiej brac w stanie do malowania i przed lakiernikiem oddac do plastikarza zeby ten rancik dopasowal :)

Z koncowkami tez ostrzegam... ja chcialem konoecznie chrom a nie czarne i upolowalem z q7 v12 bo myslalem ze sa takie same jak w rsach... ale jak widac sa nieco mniejsze :)

Jak bede przy kompie to poszukam lepszej fotki

received_10217809988187723.png

Opublikowano

jeśli chodzi o to 10" ze zdjęcia to jest to koło z mojego audi coupe które stoi na kołkach na czas renowacji :D nie chciałem żeby się marnowało... ale nic więcej niż -30 nie planuję, więc chyba niestety dalej będzie się kurzyć w garażu, bo jak widać wystaje srogo :D 

Opublikowano

Jak tak liczę to jakieś 25mm za bardzo wystaje, nawet po wrzuceniu sprężyn -30mm

Opublikowano
W dniu 7.07.2018 o 21:36, lumberjack napisał:

Panowie tak to wyglada na ori najzwyklejszym najwyzszym zawieszeniu... myslicie ze przy -30 eibachach sie schowa? :D

Przy okazji widzicie zderzaczek rs4 spasowany na zwyklym b8 hehe :D

received_10216503188758554.jpeg

Przyklej listwy od allroad i się schowa . . . ?

Opublikowano

Panowie mam problem z poduszkami dziś zakupiłem nowe ori poduszki miał być identyczne a nie są ja posiadam 2,0 tdi a te są z 3,0 tdi czy jest jakaś różnica w nich poza tym że są dodatkowe gumki od spodu to nie widzę zeby inaczej wyglądały, może ktoś montował albo wie co i jak byłbym bardzo wdzięczny

36974076_2033174446948429_344945956166303744_n.jpg

37022992_2033174400281767_1503777700844666880_n.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, frog125 napisał:

Panowie mam problem z poduszkami dziś zakupiłem nowe ori poduszki miał być identyczne a nie są ja posiadam 2,0 tdi a te są z 3,0 tdi czy jest jakaś różnica w nich poza tym że są dodatkowe gumki od spodu to nie widzę zeby inaczej wyglądały, może ktoś montował albo wie co i jak byłbym bardzo wdzięczny

36974076_2033174446948429_344945956166303744_n.jpg

37022992_2033174400281767_1503777700844666880_n.jpg

W razie jak byś chciał sprzedać te poduszki od 3.0 tdi to możemy się dogadać :)

Opublikowano

Poduchy od 3.0 nie będą pasować do 2.0 inna kategoria wagowa silnika , inne wibracje więc inna charakterystyka tłumienia poduchy. Podaj jakie masz numery tych nowych poduch.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

8k0 199 381 NG

Opublikowano

Troopowcy jak zdemontować dolna listwe zderzaka s-line przod?

Opublikowano

Dolna listwa to jeden element ze zderzakiem.

Opublikowano
39 minut temu, Hugo napisał:

Dolna listwa to jeden element ze zderzakiem.

W s-line na pewno da się wyjac. Sa na dole 3 kolki i nie wiem czy oprócz tego reszta na wcisk jest.

8KO 810 110 o ta listwe mi chodzi

Edytowane przez Hubertus01
Uzu

Opublikowano

Aaaaa bo ja z rozpędu o polifcie napisałem ?

 

Opublikowano

Chodzi o przedlifta ☺

Opublikowano

Panowie skrzynia Multitronik z polifta pasuje do przedlifta? 2.0 tdi

Opublikowano

Panowie tylne drzwi od sedana do kombi podejda? Ta ramkę górna idzie wymienić czy drzwi od avanta muszą być? 

Opublikowano
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Panowie tylne drzwi od sedana do kombi podejda? Ta ramkę górna idzie wymienić czy drzwi od avanta muszą być? 

Muszą być od avanta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.