Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
22 godziny temu, NelsonPL napisał:

Przy oleju który używam LongLife to jest to bardzo dobre. Te oleje są bardzo dobre.

 

Czasami mam odczucie, że to jakiś bot reklamowy pisze :grin::grin::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, karolek_ust napisał:

8T0012109C

dzięki, ten numer też gdzieś miałem, ale google pod tym numerem pokazuje najróżniejsze rzeczy i mnie to zmyliło :)

Opublikowano

Panowie wie ktoś jak odróżnić podróbki a oryginał audi rotor felgi? Bo szukam po olx itd ale nie mam zielonego pojęcia jak je rozróżnić bo prawie każdy sprzedawca pisze że oryginał itd. Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

przede wszystkim każda felga audi ma swój numer części

Opublikowano

Czesc, czy moze ktos podpowiedziec jak wyjac wkladke zamka w oryginalnym, wypinanym haku westfalia? Wkladka wydaje sie rozwiercona, chetnie bym kupil nowa wkladke i wymienil :-) 

Wyglada to tak: 

 

20220921_221850.jpg

Opublikowano

Szukam kogoś kto ma do sprzedania lampy tył B8 polift neony ledowe do Avanta. 

Opublikowano

Pytanie:cygaro:

Powoli przymierzam się do założenia u siebie MMI 3G + Sim (foto1)

Czy można będzie też pod ten system podpiąć zmieniarkę płyt i Audi Music Interface do systemu MMI 2G tak żeby to też wykorzystać? (foto2)

Obecnie mam MMI 2 HIGH

rrr444 (3).jpg

ssss (4).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ja mam trochę inne złącze ami do MMI 3G+ tyle że mam lift nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.ale wg mnie jest to złącze chyba bezużyteczne przy 3G+ szybciej mi właczyć muzykę przez BT choć prędkość działania tego MMI pozostawia wiele do życzenia ? ,ale nie neguję tych którzy korzystają z tego złącza 

IMG_20220925_175227_212.jpg.264f1a376e8093fe1c770a1e27835f64.jpg

Opublikowano
16 minut temu, marky2552 napisał:

Ja mam trochę inne złącze ami do MMI 3G+ tyle że mam lift nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.ale wg mnie jest to złącze chyba bezużyteczne przy 3G+ szybciej mi właczyć muzykę przez BT choć prędkość działania tego MMI pozostawia wiele do życzenia ? ,ale nie neguję tych którzy korzystają z tego złącza 

IMG_20220925_175227_212.jpg.264f1a376e8093fe1c770a1e27835f64.jpg

co z zmieniarką płyt?

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

Pytanie:cygaro:

Powoli przymierzam się do założenia u siebie MMI 3G + Sim (foto1)

Czy można będzie też pod ten system podpiąć zmieniarkę płyt i Audi Music Interface do systemu MMI 2G tak żeby to też wykorzystać? (foto2)

Obecnie mam MMI 2 HIGH

rrr444 (3).jpg

ssss (4).jpg

Przejście z 2G na 3G+ to nie tylko wymiana samego mmi ale także monitora, panelu środkowego i jeżeli panel klimy ma niższą wersję niż SW 0140, to także wymianą panelu klimy.

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Przejście z 2G na 3G+ to nie tylko wymiana samego mmi ale także monitora, panelu środkowego i jeżeli panel klimy ma niższą wersję niż SW 0140, to także wymianą panelu klimy.

Jak sprawdzić wersję klimy?

Tak, będzie ekran 7 calowy kolorowy.

PS. Czy Twoim zdaniem warto przejść z MMI 2G HIGH na 3G+Sim? Jest sporo zalet? Czy zmienniarkę obecnie którą mam będzie można wykorzystać?

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 minuty temu, NelsonPL napisał:

Jak sprawdzić wersję klimy?

Tak, będzie ekran 7 calowy kolorowy.

 

Podłączając pod komputer i sczytując wersję lub demontując panel klimy i spoglądając na naklejkę.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Podłączając pod komputer i sczytując wersję lub demontując panel klimy i spoglądając na naklejkę.

W książce serwisowej nie ma gdzieś tego opisanego?

Opublikowano
4 minuty temu, NelsonPL napisał:

W książce serwisowej nie ma gdzieś tego opisanego?

Nie ma.

Opublikowano
12 godzin temu, NelsonPL napisał:

Jak sprawdzić wersję klimy?

Tak, będzie ekran 7 calowy kolorowy.

PS. Czy Twoim zdaniem warto przejść z MMI 2G HIGH na 3G+Sim? Jest sporo zalet? Czy zmienniarkę obecnie którą mam będzie można wykorzystać?

 

Moim zdaniem cena nie jest warta tego co zyskasz.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
10 godzin temu, Muskel1 napisał:

Moim zdaniem cena niewarta tego co zyskasz.

Tym bardziej że kolega wszystkie naprawy i mody robi w ASO a tam zestaw mmi3 będzie droższy od auta

Opublikowano
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Tym bardziej że kolega wszystkie naprawy i mody robi w ASO a tam zestaw mmi3 będzie droższy od auta

Już nawet pomijając samą cenę, w ASO nie wykonaja przejścia z 2G na 3G+.

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Już nawet pomijając samą cenę, w ASO nie wykonaja przejścia z 2G na 3G+.

Doposażenie nie robię w ASO ( nie wszystko)

Tylko w znanej i świetnej firmie z Krakowa. Cena MMI 3G+Sim 4000zł:cygaro:

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich. Może mi ktoś podać numer czujników parkowania przód te co idą w grillu S4 B8 przed lliftem 2011 rok auta szare Platinum. Dzięki. 

Opublikowano
22 godziny temu, pawel72689 napisał:

Witam serdecznie wszystkich. Może mi ktoś podać numer czujników parkowania przód te co idą w grillu S4 B8 przed lliftem 2011 rok auta szare Platinum. Dzięki. 



Przód  1S0919275A  zamienia sie na :hi:

D
  sa chyba poprawione

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.