Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Michu1996 napisał:

Okej, czyli te przyciski nigdy z fabryki nie wyszły w kolorze srebrnym ?

Niee 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Uchwyt na dwa rowery.

Gdzie lepiej? Dach czy tył auta?

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, NelsonPL napisał:

Uchwyt na dwa rowery.

Gdzie lepiej? Dach czy tył auta?

Na haku - łatwiejszy załadunek oraz brak dodatkowej masy, która jest wysoko umieszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z Was przyczepę kampingową ?

wiem ze pora na nie juz po mału mija ale jest okazja zeby kupic cos w dobrej cenie

szukam czegos takiego:

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Przyczepy kempingowe LMC MÜNSTERLAND 725K MUSICA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

bardzo proszę o pomoc.
Potrzebuję wytypować numer modułu komfortu auta B8 LIFT wyposażonego w Elektryczną Klapę, Keyless, B&O, Side Assist , High Beam Assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 23:20, george napisał:

Na haku - łatwiejszy załadunek oraz brak dodatkowej masy, która jest wysoko umieszczona.

Apropos haka - są jakieś aftermarketowe haki, których nie widać z zewnątrz (gniazda też), kiedy jest zdjęta/złożona kula? Rynek haków jest duży ale nikt nie jest w stanie odpowiedzieć czy dany hak jest niewidoczny, kiedy go nie potrzebuję. Może ktoś coś jest w stanie polecić w przyzwoitej cenie? Chciałbym kupić zestaw do sedana żebym po allegro nie musiał szukać pojedynczych części, wtyczek, modułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem że coś mi brzęczy chyba z opon powyżej 100km/h wydaje to taki dźwięk jak bym wjeżdżał i zjeżdżał z białych pasów na asfalcie. Na zakrętach brzęczenie się nasila. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dzagu napisał:

Witajcie, mam problem że coś mi brzęczy chyba z opon powyżej 100km/h wydaje to taki dźwięk jak bym wjeżdżał i zjeżdżał z białych pasów na asfalcie. Na zakrętach brzęczenie się nasila. Co może być przyczyną?

Można przypuszczać, że łożysko, czy w obydwie strony na zakrętach nasila się wycie? czy w jedną mocniej a w drugą słabnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Góral65 napisał:

Można przypuszczać, że łożysko, czy w obydwie strony na zakrętach nasila się wycie? czy w jedną mocniej a w drugą słabnie?

Dzieje się tak tylko przy dużych prędkościach, wydaje mi się że na łukach zwiększa się częstotliwość tego brzęczenia (tak jak wspominałem, coś w stylu na jechania na białe przerywane pasy na asfalcie), czy na stacji diagnostycznej są wstanie ocenić łożysko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, dzagu napisał:

Dzieje się tak tylko przy dużych prędkościach, wydaje mi się że na łukach zwiększa się częstotliwość tego brzęczenia (tak jak wspominałem, coś w stylu na jechania na białe przerywane pasy na asfalcie), czy na stacji diagnostycznej są wstanie ocenić łożysko?

Z mojej strony to są tylko przypuszczenia, na stacji diagnostycznej raczej Ci tego nie sprawdzą, dobrze by było aby przejechał się kumaty mechanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel uwalony najprawdopodobniej. Miałem tak z drugim interfejsem w wersji 19.6.1, drugi łączy się z częścią sterowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kabel dopiero co kupiony od kolegi z forum i pierwszy raz podłączałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś od kolegi z forum, czy ze sklepu, który kolega z forum prowadzi? Jak masz płytkę ze sterownikami to spróbuj wszystkie sterowniki zainstalować i odpowiednio w menadżerze urządzeń skonfigurować ten interfejs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na innym kompie lub aucie. Testowałem dwa klon - jeden totalnie nie działa, drugi częściowo. Podpiąłem laptopa z W7 i W10. Trafiłem na lipne interfejsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kooga napisał:

Tylko że kabel dopiero co kupiony od kolegi z forum i pierwszy raz podłączałem

Czy połączenie internetowe było aktywne? Jeśli tak to masz lipę, bo uwaliło kabel lub jest nadzieja i wtedy można spróbować ponownie wywalając cała instalację wraz ze sterownikami i ponownie zainstalować bez włączonego WiFi itd. Jak przejdzie bezproblemowo to pierwsza sprawa w programie ustawić, aby nigdy się nie aktualizował. I spróbować się podłączyć być może będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, chudineze napisał:

Czy połączenie internetowe było aktywne? Jeśli tak to masz lipę, bo uwaliło kabel lub jest nadzieja i wtedy można spróbować ponownie wywalając cała instalację wraz ze sterownikami i ponownie zainstalować bez włączonego WiFi itd. Jak przejdzie bezproblemowo to pierwsza sprawa w programie ustawić, aby nigdy się nie aktualizował. I spróbować się podłączyć być może będzie OK.

Nawet nie aktualizowałem, a kabel był drętwy. Interfejs wykrywał, ale ze sterownikami nie łączył się. Uroki klonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, chudineze napisał:

Czy połączenie internetowe było aktywne? Jeśli tak to masz lipę, bo uwaliło kabel lub jest nadzieja i wtedy można spróbować ponownie wywalając cała instalację wraz ze sterownikami i ponownie zainstalować bez włączonego WiFi itd. Jak przejdzie bezproblemowo to pierwsza sprawa w programie ustawić, aby nigdy się nie aktualizował. I spróbować się podłączyć być może będzie OK.

Internet byl wylaczony, to nie moj pierwszy kabel i wiedzialem jak podlaczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, george napisał:

Nawet nie aktualizowałem, a kabel był drętwy. Interfejs wykrywał, ale ze sterownikami nie łączył się. Uroki klonów...

On sam aktualizuje się z automatu tylko wyczuje otwartą furtkę :) Ale ogólnie tak klony mogą trafić się wadliwe.

@Kooga to w kwestii przypomnienia, gdyż czasami może się zdarzyć tak, że się zapomni lub nie doczyta instrukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...