Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Wolf1991 napisał(a):

Super dziękuje za opinie kolego pozdrawiam :hi:

:wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 13.11.2022 o 13:47, Wolf1991 napisał(a):

Witam:hi:Panowie poleci ktoś jakieś żarówki D3S? Dobre opinie wyczytałem na forum o osram cbi oraz breaker laser ale nie wiem które wybrać :decayed:A może są już jakieś lepsze bo czas leci a tych zarowek jest trochę na rynku?

Jeśli chodzi o D3S to tylko i wyłącznie takie jak na zdjęciu.:cygaro:

Używam ich w swoim Audi A4 B8 od ponad roku i są wyśmienite.:thumbup1::yes2:

992127209_osrm(2).jpg.0fb91f29d7491f6af39eeb6ec15abe3a.jpg.d4aa6a205469b4354d031e14470a3999.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2022 o 14:13, Wolf1991 napisał(a):

O fajnie jest coś lepszego już dobrze ze zapytałem:hi:Od 630zeta 2sztuki na necie chodzą. Możesz polecić z jakiego źródła brać najpewniej?

Jeśli chcesz mam w podobnej cenie. Z polskiej legalnej dystrybucji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2022 o 10:45, marky2552 napisał(a):

A to ktoś jeździ na tych halogenach ? 

Ja jeżdżę ale nie po Polsce bo w pl tylko mrugają i się stresuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem o czujniku deszczu że nie działa no więc kupiłem nowy żelek założyłem próba działania psikam na szybę i działa jak należy. Za parę dni jadę w deszczu autostradą a wycieraczki ani drgną zabić się idzie bo nic nie widać. Wyłączyłem i włączyłem w mmi czujnik deszczu odpaliły się wycieraczki ale nie działa to jak powinno parę razy zetrze szybę i koniec. Więc kupiłem drugi żelek i drugi czujnik (używany oczywiście) i dalej jest to samo zrobiłem test aparatu na dwóch czujnikach i oba wydają się działać a wycieraczki dalej nie chcą ścierać szyby no i błędów brak 

20221116_224020.thumb.jpg.068c28511bca54ea2ec8db5bef0a8c97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie prawidłowości wysyłanego sygnału po LIN BUS z czujnika do BCM1 sprawdzisz tylko oscyloskopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: zrobiło się chłodno i okazało się ze webasto mi nie działa chciałem zobaczyć jakie będą błędy ale nie widzi mi sterownika 18 bo tam szukać? Mam klona vcds 15.7.1 może on być za słaby ze tego nie widzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolf1991 napisał(a):

Witam:hi: zrobiło się chłodno i okazało się ze webasto mi nie działa chciałem zobaczyć jakie będą błędy ale nie widzi mi sterownika 18 bo tam szukać? Mam klona vcds 15.7.1 może on być za słaby ze tego nie widzi ?

Powinno pójść na tym programie. Mi chodziło na starszym :) może sterownik masz uwalony i to generuje problem ;) musiałbyś sprawdzić schematy i pomierzyć na wejściu do sterownika i na jego wyjściu do jednostki grzewczej. 
Chyba ze masz kogoś z vcds i może potwierdzić brak połączenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ktoś kojarzy jaki nr części jest w  poprawionym elektrozaworze zmiennych faz rozrządu 2.0tfsi CNCD. Obecnie mam 06L109259A :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema po przerwie! Coś mi kurczę przestały powiadomienia przychodzić. Pytanie, co prawda nie o B8 ale kampera zrobionego z VW T5. Wczoraj rano, po dłuższym postoju, zaczęły się dziać w nim świąteczne cuda. Tempomat uruchamiał wycieraczki, które z resztą same też sobie działały, klakson włączał lewy kierunek a po włączeniu któregokolwiek kierunku - trąbił. Potem mu przeszło, ale to pewnie kwestia czasu aż wróci. Od czego zacząć? Podejrzewam wilgoć, tylko gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Norbas napisał(a):

Pany, ktoś kojarzy jaki nr części jest w  poprawionym elektrozaworze zmiennych faz rozrządu 2.0tfsi CNCD. Obecnie mam 06L109259A :) 

06L109259D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, afroo. napisał(a):

06L109259D

 

1 godzinę temu, afroo. napisał(a):

06L109259D

Dzieki :hi: one bez problemu powinny chodzić co nie ? Jakaś adaptacje itd ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Norbas napisał(a):

 

Dzieki :hi: one bez problemu powinny chodzić co nie ? Jakaś adaptacje itd ? 

P&P. Wymieniasz i jeździsz.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wam tak długo rozgrzewają się fotele ? Ustawione na 3 kreski ale po 5 km robi się dopiero ciepły a potem grzeje że jajka można smażyć ?. U mojej siostry w A3 od razu grzeje a w B8 coś tak nie bardzo dopiero po długim czasie grzeje jak powinien ten pasażera tak samo ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marky2552 napisał(a):

Też wam tak długo rozgrzewają się fotele ? Ustawione na 3 kreski ale po 5 km robi się dopiero ciepły a potem grzeje że jajka można smażyć ?. U mojej siostry w A3 od razu grzeje a w B8 coś tak nie bardzo dopiero po długim czasie grzeje jak powinien ten pasażera tak samo ma 

Czyli coś masz nie tak jak powinno. :cygaro:

Mi ogrzewanie foteli  w B8 działa idealnie.

Rozgrzewają się szybko i grzeją tak jak ustawisz (mocniej -słabiej):thumbup1:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...