Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
27 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz pytanie.:grin:


Trochę szacunku wypadałoby okazać, bo sam doprowadzisz swoim zachowaniem do tego, że niechętnie będzie się Tobie pomagać. Osobiście i tak podziwiam kilka osób, które potrafią znaleźć w sobie jeszcze troszkę litości, żeby w czymkolwiek szanownemu Ultra Nelsonowi podpowiedzieć. W ASO też kupisz uchwyt. Będziesz pakował jakieś byle g* z Chin do Ultra? 

Edytowane przez R4xx

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz pytanie.:grin:

Z nas dwóch, chyba nie ja jestem tym który nie zrozumiał:grin:

Opublikowano
5 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Jaki uchwyt do telefonu polecacie?:cygaro:

Tylko i wyłącznie z instalacją w kratce nawiewu.:cygaro:

Cena nie gra roli. Najlepiej jakiś wypasiony bo to do ULTRA:P

Ponoć trzyma jak rex szyne

152922476311932.jpg

Opublikowano

?

Opublikowano

Musi być drogie. Ręczna robota :polew:

Opublikowano
9 godzin temu, R4xx napisał(a):


Trochę szacunku wypadałoby okazać, bo sam doprowadzisz swoim zachowaniem do tego, że niechętnie będzie się Tobie pomagać. Osobiście i tak podziwiam kilka osób, które potrafią znaleźć w sobie jeszcze troszkę litości, żeby w czymkolwiek szanownemu Ultra Nelsonowi podpowiedzieć. W ASO też kupisz uchwyt. Będziesz pakował jakieś byle g* z Chin do Ultra? 

Na nasze nieszczęście, on nie jest tu najgorszy, od jakiegoś czasu jednak zwyczajnie ignoruje takie osoby, znacznie mniej stresu ?

Opublikowano
10 godzin temu, FroS-t napisał(a):

Z nas dwóch, chyba nie ja jestem tym który nie zrozumiał:grin:

Gdzie skąd ty nie rozumiesz , pan ultra już nie raz pisał nie kupuje nic z allegro od Polaczków . Jeździ tylko do ASO na serwis i zakupy bo tam nie ma Polaczków . A ty proponujesz jakiś badziew z tego targowiska allegro. Tylko oem ASO 

Opublikowano
18 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Jaki uchwyt do telefonu polecacie?:cygaro:

Tylko i wyłącznie z instalacją w kratce nawiewu.:cygaro:

Cena nie gra roli. Najlepiej jakiś wypasiony bo to do ULTRA:P

Ja mam ten i jestem zadowolony:

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
4 godziny temu, luk330 napisał(a):

Ja mam ten i jestem zadowolony:

ALLEGRO.PL

 

 

Chłopie za tanie to jak na ULTRE... Poza tym w ASO tego nie sprzedają, a przecież do ULTRY musi być ŁORYGINALNY Z ASO, a nie od polaczków z alledrogo. :hi:

Opublikowano
22 godziny temu, Mukade93 napisał(a):

Ponoć trzyma jak rex szyne

152922476311932.jpg

Na taki mnie nie stać:smutas: 

Widać , profesjonalny montaż.:cygaro:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
6 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Na taki mnie nie stać:smutas: 

Widać , profesjonalny montaż.:cygaro:

 

Gdyby było z aso to byś brał nie:whistling:

Opublikowano

ooo widzę że nelson szmelson w swoim temaciku już się nie udziela tylko tu się przerzucił i rozsypuje ten ultra-gnój  

Opublikowano

A wraz z nim jego trole.

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

A wraz z nim jego trole.

+ tata :)

Opublikowano
Teraz, rafalpe napisał(a):

+ tata :)

No to mamy komplet.

Opublikowano
W dniu 5.12.2022 o 11:23, R4xx napisał(a):

 

Trochę enigmatyczny ten temat. Bawiłeś się z wymianą tego przewodu? 

 

Jest podany numer przewodu ale do 2.0TDI. Do 2.7/3.0TDI brak informacji co mozna zamontowac w zamian

Opublikowano

Hej

Takie pytanko turbina o nr- 03L145721B ( CGLC ) jest taka sama jak w CNHB 163 km ? ;)

Opublikowano

Ktoś wie co to jest i może jakiś numer ma uszczelka tego czegoś? Ja widzę że tam jest jakaś uszczelka tfsi 2.0

20221209_141735.thumb.jpg.36515fbd45524d36597819b126fffa0f.jpg

 

 

Dobra znalazłem, tylko ktoś musi potwierdzić czy są to dobre numery. Jest to pozycja 20 i 29 . 2.0T CPMB

 

Pozycja 20: 06H103483D

Pozycja 29: N91000101

 

Jeszcze pozycja nr 19 bym wymienił dla świętego spokoju: 06H 103 483 C

 

Screenshot_20221209_145240_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez marky2552

Opublikowano
2 godziny temu, marky2552 napisał(a):

Ktoś wie co to jest i może jakiś numer ma uszczelka tego czegoś? Ja widzę że tam jest jakaś uszczelka tfsi 2.0

20221209_141735.thumb.jpg.36515fbd45524d36597819b126fffa0f.jpg

 

 

Dobra znalazłem, tylko ktoś musi potwierdzić czy są to dobre numery. Jest to pozycja 20 i 29 . 2.0T CPMB

 

Pozycja 20: 06H103483D

Pozycja 29: N91000101

 

Jeszcze pozycja nr 19 bym wymienił dla świętego spokoju: 06H 103 483 C

 

Screenshot_20221209_145240_Samsung Internet.jpg


 

Uszczelka okulara nr 29 ma  teraz inny numer WHT007212B bo zmiana była. Kup cała pokrywę i z bani. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.