Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, Norbas napisał(a):


 

Uszczelka okulara nr 29 ma  teraz inny numer WHT007212B bo zmiana była. Kup cała pokrywę i z bani. 

O ten element ci chodzi w sensie o ten magnes ?? Bo nic innego w etce nie znalazlem 

659756159_Screenshot_20221209_185739_SamsungInternet.thumb.jpg.d6cf80f82292347fb1977e575f0fee51.jpg

Edytowane przez marky2552

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miał ktoś może problem z zapieczoną ośką klapki w EGR? u mnie stoi dęba i nie ma zbytnio jej jak wyczyścić i rozruszać chyba że jest na to patent, nigdy się nie zagłębiałem bo zawsze wymieniamy całe nie regenerujemy ale z racji że to mój chętnie bym ominął koszty ;) dokładniej to taki z 2.0 TDI CJCA, a chodzi o ośkę którą ciągnie sztanga z gruszki podciśnieniowej 

3g159.2b5821.l.jpg

Opublikowano

Witam, zauważyłem ostatnio że w tym miejscu zaznaczonym pojawił się olej, wokół tej kostki i gdzieś od góry się ciągnie, ciężko tam dojść aparatem itd ale chciałbym zasięgnąć waszej opinii z kąd może wyciekać olej w to miejsce i czy mógł uszkodzić kostkę i za co ta kostka odpowiada. Nie jestem znawcą oraz mechanikiem proszę o wyrozumiałość i jakieś wskazówki może ktoś miał podobnie lub po prostu wie z kąd może zbierać się tam olej.

silnikkk.jpg.d8b4a5a5ea3916043d749fc6bfbbb2b7.jpg

Edytowane przez Shkf

Opublikowano

Zrób zdjęcie u siebie po zdjęciu górnej osłony silnika, będzie wiadomo czy to z pokrywy zaworów się sączy.

Opublikowano

Pewnie z pod pokrywy sobie wędruje. 

Opublikowano

A ta pokrywa jest na uszczelce czy silikonie ? 

Opublikowano

Jest tak uszczelka, niby w instrukcji serwisowej powinno się dawać tylko uszczelkę, dokręcić na odpowiedni moment i powinno być ok. Wielu mechaników jednak daje uszczelkę na sylikonie dodatkowo (sylikon na obudowę wałków) i przykręca mocniej. Może gdyby mocniej nie przykręcali, to uszczelki by tak nie wykrzywiało i by nie ciekło, nie wiem.

Opublikowano

Ale w samej etce nie ma uszczelki dla tfsi ? czy źle widzę

Opublikowano

Faktycznie, dziwna sprawa.. Coobcio rozbierał te silniki z Michałem na nagraniach na YouTube, obejrzyj czy tam jest uszczelka.

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Hey, cos mi sie porobiło z moim kablem VCDs. Jaki jest teraz najnowy dostepny w wersji PL?

Opublikowano

Jak chodzi o Ori vcds to wejdź na adako.com i sprawdź..

Opublikowano

nie, chce kupic klona ;)

Opublikowano
29 minut temu, ArkadiuS napisał(a):

nie, chce kupic klona ;)

 

49 minut temu, Langista napisał(a):

Jak chodzi o Ori vcds to wejdź na adako.com i sprawdź..

ostatnio mialem 15.7 ale chyba polaczylem sie z netem i mi go zablokowalo

Opublikowano
3 minuty temu, ArkadiuS napisał(a):

 

ostatnio mialem 15.7 ale chyba polaczylem sie z netem i mi go zablokowalo

To szperaj wiecie jak to odwróć, ktoś tu ma forum miał ten sam problem i go naprawił.

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie do lusterka ,,fotochrom (zdjęcie)

Mam zamiar zamontować właśnie takie jak na zdjęciu.

Mam teraz czujniki deszczu i zmierzchu i czy po zamontowaniu tego lusterka też to będzie? Czy asystent świateł mijania też będzie można bez problemu zamontować i rejestrator oryginalny Audi Universal Traffic Recorder?

fotoh (4).png

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Chyba musisz szukać lusterka z fotochrom i asystentem. 

Opublikowano
43 minuty temu, NelsonPL napisał(a):

Mam pytanie odnośnie do lusterka ,,fotochrom (zdjęcie)

Mam zamiar zamontować właśnie takie jak na zdjęciu.

Mam teraz czujniki deszczu i zmierzchu i czy po zamontowaniu tego lusterka też to będzie? Czy asystent świateł mijania też będzie można bez problemu zamontować i rejestrator oryginalny Audi Universal Traffic Recorder?

fotoh (4).png

A co ma piernik do wiatraka? czujniki masz w szybie, wideorejestratora i tak nie zamontujesz ale tak czy inaczej nie ma to znaczenia

Opublikowano
19 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Mam teraz czujniki deszczu i zmierzchu i czy po zamontowaniu tego lusterka też to będzie? Czy asystent świateł mijania też będzie można bez problemu zamontować i rejestrator oryginalny Audi Universal Traffic Recorder?

To na Twoim zdjęciu ma fotochrom , ale żeby miał asystenta światem to musi być jeszcze taka kamerka od przodu . 

Jeśli chodzi o rejestrator Audi to lusterko nie ma znaczenia 

16625F1C-74DD-4FE9-A19E-9C2FA2CB3E38_1_201_a.jpeg.991d7a675aca09964b338924b80888ce.jpeg

 

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano

Panowie prośbę mam. Potrzebuję się dowiedzieć czy moduł 7H0 937 049 AA się na coś wymienia. Możliwe, że na 7H0 937 049 AE, ale nie mam pewności.

Opublikowano

427622457_7H0937049AA.PNG.53285bbc3ab25882f98419c79060c61f.PNG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.