Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, marky2552 napisał:

Jasne to tylko twoja sprawa na co wydajesz wg mnie aso trochę przegina z tymi cenami za takie pierdoły wydaje mi się że powinny kosztować dużo mniej 

Jest popyt to jest i podaż,  proste mechanizmy rynkowe. Jak słyszę ze coś jest za drogie to śmiech mnie ogarnia, zasada jest prosta, albo Cie stać albo nie. I to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, Dev napisał:

Jest popyt to jest i podaż,  proste mechanizmy rynkowe. Jak słyszę ze coś jest za drogie to śmiech mnie ogarnia, zasada jest prosta, albo Cie stać albo nie. I to wszystko.

Dokładnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2022 o 18:59, Muskel1 napisał:

Pokrętło do MMI 2G, 8T0 919 069A tak samo. Wyciągasz do góry (chwytasz obcęgami przez szmatkę i ciągniesz w qórę). Jest też zestaw naprawczy do tego pokrętła, który składa się tylko z tych czarnych dekielków, ale nie mogę znależć na szybko nr. części. 

No kłóciłbym się tutaj, bo o ile pokrętło od głośności jest na wcisk, tak to 2 ma pod sobą taki trzpień na którym jest taka blokada "koronka", taki no pierścień. Ja u siebie jak je wymieniałem to wyjmowałem cały panel i rozkręcałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ale można je także obcęgami ściągnąć:wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Muskel1 napisał:

Jest ale można je także obcęgami ściągnąć:wink: 

Ok. Proszę o dokładny, bardzo dokładny opis jak je ściągnąć tak by nic nie uszkodzić. Części przyjdą na dniach i nie wiem czy mam z tym zwracać się do ASO czy przy waszej pomocy poradzę sobie samemu. Z góry dzięki.:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przynajmniej 3 razy Ci napisali co masz zrobić, liczysz na instrukcje z jaką siłą i pod jakim kątem pociągnąć te pokrętło? To nie bomba atomowa gdzie na każdy krok trzeba rozpisać co zrobić. Chcesz to kup sobie łyżki plastikowe do demontażu kokpitu i podważ to kółko z obu stron powoli je wyciągając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma instrukcji. Owijasz pokrętło szmatką, chwytasz obcęgami i wyciągasz je do góry. Siedzi dosyć mocno dlatego obcęgi bo palcami nie da rady. Tak wygląda od spodu.

 

Screenshot_20220306-120648_YouTube.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Langista napisał:

Już przynajmniej 3 razy Ci napisali co masz zrobić, liczysz na instrukcje z jaką siłą i pod jakim kątem pociągnąć te pokrętło? To nie bomba atomowa gdzie na każdy krok trzeba rozpisać co zrobić. Chcesz to kup sobie łyżki plastikowe do demontażu kokpitu i podważ to kółko z obu stron powoli je wyciągając.

Tak się składa że łyżki do demontażu mam najlepszej jakości. Tylko pytam jak to zrobić, by nic nie uszkodzić. Wyczytałem na forach, że podobno jest jakieś zabezpieczenie i bez zdjęcia całego panelu się nie obejdzie.  Pytam by się upewnić by nic nie urwać.

I jeszcze jedno--czy pokrętło (zgłaśniania) to do wersji polift będzie pasować do mojego auta? Takie zamówiłem . Podoba mi sie bo jest całe w chromie. Tylko czy spasuje?Taka sama wielkość itd? W ASO mówił że pasuje. Jak myślicie?

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Tak się składa że łyżki do demontażu mam najlepszej jakości.

Jakby mogło być inaczej:facepalm:

 

6 godzin temu, NelsonPL napisał:

 Tylko pytam jak to zrobić, by nic nie uszkodzić. Wyczytałem na forach, że podobno jest jakieś zabezpieczenie i bez zdjęcia całego panelu się nie obejdzie.  Pytam by się upewnić by nic nie urwać.

Nikt Ci nie da gwarancji, robisz na własną odpowiedzialność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Tylko czy spasuje?Taka sama wielkość itd? W ASO mówił że pasuje. Jak myślicie?

Spasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że kolega nas trolluje i ma z tego niezły ubaw. ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Hohe napisał:

Ja mam wrażenie, że kolega nas trolluje i ma z tego niezły ubaw. ?

Dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NelsonPL napisał:

Tak się składa że łyżki do demontażu mam najlepszej jakości.

Je też kupiłeś w ASO za 500zł?? :grin: Czy badziew z alledrogo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że chyba  w ASO muszę poprosić o wymiane tego pokrętła sterowania do MMI

Nie ma szans je wyciągnąć. Nic to nie daje jak były podane rady powyżej.:cygaro:

Macie jakiś pomysł?

Przy odbieraniu części chyba im każe zamontować. Nie mam zamiaru coś sobie uszkodzić. Wole zapłacić ASO.

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NelsonPL napisał:

Coś mi się zdaje że chyba  w ASO muszę poprosić o wymiane tego pokrętła sterowania do MMI

Nie ma szans je wyciągnąć. Nic to nie daje jak były podane rady powyżej.:cygaro:

Macie jakiś pomysł?

Przy odbieraniu części chyba im każe zamontować. Nie mam zamiaru coś sobie uszkodzić. Wole zapłacić ASO.

Jak cos uszkodzisz to zamowisz nowy panel skoro juz bedziesz odbierac przyciski w ASO.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kooga napisał:

Jak cos uszkodzisz to zamowisz nowy panel skoro juz bedziesz odbierac przyciski w ASO.

Nie nie...wole dać parę groszy i zrobią to w ASO  jak należy. :cygaro:

:kawa:Ja w tym czasie tradycyjnie wypiję kawusie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź no wrzuć tu kiedyś fotę, jak w ASO czekasz na takie zabiegi, dla mnie to będzie jak odkrywanie nowego świata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Langista napisał:

Weź no wrzuć tu kiedyś fotę, jak w ASO czekasz na takie zabiegi, dla mnie to będzie jak odkrywanie nowego świata :D

Kraina o której nie mamy pojęcia.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, george napisał:

Kraina o której nie mamy pojęcia.

Proszę nie cytować tutaj cytatów Muranów hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Proszę nie cytować tutaj cytatów Muranów hehehe

Ten cytat też jest skierowany do nich. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...